Jak na věc


mandlové mléko

Zelené Smoothie s mandlovým mlékem

    Granátové jablko je aromatické ovoce se sladkokyselou chutí. Granátová jablka obsahují cca 77 % vody, vápník, fosfor, železo, hořčík, velké množství sodíku, draslíku, cukrů, organické k...
    1 Mandle oloupejte, nechte oschnout a umelte je, popřípadě rozmixujte. Pak je promíchejte se 750 ml vody a nechte louhovat asi tři hodiny; občas promíchejte.2 Teprve poté mandle i s vodou mixujte minutu až dvě na co nejvyšší otáčky, až získáte bílý pěnivý nápoj. Pokud chcete mléko dosladit, přidejte do něj med nebo datlový sirup podle chuti. Pak nápoj dvakrát přeceďte přes plátýnko či husté sítko.
    Rozmixovanou směs je potřeba přecedit přes jemné síto. Ideálně ho ještě vyložte plátýnkem, které zachytí mandlovou drť.
    Namočené mandle důkladně propláchněte. Přesypejte je do nádoby výkonného mixéru, zalijte 4 hrnky čerstvé vody a rozmixujte dohladka.
    Skořice - pomáhá krevnímu oběhu, snižuje krevní tlak, zmírňuje krvácení z nosu a silné menstruace, zlepšuje trávení štěpí tuky, zlepšuje metabolismus, uklidňuje koliky, průjmy, nevolnosti, nadýmání, podporuje chuť k jídl...


Jahodové smoothie s vanilkovým pudinkem

    Nechce se vám čekat na čerstvé vyzrálé broskve? Dopřejte si je už teď! Připravte si s námi stále oblíbenější mandlové mléko, které je chutnou alternativou ke kravskému. Vyhledávají ho i ti, pro které je volbou životního stylu a nemusí se řídit jen zdravotními omezeními. Mandlové mléko můžete snadno využít jako surovinu pro vaření nebo do oblíbených smoothie.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00