Jak na věc


makeup kate middleton právě dnes

Pro koho je mikropigmentace vhodná

    Provádí se jemné oční linky, které působí přirozeně a při zavřených očích jsou neviditelné. Jemné oční linky jsou velmi vhodné pro ženy, které mají řídké řasy, jelikož linka řasy opticky zhustí.
    Obočí lze provést dvěma způsoby. Jednou z nich je permanentní make-up, kdy vykreslení a prostínování obočí poté působí výraznějším a plnějším dojmem. Druhý způsob je microblading obočí neboli vláskování. Pomocí této ruční metody lze docílit velmi přirozeného vzhledu obočí. Tetují se jednotlivé chloupky k nerozeznání od vlastních.
    Certifikační autorita zabezpečuje, že vám bude mikropigmentace v České republice provedena pouze ve vybraných certifikovaných salonech s nadstandardní kvalitou služeb a hygieny, nebo také to, že zákrok bude prováděn certifikovanou stylistkou a budou použité výhradně certifikované přístroje a nejkvalitnější přírodní barviva.
    Prioritou našeho studia je osobní přístup ke každé klientce. Nejen při první návštěvě našeho studia vám poradíme s vhodností použití zvolené služby, a to s ohledem na osobní potřeby a představy, sdělíme vám všechny potřebné informace pro následné rozhodování a doporučíme vám, co považujeme právě pro vás za nejvhodnější.


Konzultace před aplikací mikropigmentace

    Mikropigmentace se provádí pomocí bezpečné jednorázové sterilizované ultra tenké jehly, kdy je přírodní barvivo aplikováno pouze do vrchní vrstvy pleti - pokožky.
    U zákroku se používá místní anestézie pro zajištění komfortu pro zákaznici i lingeristku. Jelikož mikropigmentace není bolestivá, nedochází ke krvácení ani se netvoří stroupky.
    Pokud jste alergická například na líčidla a kosmetické přípravky, můžete být také bez obav, jelikož alergické reakce nebyly dokázány. Při zákroku se používá barvivo, které je naprosto přírodní a hypoalergénni.
    Princip mikropigmentace rtů spočívá v tom, že se barvivo neboli pigment nanáší od kontury směrem dovnitř rtů postupně vystínováním. Rty jsou zvýrazněné, ale mají svůj přirozený vzhled. Po mikropigmentaci rtů se můžete těšit výraznější barvě, zvětšenému objemu atd.
    Narozdíl od permanentního make-upu se barvivo při mikropigmentaci aplikuje pouze do vrchní vrstvy kůže a je třeba ho po 2 letech obnovit, jinak zcela vymizí. Díky tomu můžete svůj vzhled po několika letech změnit. Také se nemůže stát, že by došlo k nežádoucí změně barvy pigmentu. Přírodní barvivo je navíc aplikováno zcela bezbolestně.


Mikropigmentace očních linek - pernamentní make up

    Je vhodné sjednat si osobní konzultaci, na které vám certifikovaná lingeristka doporučí tzv. permanentní líčení na míru. Poradí vám, které líčení bude na vaší pleti vypadat nejpřirozeněji v závislosti na vašem věku. Konzultace před zákrokem je samozřejmě zcela bezplatná.
    Mikropigmentace je činnost, která porušuje integritu lidské kůže, proniká do pokožky, může způsobit lehké krvácení a přímo do organizmu vpravuje cizorodé látky (barviva), které v určitých případech mohou způsobit i vážnější komplikace.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00