Jak na věc


maškova zahrada turnov bruslení

V LEDNU JDE NA BOTOX: Tereza Mašková prozradila své plány do nového roku. A bude to jízda!

    Zpěvačka Tereza Mašková žije svůj sen. Letos zvítězila v SuperStar, upozornila na sebe v televizní show Tvoje tvář má známý hlas, kde skončila čtvrtá, vydala první album a představila klip k singlu New Me. Co plánuje v budoucnosti? Například zajít na Botox!
    Zpěvačka Tereza Mašková je jednou ze čtyř finalistů zábavné show Tvoje tvář má známý hlas. Společně s ní se do finále dostali Michaela Badinková, Patrik Děrgel a Eva Burešová. Jenomže výherkyni SuperStar se tahle sestava nezamlouvá, nejraději by změnila jedno jméno.
    Vyřazení Terezy ze soutěže Robinsonův ostrov vyvolalo mezi diváky bouřlivé reakce. Zatímco podle některých si za to mohla policistka sama, další viní Marka, který moderátorovi Terezin podraz přiznal. Teď se k tomu oba vyjádřili a popsali, jak to bylo.
    Momentálně nejsledovanější objev na česko-slovenské hudební scéně a aktuální držitelka titulu Česko Slovenská SuperStar 2018 Tereza Mašková přichází s dlouho očekávaným debutem. Svůj první singl a videoklip představí v sobotu 17. listopadu. Podívejte se na exkluzivní první záběry z pohádkového videoklipu!


Jaké bylo nejlepší vystoupení páté řady Tváře? To vás rozhodně překvapí!

    Tereza Mašková vyhrála Superstar 2018 a nedávno měla možnost zúčastnit se také oblíbené televizní show Tvoje tvář má známý hlas. Jak její kariéra pokračuje? Vydala první singl a desku!
    Píseň Ain´t Nobody americké zpěvačky Chaka Khan byla prvním finálovým vystoupením Terezy Maškové. Tohle bylo úplně vynikající. Jsem toho úplně plný. Jakoukoliv písničku zpíváš, tak ji zpíváš jako Tereza Mašková, hodnotil Matěj Ruppert první vystoupení Terezy. Katarina Knechtová a Ben Christovao chválili, že je Tereza schopná svá pěvecká vystoupení obohatit o náročnou taneční choreografii.
    Pátá série zábavné show Tvoje tvář má známý hlas končí! Finálový večer mají před sebou poslední čtyři soutěžící. Co se dělo v zákulisí před velkým finálem?
    Finálový večer uzavřela svým vystoupením vítězka minulé řady Emma Drobná. Pak moderátoři vyhlásili vítězkou letošního ročníku Terezu Maškovou. Mockrát děkuji za vaši podporu. Nevím, co mám říct. Strašně moc děkuju, hledala těžko slova vítězka.


Vítězkou letošního ročníku SuperStar je dvaadvacetiletá Tereza Mašková. V Super Finále dostala nejvíce hlasů a porazila Elišku Ruskovou a Karmen Pál-Baláž.

    O Tereze, která už definitivně skončila v show Robinsonův ostrov, se teď hodně mluví. Její návrat ani konec v soutěži nebyly zrovna ideální, moderátor ji drsně vyrazil. Jak se v tu chvíli cítila? A lituje teď svého lhaní? Odpovídala na chatu.
    Poslední vystoupení finalistek byla v češtině. Eliška zazpívala hit Heleny Vondráčkové Lásko má já stůňu z muzikálu Noc na Karlštejně, Tereza Mašková pak píseň Jednoho dne se vrátíš od Věry Špinarové.
    Diváci SuperStar a Tvojí tváře měli příležitost se přesvědčit o Tereziných dokonalých hlasových predispozicích. Překvapilo je však, že umí i skvěle hrát! Dočká se role v seriálu nebo filmu?
    Aktuální nástup vysílání ve formátu DVB-T2 znamená pro většinu domácností nutnost změny. Buď musí doplnit televizor dalším zařízením, nebo pořídit zcela nový.
    Finále odstartovalo společné vystoupení desítky finalistů s písní Můj příběh nekončí. Z trojice nejúspěšnějších soutěžících zazpívala jako první Karmen Pál-Baláž, která si na úvod vybrala píseň Show Must Go On od skupiny Queen.


Nevíte, v čem letos na ples? Poradíme nejžhavější trendy i tipy pro baculky

    V sobotu půjde do tuhého! V souboji o absolutní vítězství se utkají Michaela Badinková, Tereza Mašková, Eva Burešová a Patrik Děrgel. Než ale bude rozhodnuto, připomeňte si všech jedenáct proměn, které se zapsaly do historie páté řady soutěže jako vítězné.
    Druhým hvězdným hostem byl zpěvák Mikolas Josef. Po jeho vystoupení oznámil moderátor Leoš Mareš, které dvě finalistky se utkají o titul SuperStar. Místo nezbylo na Karmen Pál-Baláž, která tak v letošním ročníku SuperStar obsadila třetí místo.
    V neděli večer startuje první finálové kolo pěvecké show SuperStar, které si ale zpěváci museli tvrdě vydřít. O tom, jak náročné účinkování v soutěži může být, ví své i Tereza Anna Mašková. Při natáčení upoutávek se jí udělalo na slunci zle, a na pomoc tak musel rychle přispěchat štáb.
    Bujaré oslavy konce roku má za sebou i řada známých tváří. To, jak poslední hodiny před půlnocí trávili, zveřejnili mnozí na sociálních sítích. Podívejte se, jak Silvestra prožily třeba oblíbené herečky ze seriálu Ulice nebo finalistka poslední řady show Tvoje tvář má známý hlas.


SKVĚLÁ ZPRÁVA: Tereza Mašková vydává své první album plné hitů!

    Karmen zpívala My Immortal od americké kapely Evanescence. Velkou show plnou ohňů předvedla u písně Christiny Aguilery Fighter Tereza Mašková. Druhé kolo finálových vystoupení uzavřela Eliška s písní Raise Your Glass od Pink.
    Tereza Mašková momentálně září v show Tvoje tvář má známý hlas. Výkonná zpěvačka ale zároveň zvládla vydat album s písněmi, se kterými vystupovala v letošním ročníku SuperStar!
    Vítězkou 5. řady show Tvoje tvář má známý hlas se stala talentovaná Michaela Badinková. Kdo z finálového čtyřlístku ale zabodoval v divácké anketě? Podívejte se!
    Momentálně nejsledovanější objev na česko-slovenské hudební scéně a aktuální držitelka titulu SuperStar 2018 Tereza Mašková nezačala v Tvojí tváři dobře, v prvním kole skončila poslední. Jenomže za týden se to změnilo s první výhrou, ke které ještě přidala druhou. A co ostatní vystoupení?
    Desátý díl páté řady show Tvoje tvář má známý hlas je minulostí. O něco blíž finále je po něm Tereza Mašková, která zvítězila jako Marika Gombitová. Obdiv si zaslouží také Robert Jašków, který si při generálce natrhl sval, i tak ale nechce ze soutěže odstoupit.


Jak sdílet naše videa a články s vašimi přáteli?

    Plánujete dovolenou, ale nevíte, kam vyrazit? Rádi byste se vydali na vlastní pěst prozkoumat Španělsko? Nevíte, jaký typ ubytování je tím nejlepším pro rodiny s dětmi? Otázek při plánování dovolené vyvstane celá řada, najít odpověď ale na ně nemusí být vůbec těžké. Stačí se poradit s těmi, kteří jsou zcestovalí a kteří řeší stejné problémy jako vy.
    Vítězství Terezy Maškové v pěvecké show SuperStar 2018 bylo velmi těsné. Dokazují to odtajněné výsledky hlasování, ze kterých je patrné, že kdyby se ukončilo hlasování jen o chviličku dřív, finále by dopadlo úplně jinak.
    Jsme na tebe strašně hrdí. Od začátku soutěže jsi splňovala to, co si představujeme pod pojmem SuperStar, chválil Karmen Palo Habera. Je to velký začátek tvé cesty, absolutně fantastické, chválil Carmen Matěj Ruppert.
    Nejmladší účastnice Eliška Rusková zahájila Super finále hitem I Will Always Love You od Whitney Houston. Za celou svou kariéru jsem se nesetkala s tak mladou ženou, která v těle ukrývá tak zralý hlas. Zůstaň, jaká jsi. Předpovídám ti velkou budoucnost, řekla po prvním Eliščině vystoupení Katarina Knechtová.
    Jsem hrdá na to, co jsem dokázala a kam jsem se dostala. Když jsem se hlásila do SuperStar, tak jsem to vůbec nečekala a moc vám děkuji, vzkázala Karmen divákům.


Hrdinou Tváře je Jašków! Musel se ale sklonit před vítězkou. SESTŘIH

    Vítězkou letošního ročníku SuperStar je dvaadvacetiletá Tereza Mašková. V Super Finále dostala nejvíce hlasů a porazila Elišku Ruskovou a Karmen Pál-Baláž.
    Že jsou ženy upovídanější než muži, to je obecně známý fakt. Dokazuje to i průzkum četnosti využívání mobilních služeb, něžné pohlaví v počtu provolaných minut i odeslaných SMS zpráv vítězí na celé čáře. Komu ženy nejčastěji volají? Jaké je jejich nejoblíbenější mobilní zařízení? A jak často využívají data? Omrkněte detailní statistiky.
    Vážený návštěvníku našich stránek,rádi bychom Vás informovali, že na této internetové stránce už nepodporujeme prohlížeč Microsoft Internet Explorer verze 6 (odvozené a předešlé verze).
    Jestli v roce 2018 česká scéna poznala nějakou opravdu výraznou novou tvář, je to nepochybně Tereza Mašková. Vyhrála SuperStar a dostala se do finále Tvojí tváře. Živě odpovídala na divácké dotazy.
    O těhotenství Petry z Robinsonova ostrova se dlouho spekulovalo. A i když se nakonec ukázalo, že za její nevolností stály nachlazené močové cesty, dítě by Petře slušelo. Přesvědčte se sami.


Fenomén Christian Louboutin: Kdo je a které stars ho zbožňují?

    Zpěvačka Tereza Mašková nejprve vyhrála Superstar a pak se každý týden objevovala na obrazovce televize Nova jako soutěžící v show Tvoje tvář má známý hlas. A teď vydala svou první sólovou desku i singl s úchvatným videoklipem!
    Kromě tří finalistek vystoupili během finálového večera i hvězdní hosté. Tím prvním byla Mariana Prachařová s písní Diamonds od Rihanny. Následovaly další písně finalistek.
    Na jednotlivá vystoupení finalistek najdete ZDE. Celý záznam finálového večera si můžete pustit na webu Nova Plus. Všechny informace o SuperStar 2018 najdete na oficiálních stránkách pořadu.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00