Jak na věc


může dodatek o prodloužení nájemní smlouvy vzor

Naše služby využívá řada firem, například:

    Naše květinářství se specializuje na netradiční květinové dary a dárky pro muže k narozeninám. Oblíbené jsou zejména kytice s klobásami, pivem, zeleninou, láhví vína a nejlépe kombinací všeho. Snažíme se, aby každá kytice pro muže byla originální a vždy dokonalý dárek. Vlastníme originální řešení jak aranžovat láhev do kytice aby tam držela a spoustu drobných vychytávek pro vaše lepší dárky.
    TulipányJarní kytice tulipánů, narcisek a hyacintů dostupné v našem květinářství. Zajistíme rozvoz tulipánů v Praze do 2 hod. od objednání. Denně čerstvé kytice Holandských tulipánů. Tel. do obchodu 241 402 547
    Originální kytice z klobás nebo ovoce a zeleninyTradiční představa českého muže jak má vypadat správná kytice je následující. Pivo klobásy a trochu té zeleně. U nás vám připravíme netradiční kytici se vším co si budete přát. Navíc si můžete sestavit vlastní originál podle chutí vašeho miláčka. Kytici připravíme třeba jenom zeleniny nebo ovoce a doručíme v Praze za 200 Kč, nebo si jí u nás v obchodě můžete vyzvednout.
    SVATEBNÍ KYTICEPro každou nevěstu originální svatební kytice. Výběr z fotogalerie svatebních kytic je nejlepší inspirace na vaší svatbu. V našem květinářství doladíme květiny do posledního detailu k šatům i účesu nevěsty. Připravíme myrty, korsáže, kytičky pro maminky ...


Květiny online - květinářství Praha Pankrác

    MDŽ 8. březnaJarní kytice tulipánů, narcisek a hyacintů dostupné v našem květinářství. Zajistíme rozvoz tulipánů v Praze do 2 hod. od objednání. Denně čerstvé kytice Holandských tulipánů. Tel. do obchodu 241 402 547 TUTO sobotu OTEVŘENO od 8:00 do 18:00 hod.
    Pro muže k narozeninámOriginální dárek pro muže i ženy doručímo v Praze i celé ČR. Sestavte si vlastní dárkovou krabici a my jí doručíme na libovolnou adresu. Rozvoz v Praze za cenu 200 Kč. Po celé České Republice za 350 Kč. Váš dárek vyladěný do posledních detailů udělá určitě ohromnou radost.
    Netradiční kytice dárky pro muže, dárkové koše, ovocné kytice, klobásová kytice. Pro ženy čerstvé řezané růže. Holandské tulipány, gerbery ... Zajišťujeme rozvoz květin - DONÁŠKOVÁ SLUŽBA.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00