Jak na věc


může dodatek o prodloužení nájemní smlouvy vzor

Květiny online - květinářství Praha Pankrác

    Naše květinářství se specializuje na netradiční květinové dary a dárky pro muže k narozeninám. Oblíbené jsou zejména kytice s klobásami, pivem, zeleninou, láhví vína a nejlépe kombinací všeho. Snažíme se, aby každá kytice pro muže byla originální a vždy dokonalý dárek. Vlastníme originální řešení jak aranžovat láhev do kytice aby tam držela a spoustu drobných vychytávek pro vaše lepší dárky.
    TulipányJarní kytice tulipánů, narcisek a hyacintů dostupné v našem květinářství. Zajistíme rozvoz tulipánů v Praze do 2 hod. od objednání. Denně čerstvé kytice Holandských tulipánů. Tel. do obchodu 241 402 547
    Pro muže k narozeninámOriginální dárek pro muže i ženy doručímo v Praze i celé ČR. Sestavte si vlastní dárkovou krabici a my jí doručíme na libovolnou adresu. Rozvoz v Praze za cenu 200 Kč. Po celé České Republice za 350 Kč. Váš dárek vyladěný do posledních detailů udělá určitě ohromnou radost.
    SVATEBNÍ KYTICEPro každou nevěstu originální svatební kytice. Výběr z fotogalerie svatebních kytic je nejlepší inspirace na vaší svatbu. V našem květinářství doladíme květiny do posledního detailu k šatům i účesu nevěsty. Připravíme myrty, korsáže, kytičky pro maminky ...


Naše služby využívá řada firem, například:

    MDŽ 8. březnaJarní kytice tulipánů, narcisek a hyacintů dostupné v našem květinářství. Zajistíme rozvoz tulipánů v Praze do 2 hod. od objednání. Denně čerstvé kytice Holandských tulipánů. Tel. do obchodu 241 402 547 TUTO sobotu OTEVŘENO od 8:00 do 18:00 hod.
    Netradiční kytice dárky pro muže, dárkové koše, ovocné kytice, klobásová kytice. Pro ženy čerstvé řezané růže. Holandské tulipány, gerbery ... Zajišťujeme rozvoz květin - DONÁŠKOVÁ SLUŽBA.
    Originální kytice z klobás nebo ovoce a zeleninyTradiční představa českého muže jak má vypadat správná kytice je následující. Pivo klobásy a trochu té zeleně. U nás vám připravíme netradiční kytici se vším co si budete přát. Navíc si můžete sestavit vlastní originál podle chutí vašeho miláčka. Kytici připravíme třeba jenom zeleniny nebo ovoce a doručíme v Praze za 200 Kč, nebo si jí u nás v obchodě můžete vyzvednout.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00