Jak na věc


místnost sebevrahů

Na stojáka, Tomaš Matonoha -- Dostálková a V..

    V rámci České republiky je film prezentován společně s knihou Bezpečnost dětí na internetu, kterou v letošním roce vydalo nakladatelství Albatros Computer Press - http://knihy.cpress.cz/bezpecnost-deti-na-internetu.html. V rámci projekcí pro školy máme k dispozici po 1 výtisku na školu jako dárek. Zároveň spolupracujeme s Národním centrem bezpečnějšího internetu – www.safeinterent.cz, které dává určitá doporučení pro vyšší ochranu dětí ve virtuálním světě.
    Místnost sebevrahů se stala nejúspěšnějším artovým filmem na Slovensku roku 2012. Tento celovečerní debut mladého a nadějného režiséra Jana Komasy nasbíral od svého uvedení již na 19 filmových ocenění. Mezi nimi dva polské „oscary“ – Polskou filmovou cenu pro režiséra Jana Komasu – Objev roku, a Barteka Pietrase za střih. V dalších významných šesti kategoriích byl na toto ocenění nominován – nejlepší herec, režie, film, scénář, zvuk a herečka ve vedlejší roli.


Jennifer Lopez - Dance Again ft. Pitbull

    Sledujte /místnost sebevrahů videa online, které jsou aktuálně v naší nabídce. Na výběr jsou pouze kvalitní videa vybranné našimi redaktory. Všechny vylistované videa jsou velmi zábavné a splňujé požadavky nejnáročnejších fanoušků. Videa /místnost sebevrahů vás budou bavit a nebudete se s nimi bavit jako s televizními kanály, které jsou plné reklam. Všechny videa si můžete pustit online přímo ve vašem prohlížeči.Bohužel video podobné vašemu hledanému zadání nebylo nalezeno, ale můžete zkusit další videa online.
    Dominik je normální kluk. Má mnoho přátel, tu nejvíce sexy holku na škole, bohaté rodiče a dostatek finančních prostředků na nákup značkového oblečení. Ale jeden nevinný polibek všechno změní. Začíná se stranit okolí, všechen svůj čas tráví u počítače. Schází se s neznámou dívkou, která ho zavede do „místnosti sebevrahů“, ze které není úniku. Chycen do pasti utkané z jeho vlastních emocí, se Dominik zaplétá do sítě intrik a postupně ztrácí to, čeho si nejvíce vážil.


Místnost sebevrahů / Sala samobójców (2011)

    Místnost sebevrahů / Sala samobójców (2011) trailer online ke shlédnutí - Dominik je normální kluk. Má mnoho přátel, tu nejvíce sexy holku na škole, bohaté rodiče a dostatek finančních prostředků na nákup značkového oblečení. Ale jeden nevinný polibek všechno změní. Začíná se stranit okolí, všechen svůj čas tráví u počítače. Schází se s neznámou dívkou, která ho zavede do „místnosti sebevrahů“, ze které není úniku. Chycen do pasti utkané z jeho vlastních emocí, se Dominik zaplétá do sítě intrik a postupně ztrácí to, čeho si nejvíce vážil.(oficiální text distributora)

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00