Jak na věc


luxusní dámské kašmírové svetry

Luxusní bavlněné povlečení ORLANDO

    Největší výhodou tohoto ložního prádla pak je, že nevyžaduje žehlení a bez problémů jej lze sušit v sušičce. Ložní prádlo Mako jersey se doporučuje po koupi nejdříve vyprat, a to na maximální stupeň. Doporučujeme prát na rub se zapnutým zipem.
    Luxusní interiér dotváříme pomocí různých dekoračních technik - maleb, štuků, stěrek, tapet, a dalších povrchových materiálů. Provádíme patinace i postaršení povrchů, vyrábíme a rekonstruujeme různé dekorační prvky na stěny i stropy, jako jsou např. rozety, lišty, římsy atd. Zákazníkům, kteří si potrpí na skutečný luxus, nabízíme možnost získat na stěny luxusních interiérů drahý kov či vyzdobíme luxusní interiér podle přání zákazníka freskami v moderním i klasickém stylu.
    V rámci komplexních služeb poskytujeme profesionální návrhy a realizace luxusního interiéru v týmu zkušených designérů a bytových architektů. Pomůžeme Vám zhmotnit sny o luxusním interiéru s důrazem na Vaše individuální přání a originalitu. Poskytujeme kompletní servis při výběru materiálů, zpracování rozpočtu, zajištění dodávky a realizaci luxusního interiéru. Je možné si u nás objednat dílčí služby či luxusní interiér realizovaný komplexně, tzv. na klíč.


Luxusní interiér – proč od nás?

    Nevíte si rady při zařizování interiéru domácnosti či firmy, který by přesně vystihoval vaši osobnost a splňoval všechny vaše představy? Toužíte po exkluzivitě, originalitě, luxusu a praktičnosti? Hledáte spolehlivou firmu, která zrealizuje luxusní interiér Vašich snů? Nemáte čas shánět a ladit k sobě jednotlivé části interiéru? 
    Můžeme Vám nabídnout naše dlouholeté zkušenosti, s různými druhy luxusních interiérů, od moderních po historické. Díky tomu, že luxusní interiéry realizujeme již od roku 1997, můžeme našim zákazníkům nabídnout vysokou kvalitu poskytovaných služeb. Záleží jen na povaze daného prostoru luxusního interiéru, vašem vkusu, požadavcích, přáních a také samozřejmě finančních možnostech.
    Velmi důležité v luxusním interiéru jsou všechny prvky designu – podlahové krytiny, záclony, závěsy, koberce, originální potahy nábytku, ručně vyráběné doplňky, kování na dveřích a oknech, vitráže, starožitnosti atd. Základem všeho je však dokonalé provedení povrchů zdí a stropů, a proto jejich pokrytí musí vypadat perfektně! Dobrá kombinace barev, dekorů a textur povrchů dokáže v člověku vyvolat krásné emoce vždy, když danou místností projde. Záleží na všem - na celkové kombinaci barev a přirozeném skloubení zdánlivě jednoduchých detailů. 


Zahradní nábytek na zahradu i do interiéru

    Zahradní umělý ratanový nábytek je díky svým vlastnostem nejžádanějším zbožím z naší nabídky. Hliníková konstrukce a umělý ratan činí náš umělý ratanový nábytek téměř nesmrtelným. Samozřejmostí je celoroční užívání umělého ratanového nábytku v zahradních prostorách, kdy mu nevadí slunce, déšť ani mráz. Designový zahradní nábytek z umělého ratanu lze umístit jak do moderní funkcionalistické zahrady tak i k dřevěné roubence. ále je umělý ratan oblíbený i jako interiérový doplněk. Jelikož mnoho našich zákazníků chce trávit svůj volný čas pohodným odpočíváním na zahradách, v jídelně či obývacím pokoji, je umělý ratan ideální volbou. 
    Látka používaná pro výrobu našeho luxusního povlečení je pletená z pečlivě vybrané 100 % egyptské bavlny. Je pevná, má velmi hustou strukturu a je navíc zušlechtěna mercerováním, sanforizací a kalandrováním. Plete se do malých zrnitých oček. Tak jako vše, co je pletené, má i materiál Mako jersey rub i líc, přičemž na rubu jsou zmíněná drobná očka a na líci úzké svislé čárky vedle sebe. Povlečení je vyrobeno jako oboulícní úplet vysoké gramáže a jeho úprava zaručuje vysokou jemnost. Látka je prodyšná a velice dobře absorbuje vlhkost. V zimě zahřeje, v létě naopak příjemně ochladí. Povlečení jersey je výjimečně hebké, jemné a měkké.
    Vážíme si každého zákazníka, naším cílem je jeho spokojenost i splnění všech požadavků a představ. Garantujeme seriózní smluvní podmínky, vysokou odbornou úroveň prací, dodržení požadované kvality díla, záruční i pozáruční servis.


Luxusní ložní povlečení DOLORES

    Luxusní interiér v sobě spojuje dokonalý soulad designu a praktičnosti, tak aby abyste se v něm cítili příjemně a pohodlně nejen vy, ale i všichni Vaši hosté. Na designu luxusního interiéru se podílí mnoho jednotlivých detailů. Pokud se je podaří efektivně propojit, vznikne dokonalý, osobitý a elegantní prostor.
    Výrobky z Mako jersey mají měkký omak, dobře splývají, jsou nemačkavé (nežehlí se), mírně roztažné a elastické (lze je napnout až o 25 % své velikosti). Povrch je hladký nebo lehce členitý. V provedení Mako jersey je obzvlášť jemný.
    Připravíme pro Vás návrh luxusního interiéru, ve kterém barevně sladíme povrchy stěn a stropů s ostatním vybavením interiéru - nábytkem a podlahovými krytinami, obklady, svítidly i bytovými doplňky. Ať už se rozhodnete pro jednorázové vytvoření luxusního interiéru, či jeho realizaci složenou z postupných fázích, vždy vám nabídneme naše odborné znalosti, dovednosti a zkušenosti v oblasti bytového designu a luxusních interiérů.


Jaké jerseyové příze pro vás máme nachystané?

    Jsme schopni perfektně propojit jednotlivé části luxusního interiéru, dořešit jednotlivé detaily i celkovou barevnost, čímž vytvoříme kompletní, originální a elegantní luxusní interiér. Umíme výborně pracovat s prostorem a barvami, známe vlastnosti různých materiálů; víme, jak na jejich údržbu; poznáme, které luxusní povrchy jsou vhodné pro vytvářený luxusní interiér. Vytváříme originální a promyšlené luxusní interiéry.
    Vyberte si z naší bohaté nabídky, která zahrnuje nejen jersey povlečení naší značky Stella Ateliers, ale i povlečení německé značky Estella a německé značky Curt Bauer. Nabízíme povlečení nejen pro dospělé, ale i pro děti. Dětské jersey povlečení do postýlky naleznete v kolekci Stella Baby, ložní prádlo pro teenagery v kolekci Stella Inovation, levné nelicencované vzory pak v kolekci Stella Dreams.
    Každému zákazníkovi nasloucháme a vycházíme vstříc všem jeho požadavkům. Vytvoříme pro Vás neopakovatelné interiérové variace, každý námi realizovaný luxusní interiér je originální a jedinečný.


Luxusní bavlněné povlečení KALEB

    Zahradní nábytek je majoritní část našeho sortimentu a těší se velké oblíbenosti zákazníků. Do zahradního nábytku pak řadíme v převážné části prodej zboží vyrobeného z umělého ratanu, pevného hliníku nebo dřeva. Za zmínku stojí i zmínit, že zákazníci jsou velmi spokojeni s ochranou vůči povětrnostním vlivům, které náš zahradní nábytek nabízí. Náš zahradní nábytek je tedy možné umístit na zahradu i celoročně. Stylovost našeho sortimentu, ale nedělá zahradní nábytek pouze zahradní. Najde uplatnění i v interiérech, kde může vyniknout v kombinaci například se dřevem.
    Naší doménou je realizace originálního luxusního interiéru, který se bude odlišovat od všedního a standardního pojetí a podtrhne osobnost klienta. Luxusní interiér vždy navrhujeme podle přání a životního stylu zákazníka. V průběhu vzájemné spolupráce se vás budeme hodně ptát, odpovídat na vaše dotazy, vysvětlovat výhody našich návrhů a budeme se snažit sladit vzájemná očekávání, tak aby výsledné dílo splnilo všechna vaše přání.
    Speciální dekorační povrchy realizované společností BOHEMIA DECOR mohou zázračně proměnit Váš domov nebo kanceláře v luxusní interiéry, které Vám budou všichni závidět. Jsou unikátním zdobným řešením, zvýrazňující všechny aspekty designu. Dokážou změnit styl interiéru a vytvořit v něm originální atmosféru.V realizacích luxusních interiérů, se vždy snažíme dokonale vše sladit v dokonalý celek, zkombinovat luxus, exkluzivitu, originalitu s pohodlím a praktičností.  


Luxusní ložní povlečení ANDREAS

    Web Rekonstrukce bytů Praha vám nabízí kompletní přehled námi dodávaných služeb v oblasti rekonstrukce bytu či rekonstrukce domu. Pokud vás tedy zajíma rekonstrukce bytového jádra, tak na tomto webu dostanete relevantní informace o postupu a cenně.
    Navrhnout atraktivní a originální pojetí luxusního interiéru není jednoduché. Pokud chcete získat dokonalý a luxusní interiér, není možné řešit jeho jednotlivé prvky odděleně, protože vše se vším souvisí. Svěřte své představy do rukou společnosti BOHEMIA DECOR a získáte esteticky jedinečný, funkční a luxusní interiér, uzpůsobený ergonomicky danému účelu využití s ideální interakcí člověka a prostoru. Vaše představy o dokonalém a luxusním interiéru spojíme s našimi dlouholetými zkušenostmi a vytvoříme pro vás originální návrh luxusního interiéru, který dokonale splní všechny Vaše požadavky.
    Materiál Mako jersey patří k jedněm z nejhebčích, které jsou vyrobené z bavlny. Používá se k výrobě nejen povlečení, ale i prostěradel a oblečení. Výrobky z Mako jersey jsou obzvláště jemné, měkké a hebké na omak, dobře splývají, jsou nemačkavé, nežehlí se a... zobrazit více >

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00