Jak na věc


lucie vondráčková rozvod

Vraťme se ještě k létu, kdy jste natáčela spolu s manželem už druhý díl úspěšného filmu Babovřesky, kde hrajete Ivanu, sestru faráře. Jste si v něčem podobné?

    Kvízové hry se v posledních letech zabydlely v českých hospodách i obývácích a není se čemu divit. Provětrat mozkové závity a poměřit znalosti s přáteli je skvělý způsob, jak si zpestřit večer!
    Chlapce také podle jejich výpovědi partnerky bily, ponižovaly a nadávaly jim. Zakazovaly jim chodit na záchod a pak je trestaly ledovou sprchou, když pomočili postel. Nedávaly jim najíst a držely je ve sklepě nebo kleci celé noci.
    Policie zveřejnila děsivé fotky z domu v Glenrothes, kde dvě ženy týraly trojici chlapců. Lesbické partnerky Rachel a Nyomi Feeovy podle soudu zabily syna Liama, další dva chlapce zneužívaly a bily. Tělo dvouletého Liama objevila policie v březnu 2014.
    Přivázala mě k židli takovým růžovým páskem. Bylo mi špatně, zvracel jsem do lavoru a ona mě to donutila sníst. Pořád jsem to vyplivoval zpátky a ona mě pořád nutila. Blinkal jsem pořád dál, vypověděl jeden z chlapců u soudu.
    V roce 2007 se už nahlas mluvilo o tom, že vztah fotbalisty Tomáše Ujfalušiho a jeho manželky Kateřiny není zcela bez trhlin. Jako jeden z důvodů se uvádělo, že si začal se zpěvačkou Lucií Vondráčkovou. Aktéři tento vztah zatím nikdy nepotvrdili.


Odhodlejte se a začněte zdravěji každý den

    S knížkou, s rodinou, s přáteli, samozřejmě se synem. Bavilo by mě grilovat, nebo lehnout si jen tak do trávy, dát si čerstvé jahody a přečíst si nějakou pěknou knížku.
    Lucie Vondráčková (33) spolu se svým mužem Tomášem Plekancem a synem Matyášem žijí v Kanadě. V létě se ale přijeli ohřát do jižních Čech, kde se Zdeňkem Troškou natáčeli další díl Babovřesek. A báječně si to užívali.
    V čem se liší vztah k domovu u Kanaďanů a Čechů vážně netuším. To je spíše otázka pro Kanaďany. Naše domácnost je stejná jak v Čechách, tak v Kanadě, žádné odlišnosti nepociťujeme. Je ale pravda, že tady v Kanadě je pořádná zima, klidně i minus 40 stupňů Celsia, a s tím při stavbách domů počítají.
    Jednoduše jsem ho přijala. Navíc já mám zimu moc ráda a sníh úplně zbožňuju. Třeba život v Los Angeles mi naopak vůbec nevyhovoval, je tam, myslím, pro Čecha trochu moc léta najednou.
    Těch je, hlavně se zvířaty! Každý domov má mít nějakého svého zvířecího ochránce. Kočku nebo třeba ježka. V Praze máme kočiček pět, jednoho ježka a dva netopýry. V Kanadě máme dva mývaly, kocourka Barta a jednu lišku.


Kde si s malým synkem Matyášem nejraději hrajete?

    Není to žádná Desdemona či postava z Čechova a hlavně nemusí řešit žádné existenční otázky. Ty já v životě řeším docela dost. Tudíž jsem si v její kůži krapet oddychla.
    I Ujfalušimu se v poslední době daří dobře. Po reprezentačních aférách s příliš bujarými večírky a po rozvodu nyní zakotvil ve Španělsku, kde se mu líbí a i fotbalové výkony si nemůže vynachválit.
    Jeho manželství nakonec skončilo jen pár měsíců poté, co se o vztahu začalo šuškat. Šanci na to, že by byla jeho oficiální přítelkyní, ale prý Vondráčková neměla...
    Vážený návštěvníku našich stránek,rádi bychom Vás informovali, že na této internetové stránce už nepodporujeme prohlížeč Microsoft Internet Explorer verze 6 (odvozené a předešlé verze).
    Děti vypověděly, že je ženy přivazovaly k topení, nebo je držely v podomácku vyrobené kleci. Ke svázání používaly řetězy, kabely nebo pásky, chlapci byli při týrání nazí. Ženy jim hrozily hady a krysami, které chovaly, a motorovými pilami, o nichž si vymýšlely hororové historky.


Prosincové číslo časopisu Dům&Zahrada je SPECIÁL o stavbě

    Liam utrpěl podle znalců zranění srdce podobná těm, na která umírají lidé při dopravních nehodách. Ženy ho bily do hrudi a podbřišku, měl také zlomenou stehenní kost a nadloktí. Nakonec zemřel na následky roztrženého srdce, pomalou a bolestivou smrtí.
    Ve Skotsku vrcholí jeden z nejděsivějších případů. Soud rozhodl o vině Rachel Feeové a její partnerky, které zabily svého 2letého syna. Chlapce bily a pak ho nechaly zemřít v bolestech se zlomenou stehenní kostí a rukou. I jiné děti přivazovaly k topení a nutily jíst zvratky.
    Obžaloba také použila k usvědčení údaje z vyhledávačů. Na internetu totiž ženy hledaly za jak dlouho zemřete se zlomenou nohou a mohou být spolu manželky ve vězení. Přesný trest si Feeovy vyslechnou na začátku července.
    Ne že by z toho mladá zpěvačka ale byla smutná. O sportovce nemá nouzi: chodila s krasobruslařem Tomášem Vernerem a nyní má vztah přes oceán s hokejistou Tomášem Plekancem.
    Až teď. Párkrát za mnou byla, ve Florencii i pak v Madridu. Ale byl to pouze nezávazný románek, cituje deník Aha!, jak se Ujfaluši nedávno chlubil svým kamarádům.


Prý máte moc ráda Vánoce, a ty, ač se to nezdá, pomalu opět klepou na dveře. Těšíte se?

    Ta písnička je moc příjemná, taková letní vzpomínka. Dala jsem si ji na své CD Oheň, za které jsem převzala Zlatou desku. Přála bych si, aby ji posluchači přijali, a v té zimě, která nás čeká, jim přinesla do domovů trochu léta.
    Těžko vybrat jen jedno místo. Je to prakticky úplně všude! Na zemi, v garáži, na stropě. Maty má totiž nejraději místa, kde spí Bart. Náš kocour, právoplatný člen rodiny.
    Mladá maminka Shona se rozhodla naučit svou dvouletou dceru chodit na nočník a objevila geniální vychytávku, se kterou se podělila se světem na sociálních sítích.
    Rachel a Nyomi odmítly synovi zavolat záchranku, protože se bály, že na ně kvůli jeho zraněním padne podezření. U soudu pak tvrdily, že Liama zmlátil jiný chlapec, o kterého se také staraly. Usvědčila je ale svědectví dvou dětí, které partnerky týraly spolu s Liamem.
    Nezbytné jsou u nás zátarasy na schody. Snažili jsme se eliminovat ostré hrany. Nezbytný a praktický je lux na rýmičku. No jinak máme doma spoustu knížek a hraček. Opravdu všude!

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00