Jak na věc


londýn počet obyvatel

Zajímá vás Londýn, jeho historie, nebo všeobecné informace o Londýně?

    My už několik let jezdíme s Radkem z Rads Transfers. Jsou licencování a cenové dostupný. Mluví český tazke není problém se domluvit. Informací vám daj kolik snesete. My rezervujeme telefonicky na +447970288768 ale pokud jste mimo Anglii, tak asi bude lepší na mail info(zavinac)radstransfers.co.uk
    Chcete se dozvědět něco z Londýnské historie? Historky z temných uliček, nebo slavné Londýnské události, které se neodmyslitelně zapsali do historie tohoto města? Víte jaké historické skvosty na vás v Londýně čekají? Pokud vás láká něco z historie Londýna, pokračijte do rubriky Londýn historie.


Anglie - Česká republika, letecky, 3x nocleh

    V Londýně, metropoli na Temži, žije na 7 milionů lidí. Nikde jinde se nemísí odvěké tradice s moderním stylem života, viktoriánská architektura s prosklenými futuristickými stavbami a lidé ze všech částí světa mezi sebou, jako tady. Metropole Velké Británie dosud neztratila nic ze svého aristokratického kouzla a půvabu, přestože i tady se život zrychlil takovým způsobem, že se skoro zapomnělo i na tradiční čaj o páté. Na co se však rozhodně nezapomnělo, je překypující kulturní život. Na pódiích více než sto padesáti divadel londýnského West Endu se každý večer znovu a znovu roztáčí kolotoč divadelních představení, opery a světoznámých muzikálů. Proslulé jsou také nesčetné galerie a muzea v čele s British Museum, do kterého se hrnou davy lidí, aby shlédly zřejmě nejrozsáhlejší sbírku archeologických nálezů z doby starověkého Egypta.
    NA MŮJ VKUS JE TOHO AŽ MOC A NECHÁPU PROČ TOLIK LIDÍ (STRÁNEK NA INTERNETU) KOPÍRUJE FURT TO SAMÉ TOŠ MĚJTE SE ŠPATNĚ V TOM LONDONĚ A NAZDAR :P cha cha cha papalala
    Nejvetsi Ceskoslovenska Taxi Sluzba v Londyne a okoli, jsme na trhu jiz radu let a nabizime kvalitni, profesionalni a spolehlivy servis za prijatelne ceny.Nejen ze vas spolehlive prepravime kam potrebujete,ale zaroven vam poskytneme spoustu rad at uz se to tyka informaci ohledne cestovani po Londyne, kam se vyplati zajit a co vydet, nakupu, nebo vyletu mimo Londyn ( Winsdor, Stonehenge atd.) pro ktere vam radi zajistime dopravu. Nevahejte a kontaktujte nas
    Máme pro Vás dobrou zprávu, pro naše návštěvníky jsme získali pěknou slevu na kartu London Pass platnou až do konce září. + nová sleva až 20% do 15.9.2016!


Legenda k interaktivní mapě: Tato ikonka zobrazuje na mapě Londýnské historické památky.

    My jsme si z výletu v Londýně přivezli spoustu zážitku a hlavně jsme byli překvapeni ochotou obyvatel Londýna, na doporučení kamaráda který tam už několik let žije jsme jsme na cestu z letiště využili služeb Andretaxi a mohu je jen doporučit, diky praktickym radam jejich řidiče jsme si ušetrily spoustu času a zbytečneho stresu.
    I vám máme na stránkách co nabídnout, naleznete zde základní informace o Londýně, o jeho rozloze, geografii, ale také o lidech kteří v něm žijí, jakou měnou platí a jakou řečí mluví. Chceme vám nabídnout také něco z tradic tohoto města a informace o Londýnských celebritách. Londýn nabízí spoustu zajímavých a světových unikátů, o kterých je dobré vědět, namátkou vzpomeneme například slavné Londýnské červené autobusy, nebo neméně známé londýnské taxi. Je spousta osobností, které v Londýně žili anebo žijí a jsou celosvětově známí, i o těch zde najdete zmínku. Budeme se snažit nabídnout vám zde veškeré odpovědi na otázky, které by vás ve spojení s Londýnem mohli napadnout.


Arsenal - Newcastle United 1.4.

    Výši částky zaplacené v Londýně za ubytování ovlivňuje řada faktorů, například poloha hotelu či míra požadovaného komfortu. Londýn je poměrně drahé město a na výdajích za ubytování je to znát. Pokud si potrpíte na luxus a chcete trávit své londýnské noci na pohodlných ložích luxusních pětihvězdičkových hotelů, jedna noc v hotelu Ritz vás může klidně přijít na 500 GBP. Pokoj v dvouhvězdičkovém hotelu lehce stranou nejrušnějšího centra seženete za 70 GBP. Všichni dobrodruzi a cestovatelé-baťůžkáři, hledající co nejlevnější ubytování v Londýně, se jistě spokojí s velkými společnými místnostmi v hostelech, které jsou k dispozici už od pěkných 12 GBP.
    Palác Hampton je jedna z nejvýznamnějších Londýnských památek s tradicí přesahující 750 let. Do historie paláce se neodmyslitelně zapsali větší či menší měrou téměř všichni Angličtí panovníci, králové, královny, ale i jejich potomci a palác je tak opravdovou ukázkou doby a historického vkusu Anglických panovníků.
    Londýn je památkami doslova napěchovaný, seznam památek zde na našem průvodci se neustále rozrůstá. Přidáváme ale nejen historické skvosty Londýna, ale také zajímavé turistické cíle, jako jsou muzea, nebo zoologická zahrada a podobně. Všechny památky a zajímavá místa Londýna, najdete v naší interaktivní mapě.
    Londýn nabízí pro návštěvníky nepřebernou řadu památek a zajímavých míst, jednak z hlediska historického, ale také kulturně informačního. V Londýně se koná mnoho akcí světového formátu, nejdete zde místa, ovlivňující dění v celém světě. Pokud přemýšlíte o návštěvě Londýna, v této rubrice najdete přehled památek a míst, které stojí za to navštívit.


Anglie - Česká republika, letecky, 1 nocleh

    Hledáte informace a články o Londýnu? Chystáte se do Londýna vycestovat a rádi byste před cestou nějaké zajímavé informace co se hodí? Zajímá vás kdo a jak v Londýně žije? Máte zájem dozvědět se, proč Londýn navštívit? Pokud ano pokračujte do rubriky zajímavostí z Londýna.
    Máte v plánu vyrazit do Londýna na dovolenou? Chtěli byste vycestovat do Londýna třeba jen na víkend a nejlépe na vlastní pěst? Chcete vědět za kolik se dá do Londýna dostat? Nebo hledáte poznávací zájezd do Londýna s profesionálním výkladem a průvodcem? Pokud ano, prohlédněte si rubriku Londýn dovolená.
    Opatství Westminster, jehož historie se datuje více než tisíc let zpět, je další významnou památkou Londýna. Původně kaple, kterou postavili mniši řádu Benediktýnů, se po letech proměnila v opatství. Chrám byl v roce 1065 vysvěcen a dodnes je funkční a denně slouží jak věřícím, tak i široké veřejnosti zajímající se o historii této cenné stavby.
    Jedna z nejslavnějších světových pevností je bezesporu Londýnská Tower nazívaná též Palác jejího veličenstva, Slavná pevnost a palác jejího veličenstva s dlouhou královskou tradicí, v této pevnosti se dostanete o dlouhých 900 let zpět do Londýnské historie, zažijte rok 1080 na vlastní kůži.


Do Londýna za Harry Potterem (letecky)

    V našem Londýnském průvodci přibylo dalších pár zajímavých stránek. Londýn to nejsou jen památky, ale také zajímavé osobnosti, které pestrou historii tohoto města utvářeli po dlouhá léta. Nově si tak můžete přečíst o osobnostech Londýna jakými bezesporu byli například Sherlock Holmes, Jack Rozparovač a další. O osobnostech Londýna si můžete přečíst v naší kategorii Londýn historie.
    Pro vyhledání památek a zajímavých míst, která můžete v Londýně navštívit, použijte naší interaktivní mapu. Žluté terčíky s bílou lupou ukazují na Historické památky Londýna a po jejich rozkliknutí, můžete přejít na detailní informce o vybrané historické památce. Pro bližší informace o ikonách použitých v naší interaktivní mapě si prosím prohlédněte přiloženou legendu.
    V Londýnské národní galerii najdete stovky nejznámějších a nejkrásnějších obrazů světa. Obrazy vystavené v národní Londýnské galerii patří k jedné z největších sbírek přístupných veřejnosti. Celá sbírka obrazů, která je v galerii umístěna, je veřejnosti přístupná zdarma.


Anglie - Česká republika, letecky, 2x nocleh

    Pokud je odpověď na tuto otázku ano a vy se chystáte navštívit Londýn, budou pro vás informace na tomto webu určitě přínosné. Najdete zde mimo jiné, seznam památek, které můžete v Londýně navštívit, typy a rady jak a čím se po Londýně pohybovat, typ na ubytování v Londýně za zajímavé ceny a v neposlední řadě také nápady jak ušetřit při nákupu letenek a jaké výhodné, či akční nabídky a termíny při koupi letenky do Londýna využít. Pokud chcete v Londýně navštívit více památek, budou se vám hodit rady jak ušetřit na vstupném do památek, které jsou zpoplatněné anebo jak mít vstup do těchto památek úplně zdarma. Poradíme vám i jak na dlouhé fronty u okének se vstupenkami, pokud dobře zvolíte, nemusíte čekat u vstupu do památek ani minutu, jak na to se dozvíte na těchto stránkách.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00