Jak na věc


loga znaky mercedes e amg

Modřínový kůl – přesně frézovaný, průměr 10cm, délka 200cm

    které si velmi vážíme. Logo představuje jeden z mála grafických prvků, který provází Vaší firmu po celou dobu její existence, pomáhá vás odlišit od konkurence a zákazníci si propojují firemní logo se zkušenostmi s firmou. Je proto velmi důležité, aby bylo jedinečné, zapamatovatelné a dobře řemeslně navržené.
    Kvalitní firemní 3D LOGO vždy na prvním místě oslovuje Vašeho potencionálního zákazníka. Umístění na Vaší provozovně v 3D provedení, případně s podsvětlením, zajišťuje Vaši skvělou prezentaci.3D loga v interiéru včetně plexiskla jsou velmi působivá a příjemně barevně doplňují INTERIÉR, v případě podsvětlení vzniká zajímavá a dokonalá souhra barev a tvarů, a také originální atmosféra. V případě, že přidáme plexisklo na čelní stranu LOGA, vznikne nádherný skleněný efekt, který dodá každému LOGU nadstandardní vzhled.
    Právě taková firemní loga pro naše klienty navrhujeme a jste zde správně, pokud potřebujete nové logo v profesionální kvalitě, rychle a za rozumnou cenu. Postará se o vás náš tým profesionálů s dlouholetými zkušenostmi s navrhováním kreativních logotypů.


Tvorba loga u nás probíhá velmi rychle

    3D loga vyrábíme v různých rozměrech jak vyžadují zákazníci.a) Nejlevnější 3D reklama je však do velikosti rozměrů styrodurový desek a to je formát 1250 x 600 milimetrů.b) Větší loga například rozměru 2,5 x 2,5 metrů také vyrábíme, avšak probíhá slepování a kytování jednotlivých dílů Loga. Spotřeba materiálu a pracnost je tudíž větší a dražší.c) Tloušťka loga = 3D efektDle velikosti nápisu nebo 3D loga si zákazník určuje tloušťku materiálu.Možnosti jsou od 20, 30, 40, 50, 60, 70, 80, 90, 100 mm.V případě, že nápisy jsou určeny pro velké vzdálenosti, používají se materiály s největší tloušťkou.Při malé pohledové vzdálenosti se používají 3D loga tři až pět centimetrů široká.PLEXISKLO NA 3D LOGO DO INTERIÉRUPLEXISKLO NA 3D LOGO DO EXTERIÉRU
    V současné době 3D televizních reklam a 3D grafiky, jsou reklamní cedule méně působivým prvkem reklamy. Moderní označení Vaši provozovny Vám zaručí 3D logo.
    Naší obráběcí linkou umíme vyrábět palisády o průměru od 5 do 18 cm. Tyto palisády je dále možno půlit, provrtávat, zakracovat, mořit či jakkoliv tvarovat. Dřevo je přírodní materiál a možnosti využití jsou tedy obrovské. Nejčastěji se tyto frézované profily (palisády) používají v zahradnictví na výstavbu: altánů, lemů záhonů, vyvýšených záhonů, dřevěných ohrad, odpočívadel, dřevěných kompostérů, ukazatelů, posedů atd. možnosti jsou opravdu obrovské. Ceny těchto profilů jsou závislé na průměru, délce a dřevině. V případě zájmu Vám rádi vypracujeme konkrétní nabídku na Váš požadavek.


Vybrané ukázky tvorby loga z našich referencí

    Druhým provedením je výroba kůlů metodou přesného obrábění – frézováním. Touto metodou garantujeme přesný průměr kůlu a to o průměrech 5, 6, 8, 10 a 12 cm Kůly jsou hladké kvalitně opracované a jsou vhodné zejména do zahrad, pro výsadbu veřejné zeleně, či okrasné prvky. Kůly nejčastěji dodáváme smrkové. V případě zájmu lze vyrobit i modřínové.
    -3D reklama do exteriéru - produkt pro kvalitní značku-3D prostorová reklama je používána velmi často jako moderní, výrazný, zajímavý, a nadčasově působící designový prvek, který zvýrazňuje Vaši značku.


Modřínový kůl – přesně frézovaný, průměr 6cm, délka 250cm

    - Úprava povrchu styrodurového 3D loga probíhá broušením a kytováním do rovného a hladkého provedení povrchu 3D loga.- Nátěr 3D loga provádíme v několika vrstvách tak, aby výsledná barva byla v odstínu RAL, a ve výrazných a sytých tónech. Barevnost loga je vždy převedena dle cmyk nebo RGB odstínů do barevnice RAL.- Data pro výrobu 3D logaZašlete barevnost LOGA, podle logomanuálu k Vašemu logu.Pro řezání 3D loga v programu potřebujeme vždy logo v křivkového formátu - Ai, CDR, EPS, PDF, SVG. - Bez problémů Vám 3D logo zpracujeme flexibilně do křivek. Nachystáme Vám vizualizaci 3D loga na Váš objekt pro možnost výběru velikosti a umístění loga na fasádu. Připravíme logo v barevnosti RAL.- Připravíme Vám VIZUALIZACI LOGA a převedeme barvy CMYK nebo Pantone do barevnosti RAL, která se používá pro povrchovou úpravu 3D LOGA.- 3D LOGO Vám nachystáme ve správných rozměrech a zašleme  kompletní vizualizaci v určených barvách včetně okótovaných rozměrů ke schválení před výrobou.
     - MATNÉ  - nejlevnější a krásné řešení - LESKLÉ - zvýrazní se barvy - SPECIÁLNÍ použití PLEXISKLA- nátěry provádíme barvami RAL, typy barev od kvalitních dodavatelů s životností 10 let.- nátěry 3D loga ve stínu umožňují životnost 10 let- nátěry 3D loga na jižních a osluněných stěnách umožňují životnost cca. jen pět let. Sluneční žáření bohužel způsobje zkrácení životnosti barev. Po 5 letech je nutno loga opatřit novým nátěrem.
    Celý proces při zachování vysoké kvality výstupu maximálně zjednodušili pouze do několika kroků. To vše díky našim dlouholetým zkušenostem s tvorbou logotypů .
    Prostorová 3D reklama je skvělým prostředkem k upoutání pozornosti ve Vašem okolí. Proto jsou 3D loga velmi oblíbená pro označování firem, prodejen, recepcí či budov.


Smrkový kůl – přesně frézovaný, průměr 8cm, délka 200cm

    4. Upevňujeme 3D loga také na trny, v případě led podsvětlení, nebo nasvětlení loga.5. V případě osvětlení 3D loga LED páskou, upevňujeme opět nalepením loga na fasádu. Nejvhodnější použití 3D loga s osvětlením LED páskou je v interiéru.6. 3D reklama, kterou Vám namontujeme podle předřezané šablony a upevníme: - na fasádu - na plech - na plastovou desku - na dübondovou desku - na dřevěný podklad
    1. Provádíme montáž 3D loga nalepením univerzálním montážním lepidlem na fasádu domů.Nevrtá se do fasády, neponičí se zateplení fasádního systému, prvky této technologie jsou velmi lehké a nezatěžují jiné systémy.2. Můžeme také provést montáž 3D loga na dübondovou desku, a tuto pak přišroubovat na fasádu čtyřmi šrouby.3. Další možností upevnění 3D loga je na hliníkovou konstrukci, která je maximálně schována za písmeny. Výhodou hliníkové konstrukce a dübondových materiálů je odolnost proti povětrnostním vlivům.
    Pracujeme také  s lehkým hliníkovým materiálem, nerezem či plastem. Nápisy lze podsvítit nebo nasvítit led technologíí. V případě, že budete požadovat nasvětlení nebo podsvětlení Vašeho loga nabízí se   světelná reklama.
    7. V případě, že jste z větší vzdálenosti od naší provozovny ve Zlíne můžeme postupovat takto: - zašleme Vám šablonu + návod na montáž - LOGO nalepíme na PVC nebo dybondovou tabuli kterou Vám zašleme a Vy ji snadno upevníte na jakýkoliv podklad.


Modřínový kůl – přesně frézovaný, průměr 5cm, délka 200cm

    - hliníkové lakované- nerezové ( leštěná nebo kartáčovaná nerez )- MDF tvarované lepené, lakované- PVC loga od 3 – 19 mm- styrodurová loga od 10 – 80 mm
    Náš tým profesionálních grafiků je připraven pro vás vytvořit originální firemní logo, vizitky, hlavičkové papíry i webovou prezentaci. Vytváříme kreativní a skvělá loga.
    S naší zárukou maximální spokojenosti to myslíme opravdu vážně a ke každé objednávce přidáváme záruku vrácení vámi zaplacené částky v závislosti na fázi, ve které se vaše zakázka nachází.
    Materiál Styrodur - tvrzený polystyrén - je ideální materiál pro 3D nápisy, plastická písma, 3D loga, motivy pro fasády budov, dekorační prvky, interiéry firem, prodejen a provozoven, reklamní a propagační předměty, makety a další.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00