Jak na věc


linola-fett olejová koupel

3. Jak se přípravek LINOLA FETT ÖLBAD používá

    Linola Fett Ölbad je tekutá koupelová přísada, olejová koupel, která pokrývá pokožku olejovým filtrem, a tím pomáhá obnovení přirozeného mastného povrchu kůže. Je určena k částečné i plné koupeli.
    Bohužel zde zatím není žádný komentář. Máte-li s Linola-Fett Ölbad 400ml vlastní zkušenosti, podělte se o ně s návštěvníky naší on-line lékárny a napište vlastní recenzi ;-)
    Plné nebo částečné koupele používáme po dobu 4 týdnů. Koupele je možno provádět každé 2-3 dny. Délka koupele by neměla přesáhnout 20 minut. U kojenců a malých dětí postačí několikaminutová koupel. Při sprchování se nejprve nanese Linola-Fett-Ölbad přímo na vlhkou kůži a potom osprchuje. Teplota lázně by neměla překročit 36°C, neboť vyšší teplotou se snižuje efekt zpětného promaštění. Jestliže se objeví svědění, sníží se teplota lázně na 32°C nebo natolik, kolik je pro pacienta snesitelné. Po koupeli pokožku lehce osušíme ručníkem. Silné osušení a tření snižuje terapeutický efekt.
    Přípravek se používá u dospělých, dětí i kojenců k podpůrné léčbě suchých nebo šupících se onemocnění mazových žláz kůže, jako je např. lupénka (psoriasis vulgaris), atopický ekzém, endogenní ekzém (neurodermitis).


5. Jak přípravek LINOLA FETT ÖLBAD uchovávat

    Indikace > Kůže, vlasy a nehty > Atopická pokožkaIndikace > Kůže, vlasy a nehty > Citlivá pokožkaIndikace > Kůže, vlasy a nehty > EkzémyIndikace > Kůže, vlasy a nehty > Suchá a popraskaná pokožkaLéčivé přípravky > Kožní systém > Emoliencia a protektiva
    Léčivá látka: 100 g roztoku obsahuje tekutý parafin 48 g, 44 g (Hexadecyl / octadecyl)-(2-ethylhexanoat)-Isopropylmyristat (Ph.Eur.) (6:3:1), 1 g alfa-(Dodecyl, tetradecyl)-omega-hydroxypoly (osyethylen)-4,5-poly (oxypropylen)-5, 6 g alfa-Dodecyl-omega-hydroxypoly (oxyethylen)-2
    Léčivé přípravky se nesmí vyhazovat do odpadních vod nebo domácího odpadu. Zeptejte se svého lékárníka, jak máte likvidovat přípravky, které již nepotřebujete. Zato opatření pomáhají chránit životní prostředí.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00