Jak na věc


linka bezpečí pro dospělé ostrava

Petr Janda (3/10 – III. řada)

    „Celý námět a scénář pořadu je úplně prostý – muzikant přijede navštívit muzikanta. To není nic nového a bylo to v České televizi dobře uděláno mnohokrát,“ říká Rudy Linka a pokračuje: „O co se ale já v našem pořadu snažil, je ukázat bezprostřednost, přirozenost a radost, kterou hudba nejen rozdává, ale i vyžaduje, a že mezi žánry hudby není tak velký rozdíl, jak si mnozí myslí. Hudba je způsob komunikace, která je daleko přímější, než komunikace slovní. Přesně jako linka.“
    Linka, to je především dialog dvou výjimečných hudebních osobností, z nichž jednou je vždy hostitel a moderátor Rudy Linka, který v malebném prostředí své šumavské chalupy uvítá hosty spojené s mnoha rozdílnými žánry. Třetí série úspěšné hudební talk show opět přináší desítku českých i zahraničních hostů, kteří s moderátorem vedou přirozený a přátelský rozhovor nejen o muzice. Dovídáme se jejich názory a informace z uměleckého života z netradičně blízké perspektivy.
    V nové sérii tentokrát vystoupí pestrá řada významných hudebních osobností, jako jsou například Michal Prokop, Jiří Suchý, Lenka Dusilová, Jiří Macháček, Michal Pavlíček, Terezie Kovalová, Petr Janda, Jiří Stivín a další.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00