Jak na věc


liga mistrů v ledním hokeji

Proč cestovat s námi O nás více info

    Darujte nezapomenutelný fotbalový zážitek. Potěšte své nejbližší moderním dárkem na který nikdy nezapomenou. Vstupenky nebo zájezd na fotbal jsou pro fotbalového fanouška absolutně ideálním dárkem. Kontaktujte nás a dárkovou poukázku vám vyrobíme na míru.
    Nový ročník Ligy Mistrů 2019/20 je tu! Nejprestiženější klubová trofej v Evropě se opět rozjíždí. Ve hře budou týmy ze Španělska, Německa, Anglie, Itálie, Francie a dalších zemí.
    Buď u velkolepého zážitku se SPORT SEN a objednej si svou vysněnou Champions League. Zájezdy na zápasy Ligy Mistrů máme leteckou i pozemní dopravou z ČR.


FC Barcelona – Slavia Praha (samostatná letenka)

    Společnost FUSEBOX s. r. o. informuje spotřebitele, že podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, má spotřebitel právo řešit spor mezi společností a spotřebitelem, pokud půjde o spor týkající se kupní smlouvy nebo smlouvy o poskytování služeb ze strany společnosti spotřebiteli a tyto smlouvy byly uzavřeny mezi společností a spotřebitelem počínaje dnem 1. 2. 2016 a dále (dále jen "spotřebitelský spor“) formou mimosoudního řešení, kdy subjektem, k němuž je spotřebitel oprávněn předložit návrh na mimosoudní vyřešení sporu se společností je Česká obchodní inspekce (případně jiný subjekt, je-li povřen Ministerstvem průmyslu a obchodu). Bližší informace o možnosti mimosoudního řešení spotřebitelského sporu spotřebitel dále nalezne na internetových stránkách ČOI, viz www.coi.cz.
    Zájezd proběhl v pořádku. Vše díky skvělé organizaci klaplo bez zádrhelu. Zápas a vše kolem jsme si skvěle užili. Díky volnému programu jsme měli čas i na památky. Před zájezdem jsme byli o všem dostatečně informovaní, takže jsme se včas mohli připravit a naplánovat samostatnou cestu na stadion i zpět na letiště. Díky.
    Děkujeme s přítelem CK Sportsen za zážitek na celý život :) Komunikace s kanceláří na jedničku, co se týče zaslaných dokumentů, byly připraveny perfektně, nepotřebovaly jsme se už na nic dalšího ptát. Hotel byl dokonce 4* a hned na lince metra. Příště pojedeme zase s Vámi :)
    Právě zde najdete odpovědi na nejčastěji kladené otázky. Velice rádi vám se vším poradíme i telefonicky, emailem nebo v naší kanceláři. Prosím kontaktujte nás.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00