Jak na věc


liga mistrů v ledním hokeji

Inter Milán vs Borussia Dortmund

    Právě zde najdete odpovědi na nejčastěji kladené otázky. Velice rádi vám se vším poradíme i telefonicky, emailem nebo v naší kanceláři. Prosím kontaktujte nás.
    Děkujeme s přítelem CK Sportsen za zážitek na celý život :) Komunikace s kanceláří na jedničku, co se týče zaslaných dokumentů, byly připraveny perfektně, nepotřebovaly jsme se už na nic dalšího ptát. Hotel byl dokonce 4* a hned na lince metra. Příště pojedeme zase s Vámi :)
    Zájezd proběhl v pořádku. Vše díky skvělé organizaci klaplo bez zádrhelu. Zápas a vše kolem jsme si skvěle užili. Díky volnému programu jsme měli čas i na památky. Před zájezdem jsme byli o všem dostatečně informovaní, takže jsme se včas mohli připravit a naplánovat samostatnou cestu na stadion i zpět na letiště. Díky.
    Nový ročník Ligy Mistrů 2019/20 je tu! Nejprestiženější klubová trofej v Evropě se opět rozjíždí. Ve hře budou týmy ze Španělska, Německa, Anglie, Itálie, Francie a dalších zemí.


Již 65184 klientů s námi vycestovalo na fotbal

    Darujte nezapomenutelný fotbalový zážitek. Potěšte své nejbližší moderním dárkem na který nikdy nezapomenou. Vstupenky nebo zájezd na fotbal jsou pro fotbalového fanouška absolutně ideálním dárkem. Kontaktujte nás a dárkovou poukázku vám vyrobíme na míru.
    Buď u velkolepého zážitku se SPORT SEN a objednej si svou vysněnou Champions League. Zájezdy na zápasy Ligy Mistrů máme leteckou i pozemní dopravou z ČR.
    Společnost FUSEBOX s. r. o. informuje spotřebitele, že podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, má spotřebitel právo řešit spor mezi společností a spotřebitelem, pokud půjde o spor týkající se kupní smlouvy nebo smlouvy o poskytování služeb ze strany společnosti spotřebiteli a tyto smlouvy byly uzavřeny mezi společností a spotřebitelem počínaje dnem 1. 2. 2016 a dále (dále jen "spotřebitelský spor“) formou mimosoudního řešení, kdy subjektem, k němuž je spotřebitel oprávněn předložit návrh na mimosoudní vyřešení sporu se společností je Česká obchodní inspekce (případně jiný subjekt, je-li povřen Ministerstvem průmyslu a obchodu). Bližší informace o možnosti mimosoudního řešení spotřebitelského sporu spotřebitel dále nalezne na internetových stránkách ČOI, viz www.coi.cz.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00