Jak na věc


lhota pod kosířem

volný reklamní banner 2019 – MIDDLE

    "Když jsem se při putování za svým podnikatelským snem ocitla na farmě nedaleko jihočeského Písku, spustil se silný déšť. Ocitla jsem se v kravíně, který voněl slámou, byl tam neskutečný klid a smetanově bílé krávy spokojeně přežvykovaly seno.
    Rádi Vás přivítáme v areálu romantického penzionu FOLBR, který byl uveden do provozu na jaře 2016. Budeme velmi potěšeni, když nás navštívíte a věříme, že se Vám u nás bude líbit.
    Letiště Dlouhá Lhota nabízí vyžití pro milovníky adrenalinových zážitků, seskoky, tandemové seskoky, akrobatické lety, ale také vyhlídkové lety. Na polygonu si můžete vyzkoušet své řidičské dovednosti na široké dráze i v terénu a to ve vlastním autě, nebo v zapůjčeném speciálu. Příbram je město s 800 let starou historií a s bohatou hornickou tradicí. Je zde možno navštívit hornické muzeum i svézt se pod zemí důlním vláčkem. A dále Svatá hora, významná církevní památka a poutní místo. Vltavská kaskáda, která nabízí možnost provozování vodních sportů.
    Rodinný penzion Folbr se nachází na okraji Brd, v obci Dlouhá Lhota u Dobříše, okres Příbram, vzdálený cca 20 – 30 min. jízdy od Prahy po dálnici D4.


Dlouhá Lhota 140 | Dobříš | PSČ 263 01 | okres Příbram | Česká republika

    Kapacita penzionu je 12 různě velkých pokojů včetně apartmánu, s kapacitou 26 lůžek a s možností přistýlek na dvou pokojích. Součástí je restaurace, zimní zahrada v kavárenském stylu, venkovní a střešní vyhlídkové terasy. Z vyhlídky je nádherný výhled do okolí, od Dobříše, přes brdské hřebeny, letiště Dlouhá Lhota a polygon, Příbram, Středočeskou pahorkatinu nad údolím Vltavy a nad kaskádou Vltavských přehrad, až po Cukrák nad Prahou.
    Ve středu 19. 12. 2018 budou upraveny úřední hodiny - od 8:00 do 11:00 a od 17:00 - 18:00, děkujeme za pochopení. V případě nutnosti volejte na tel. 604 225 567.  
    Penzion s restaurací je umístěn uprostřed rozlehlého uzavřeného areálu. Areál nabízí prostor k odpočinku, relaxaci a k aktivitám jak pro dospělé, tak pro děti. Po obvodu pozemku je vybudována dráha (vhodná na in-line brusle, běh…), dále je zde možnost zastřílet si z luku na střelnici, relaxovat u jezírka s rybami, posedět u voliéry atd. Na pozemku se volně pohybují polodivoké kamerunské ovce. S ohledem na tento chov prosíme pejskaře, aby vodili své psy pouze na vodítku.
    Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku a zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin, eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu.


Toto ubytování má nejlepší poměr ceny a kvality v destinaci Dlouhá Lhota!

    různých velikostí s manželskou postelí a z toho dva s možností přistýlky (rozkládacím sofa), jeden zážitkový pokoj s hydromasážní vanou (pro dvě osoby) a jeden apartmán pro 4 osoby (2 samostatné pokoje s jednou společnou koupelnou). Ve všech ostatních pokojích jsou koupelny se sprchou.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00