Jak na věc


levně králíkárny

Dobrman štěňata z CHS Halit Paša s PP vrh C prodám

    Levná dřevěná králíkárna vhodná pro jednoho králíka, zakrslého králíka či jiné malé hlodavce.Králíkárna Fred představuje jednoduché řešení, jak ubytovat králíčka, morče, či jiného hlodavce v soukromí po celý rok. V zimním období doporučujeme umístit králíkárnu do teplejších prostor. Králíkárna je vhodná zejména pro hobby chovatele zakrslých králíků a morčat.
    Většina králíkáren je konstruována s vysouvacím dnem, které se vyndá i se znečištěnou podestýlkou, ta se vyhodí, dno se očistí a znovu zasune do králíkárny.
    Naše králíkárny a kotce pro králíky jsou vyrobeny ze dřeva a nově také z EKO plastu, který je bezúdržbový a bez plísňový. Králíkárna slouží k dlouhodobému či krátkodobému umístění králíků, zakrslých králíků, morčat či jiných hlodavců.
    Inzerce zdarma - inzeráty zdarma. Soukromá inzerce zdarma a podnikatelská (firemní) inzerce zdarma bez nutnosti registrace. Bezplatný bazar, inzerce práce, reality zdarma, nemovitosti inzerce, elektro, auto, moto, psi, kočky. Inzerujte zdarma na Minzerce.cz.
    Králíkárny jsou vhodné k venkovnímu použití. Králíkárna by měla umožnit chovateli snadný přístup ke zvířatům ať už z důvodu podání léčiv nebo pouze doplnění krmiva a vody. Mnoho králíkáren je proto vyráběno s odklápěcí střechou.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00