Jak na věc


lesanka zbiroh

Vaši zprávu obdrží Chata LESANKA

    Největší areál na Klínovci (9 km - www.klinovec.cz) – přímo od objektu jezdí zdarma 2x denně skibus až do areálu
    Pro firmy nabízíme 2 oddělené sály s projektory a kapacitou 40 a 80 míst. Všechny další požadované služby jsme schopni zajistit dle požadavků na klíč.
    Aquacentrum Agricola v Jáchymově (www.aquajachymov.cz), krytý bazén v Potůčkách (20 km), krytý aquapark v Marienbergu (50 km)
    Horská chata Lesanka se nachází v krásném a klidném prostředí Krušných hor, na okraji rekreační osady Mariánská v nadmořské výšce 890 m n. m. Svou unikátní polohou je blízká jak historickému lázeňskému městu Jáchymov, tak sportovně-rekreačním centrům Boží Dar a Klínovec.
    Hostům nabízí výtečné podmínky nejen pro individuální rodinnou rekreaci, ale i pro pořádání různých kurzů a školení, kdy je Vám k dispozici veškerá prezentační technika. Přírodní předpoklady a dlouholeté zkušenosti zaručují také perfektní prostředí pro školy v přírodě, lyžařské výcviky a rekondiční pobyty pro děti i dospělé. V útulném zázemí chaty zajišťujeme též svatební hostiny a další oslavy.


Telefoní čislo na Chata LESANKA

    Zimní aktivity: Lyžařský vlek poma 250 m u objektu, další 2 velké vleky cca 800 m vzdálené (www.skiarealnaprava.cz).
    Běžkařské tratě v okolí, biatlonový areálu Eduard (3 km), Krušnohorská magistrála, Jahodová louka na Božím Daru, upravované tratě v Oberwiesenthalu včetně okruhu skiarény
    Nabízíme ubytování ve 2-3 lůžkových pokojích s vlastní sprchou a WC s možností přistýlky.TV/SAT a internetové připojení na pokojích a společenská mísnost s TV/SAT/Video/DVD.
    Pro děti je k dispozici dětské hřiště, houpačky, prolézačky, pískoviště, hračky, dětská postýlka i dětský vlek.
    Lyžařské areály Neklid (www.skiareaneklid.cz) a Nowako (www.novako-ski.cz) na Božím Daru (6 km) – též snowtubing a snowboard areál.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00