Jak na věc


lehká noha

Pro více informací nás kontaktujte:

    Vaříme v otevřené kuchyni a naše kuchyň je také otevřena novým směrům; chceme aby si u nás každý mohl vybrat něco svého. Chceme potěšit a inspirovat všechny Vaše smysly, zdravě propojovat chutě, vůně, barvy a zvuky.
    I couldn't recommend this place more, for vegetarians or non vegetarians. The food is different and experimental in a good way! Particularly loved the platter of dips for two- amazing dips !!! WILL be coming back n ext time- infact might even have to make a special trip just for this...
    First off, I'm not a vegetarian and was dubious when the friends we were in Prague with suggested we eat here- I must admit they were right, this restaurant is well worth finding and the meal was so delicious I am inspired to try more vegetarian restaurants in the future (!) . Excellent , well cooked and very tasty food at a great price. The staff all spoke good English and the welcome was warm and genuine, Not the easiest place to find but easy enough to find from Bethlehem Square or indeed Charles Bridge . Recommended but it is popular and I'm told you may need to book especially at weekends.


EVERTILE COPPODESIGN VĚRNÝ ITALSKÉ TRADICI

     Pokud hledáte spolehlivou, estetickou a lehkou střešní krytinu, pak je pro vás plechová střešní krytina nejvhodnějším kandidátem. Plechová střešní krytina je velmi lehká, až desetkrát lehčí než klasická tvrdá skládaná střešní krytina.
     Výběr barev a tvarů pomáhá lehké střešní krytině z plechu napodobit jakoukoli jinou známou střešní krytinu, ať už se jedná o dřevěné došky, nebo břidlicový styl či klasické střešní tašky. Vše dokáže napodobit lehká střešní krytina díky možnosti lisování plechu.
    Easily one of the best restaurants I have ever been to. Fantastic creative food and beverages, friendly staff and amazing atmosphere! A Prague must-see!
    I am not a vegetarian, but we are often and often return to this restaurant to enjoy their dishes. It is great unique combination and they keep during time. We were there aprox 6 time and every time it was amazing.
    V naší restauraci chceme vařit jídla, která jsou zdravá a zároveň chutná, jídla lehká i sytá. Vaříme přátelsky vůči lidem, kteří jsou zvyklí jíst maso.


e-mail: hascynova@evertile.net

    Veggie-heaven! Simply a must. On TripAdvisor: "If you are a vegiterian or vegan, you simply MUST go there! And even if your not you will love the food. I had the burrito and it was so delicious that I died and went to veggie-heaven. So rich taste and so much food! You will defenitely roll out of there with a full, happy stomach. I also recommend the lemonades. Go here, you will not regret it! Friendly staff as well. My friend and I got a table without any waiting, but if your able to make a reservation then do it now".
    Naše vyrobky neustále inovujeme a zdokonalujeme tak, abyste dostali opravdu kvalitní vyrobky. I když je střešní krytina lehká, má dlouhou životnost a vyjimečnou odolnost. Samozřejmostí je barevná stálost a odolnost vůči UV záření. Odolnost lehké střešní krytiny od EVERTILE byla prověřena v extrémních podmínkách subsaharské Afriky, ale také na Sibiři a ve Skandinávii. Byla tedy vystavena extrémnímu slunečnímu žáru, lijákům, přívalům sněhu i bouřím. Staňte se i Vy jedním z našich spokojenych zákazníků. Střecha Vám bude sloužit velmi dobře a velmi dlouhou dobu.


Charakteristika lehké střešní krytiny

    We ate twice at the Lehka Hlava. In fact we loved it so much the first time, we made reservations right after our first meal for the next day (christmas eve!). We're not strictly vegetarians, but we've had our fair share of vegetarian restaurants. That said, I have to conclude that this place ranks among our very favourite restaurants anywhere (perhaps even nr1). The Thai Red Curry with tofu was super delicious, the tofu was very well prepared (not chewy or dry), the beetroot burger was also great. The next time we had the seiten gyros and grilled goatcheese, both also amazing. They serve a variaty of high quality tea's and delicious deserts. We loved the atmosphere, a bit alternative in decoration (Buddhist meets aboriginal meets starry night cave), which gives it an intimate feeling. The people are very nice, a slight bit informal and very attentative.
    Vize naší restaurace dostala silný impuls asi před deseti lety, kdy jsme společně s pár přáteli navštívili vegetariánskou restauraci Zen Palate v New Yorku. Soulad výborného a přitom zdravého jídla s nádhernou atmosférou místa v nás zanechalo nezapomenutelný příjemný zážitek. Od té doby jsme snili o tom, vybudovat podobnou restauraci v České republice. Tento sen se po devíti měsících náročných příprav stal v říjnu 2005 realitou.
     Kvalitu můžete sledovat především v technických listech dané střešní krytiny. Při koupi potřebujete znát nejen to, ale zároveň i tloušťku a povrchové úpravy plechu, z kterých lehká střešní krytina je.
     Kvalita lehké střešní krytiny spočívá i v její vysoké trvanlivosti a skvělé ochraně proti povětrnostním podmínkám. Další výhodou plechové lehké střešní krytiny je také její minimální nárok na údržbu, je odolná vůči lišejníkům, houbám a jiným znečištěním.


Václav Stanislav a Martin Dobeš

    Vážení hosté, dovolujeme si Vás informovat o otevírací době během Vánoc, Silvestra a Nového roku. Restaurace je zavřena ve dnech 24., 25. a 26. prosince. Na Silvestra 31.12.2018 máme otevřeno od 12h do 0:30h. Na Nový rok 1.1.2019 máme otevřeno od 13h. Děkujeme za pochopení a přejeme Vám krásné prožití vánočních svátků. Tým Lehké hlavy.
     Pro svoje vlastnosti, je tato lehká střešní krytina na trhu stále oblíbenější. Její nabídka se zvyšuje a to především díky lehkosti, technickým vlastnostem, ale i díky nabídce širokého výběru tvarů a libovolných odstínů barev.
     Lehká střešní krytina šetří tíhu vaší stavby, zároveň je jednoduchá, bezúdržbová, má spoustu možností a může se pyšnit svou vysokou trvanlivostí i pestrostí barev.
    My husband and I had lunch while we were visiting Prague for a few days. I'm a vegetarian and can't have gluten so my choices in Prague were limited, to say the least! The food at Lehka Hlava was beautiful and delicious. Everything was clearly labels so I didn't have to worry about any wheat products. It was the best meal we had there. (My husband the meat eater concurs!)


Přejeme si uchovat Vám čistou a lehkou hlavu

    vítejte v Lehké hlavě, vegetariánské restauraci, která má za cíl potěšit Vaše smysly a odlehčit Vaší hlavě. Dům, ve kterém se nacházíte, má více jak pětisetletou historii. Za tu dobu se zde vystřídali zlatníci, vinaři, flašinetáři, mydláři, loutkaři a čajovníci. My tu sídlíme od roku 2005. Interiér Lehké hlavy je dílem několika českých umělců a našich kamarádů: Žanda Gebauer vyrobil svítící stoly v obou místnostech, krb a hvězdné nebe; Viktor Koreis navrhl polstrované lavice, světelný bar a grafiku salonku; Ivan Vosecký je autorem šablon na výzdobu stěn. Autorem magických houbiček a výmalby s aztéckou ještěrkou je Tomáš Kuthan. Jídelníček je dílem společným a stále se rozvíjejícím; bezmasým, protože věříme, že světu prospěje, když nebudeme zvyšovat spotřebu masa. Doufáme, že se Vám v Lehké hlavě bude líbit a hlavně chutnat.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00