Jak na věc


ledové království celý film česky online

Ledová tříšť MANGO S GRANÁTOVÝM JABLKEM 750g

    Za 15 let fungování grantového programu Radegast lidem pivovar podpořil v regionu Severní Morava a Slezsko více než stovku projektů a rozdělil přes 30 miliónů korun. Projekt „Ledové a dřevěné sochy na Pustevnách“ získal finanční podporu z grantového programu Radegast lidem 2017 společně se čtyřmi dalšími organizacemi, kterým pivovar Radegast rozdělil celkem 1,5 milionu korun.
    Lanovkou z Trojanovic, kde můžete zaparkovat na velkokapacitním parkovišti u hotelu Ráztoka (200 míst). První lanovka jede v 8:00, poslední pak jede dolů v 17:00. Platný jízdní řád lanovky a ceník najdete ZDE.
    Grantový program pivovaru Radegast nese název Radegast lidem a funguje již od roku 2002. Cílem programu je podpořit veřejně prospěšné projekty, které pečují o krajinu, její přírodní bohatství či pomáhají k udržitelnému turismu v Beskydech. O grant z programu Radegast lidem mohou od května do června každoročně žádat spolky, obecně prospěšné společnosti, církevní instituce, ústavy a příspěvkové organizace Severní Moravy a Slezska.
    Zavolejte nebo poptejte pomocí mailu stroj, rádi s Vámi dle Vašich požadavků zkonzultujeme optimální stroj. Dovážíme stroje přímo od výrobců SPM, GBG/Carpigiani/Sencotel a Elmeco .


Ledová tříšť MODRÁ MALINA 750g

    3 týdny, 40 tun ledu, 2 tématické stany, spousta her a soutěží pro děti s Hitrádiem Orion, ledové srdce, bobovací hora, sněhové sochy a bar (za příznivého počasí), fotokoutky a spousta další zábavy pro celou rodinu!
    V této kategorii naleznete stroje a suroviny na výrobu granity, ledové tříště, shaků, sorbetů, šerbetů, ledové kávy, piňa colady a dalších mražených nápojů.
    Výjezd na Pustevny je možný přes Rožnov pod Radhoštěm a Prostřední Bečvu. Na Pustevnách je placené velkokapacitní parkoviště (200 míst). V zimě jsou nutné řetězy!

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00