Jak na věc


laznicka zelí kontakt

Tomáš Láznička - Advokátní kancelář Praha

    Novým klientům naše Advokátní kancelář nabízí možnost 1. konzultace zdarma v souvislosti s převzetím jejich věci. Jedná se o jeden právní úkon časově nepřesahující 1 započatou hod. v řadě dalších úkonů, které byly předem sjednány a zaplaceny. Zpravidla tak nemůže jít jen o jedinný právní úkon, který by byl zájemcem o poskytnutí právní služby požadován. 
    Advokátní kancelář byla založena již v roce 1996 bývalým soudcem při Městském soudu v Praze Mgr. Tomášem Lázničkou, advokátem. Svým klientům poskytujeme právní služby a poradenství po celém území České republiky v téměř veškerých oblastech práva. Našimi klienty jsou jak zavedené obchodní korporace, tak i začínající podnikatelé a samozřejmě veškeré fyzické osoby řešící své běžné životní záležitosti.
    Za účelem dosažení co nejvyšší kvality a efektivity poskytovaných právní služeb spolupracujeme v rámci své praxe s mnoha externími specialisty a dalšími subjekty působícími v právní problematice, zejména se soudními znalci, daňovými poradci, překladately, notáři, soudními exekutory a jinými. Při řešení složitějších a objemnějších případů rovněž spolupracujeme s dalšími advokátními kancelářemi.


Potřebujete právní pomoc? Kontaktujte nás!

    Sídlo advokátní kanceláře se nachází v blízkosti centra Prahy a jeho velkou předností je výborná dopravní dostupnost. Kancelář je umístěna pouhé 2 minuty chůze od stanice metra Anděl i stejnojmenných autobusových či tramvajových zastávek. V případě využití vozidla při cestě k nám, je možno bezplatně parkovat v přilehlých ulicích, popřípadě v podzemních garážích OC Nový Smíchov (3 hodiny parkování zdarma).
    V advokátní kanceláři v současnosti působí zejména níže uvedení advokáti, z nichž každý zvládá náročné právní agendy a poskytuje právní služby obsáhlému okruhu klientů. Za účelem dosažení co nejvyšší kvality a efektivity poskytovaných právní služeb spolupracujeme v rámci své praxe s mnoha externími specialisty a dalšími subjekty působícími v právní problematice, zejména se soudními znalci, daňovými poradci, překladately, notáři, soudními exekutory a jinými.


Veterina | katalog veterinárních ordinací v České republice

    Při své činnosti klademe důraz na vysokou kvalitu poskytovaných právní služeb (veškeré právní služby jsou poskytovány výhradně advokáty) ve lhůtách plně uspokojujících potřeby klienta. Vždy preferujeme osobní „lidský“ přístup ke klientovi při maximální diskrétnosti a loajalitě bez přepjatého formalismu. Dáváme přednost dlouhodobým vztahům s klientem, abychom poznali veškeré jeho potřeby, což nám následně umožňuje poskytování služeb rychlým a efektivním způsobem. Naše právní služby poskytujeme za velmi příznivé ceny, přičemž se vždy snažíme o minimalizaci nákladů klienta, které nikdy nejsou vynaloženy bez jeho souhlasu.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00