Jak na věc


laterální souhláska

Amyotrofická laterální skleróza - ALS

     Období pocit, dolů o které mají primární laterální skleróza jsou očekávané a normální. Jednání s realitou nevyléčitelné, progresivní onemocnění může být náročné. Ve snaze vyrovnat se s nemocí a její účinky, zvažte následující rady:
     Někdy lékaři, počkejte tři až čtyři roky, než dává diagnózu, protože brzy amyotrofické laterální skleróza (ALS), může vypadat jako PLS do další symptomy povrch o několik let později. Můžete být vyzváni k návratu k testování opakování elektromyografie na tři až čtyři roky, než PLS diagnóza potvrzena.
     Léky. Váš lékař může předepsat léky na zmírnění svalové křeče (spasticity), například baklofenem, tizanidinu (Zanaflex) nebo klonazepamem (Klonopin). Tyto léky se užívají ústy (perorálně).
     Vzhledem k tomu, primární laterální skleróza je neobvyklé diagnózy, může to být problém najít místní podpůrné skupiny pro lidi s Vašeho zdravotního stavu. Nicméně, některé on-line diskusní skupiny jsou k dispozici, a to může být užitečné vidět, jak jiní vyrovnali s nemocí.
     Kdy navštívit lékaře Sjednejte si schůzku vidět svého lékaře, pokud máte přetrvávající problémy s ztuhlost nebo slabost v nohou, nebo s polykáním nebo mluvení.


RED CHESNUT Pávie červená (25) Bachovy květové BIO esence 10ml

     Navíc, tam jsou sociální služby jsou k dispozici pro osoby se zdravotním postižením všeho druhu. Zkuste se můžete dozvědět vše o dostupných zdrojů na vás. Někdy se spoléhat na komunitu o pomoc může posílit vazby novými způsoby.
     Pokud jsou pokyny změní v někoho s mladistvými PLS, protein alsin nestabilní a nefunguje správně, což narušuje normální funkci svalů. Dospělí, kteří si primární laterální skleróza Nezdá se stejnou genovou mutaci.
     Znát a používat prostředky máte k dispozici. Pokud se dostanete do bodu, kdy je Vaše onemocnění omezuje své aktivity výrazně, zeptejte se svého lékaře o zařízení, které vám pomohou zůstat nezávislý.
     Procedury pro primární laterální skleróza (PLS) zaměření na zmírnění příznaků a zachování funkce. Nejsou žádné léčby, aby se zabránilo, zastavit nebo zvrátit PLS. Ošetření patří:
     Pokud váš spasticity není kontrolováno s perorální léčbu, lékař vám může doporučit chirurgické implantaci léky čerpadlo dodat Baclofen přímo do mozkomíšního moku (intratekální baclofen).
     Adult primární laterální skleróza Příčinou pro dospělé primární laterální sklerózy není známa. Ve většině případů to není dědičné onemocnění, a není známo, proč nebo jak to začne.


Primární laterální skleróza (PLS)

     Juvenile primární laterální skleróza je autozomálně recesivní onemocnění, což znamená, že oba rodiče musí být nositeli genu předat své dítě, i když nemají onemocnění sami.
     Dospělí PLS není myšlenka na zkrácení délky života, ale může postupně ovlivnit kvalitu vašeho života více svaly zakázáno. Slabší svalů může způsobit výraznější pokles, což může mít za následek zranění.
     Ačkoli se průměrná progrese primární laterální skleróza (PLS) trvá přibližně 20 let, nemoc má velmi variabilní účinky od člověka k člověku. Někteří lidé mohou být schopni pokračovat pěšky, ale ostatní budou nakonec muset použít invalidních vozíků nebo jiné pomocné zařízení.
     V primární laterální skleróza (PLS), nervové buňky v mozku, které kontrolují pohyb nepodaří v průběhu času. Tato ztráta způsobuje pohybové problémy, jako jsou pomalé pohyby, potíže s rovnováhou a nemotornost.
     Primární laterální skleróza se může stát v každém věku, ale obvykle se vyskytuje ve věku mezi 40 a 60. Podtyp primární laterální sklerózy, známý jako juvenilní primární laterální sklerózou, začíná v raném dětství a je způsobena abnormální gen přenášejí z rodičů na děti.


Amyotrofická laterální skleróza

     Ačkoli vědci nechápou, jak tento gen způsobuje nemoc, vědí, že ALS2 gen je zodpovědný za to, že pokyny pro vytvoření protein zvaný alsin, který je přítomen v motorových buněk neuron.
     Ačkoli není tam žádný lék na primární laterální sklerózou, můžete provést několik volba životního stylu zachovat svalovou funkci tak dlouho, jak je to možné:
     Zůstaňte aktivní. Pokračovat aktivita nebo cvičení programy, tak dlouho, jak si můžete pohodlně a bezpečně učinit. Zůstat aktivní, může pomoci udržet své stávající funkci a zpomalit progresi onemocnění.
     Primární laterální skleróza je často mylný pro jiné, běžnější motorického neuronu onemocnění zvané amyotrofickou laterální sklerózou (ALS). Nicméně, primární laterální skleróza postupuje pomaleji než ALS, a ve většině případů není fatální.
     Pokud vaše dítě vyvíjí mimovolné svalové křeče nebo se zdá, že ztrácí rovnováhu častěji, než je obvyklé, domluvte si schůzku s pediatrem pro vyhodnocení.
     Elektromyogram (EMG). Během EMG, váš lékař vloží jehla elektrod přes kůži do různých svalů. Test hodnotí elektrickou aktivitu svalů, když smlouvu a když jsou v klidu.


Rýže BASMATI výběrová SARIM 2kg

     Primární laterální skleróza (PLS) způsobí slabost ve vašich svalstva, jako jsou ty, které slouží k ovládání své nohy, ruce a jazyk. Primární laterální skleróza je druh onemocnění motorického neuronu, který způsobuje svalové buňky nervové pomalu rozkládají, což způsobuje slabost.
    Amyotrofická laterální skleróza je nejčastěji označována pouze zkratkou ALS. Slovo myo pochází z řečtiny a znamená sval, trofika je výžíva, jde tedy o porušení výživy svalů, které atrofují. Slovo laterální označuje oblast míchy, kde se vyskytují postižené nervové buňky. Skleróza je pak konečný výsledek, kdy...

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00