Jak na věc


lanová centra ostrava

Koncovka lanová lisovací s vidlicí nerez A4

    Lanová dráha zahájí provoz v druhé polovině března 2019. O provozu lanové dráhy za nepříznivých povětrnostních podmínek rozhoduje vedoucí směny lanové dráhy.
    O výstavbě lanovky v ZOO Praha se začalo přemýšlet již v šedesátých letech. Její výstavba byla zahájena v roce 1970 a do provozu byla uvedena až v roce 1977. Vlastníkem lanovky byla ZOO Praha a provozovatelem středočeský Park kultury a oddechu. V roce 1978 byl její provoz zastaven z důvodů závažných technických nedostatků. K jeho obnovení došlo až v roce 1981 a provozovatelem lanové dráhy v pražské ZOO se stal Dopravní podnik hl. m. Prahy.
    Typ: GD4Systém lanové dráhy: osobní dvouúseková visutá jednolanová oběžná dráha se čtyřmístnými uzavřenými kabinami, které se ve stanicích odpojují od tažného lana.Prostorová specifikace - nadmořská výška stanic:stanice Pec p.Sněžkou: 828,95 m.n.m.stanice Růžová hora: 1339,05 m.n.m.stanice Sněžka: 1588,32 m n.m.Technické údaje:


Lanové centrum Lanáček Chomutov

    Plánujete podzimní firemní akci? Chcete si s kolegy zablbnout? Zasoutěžit si v atraktivních disciplínách v přírodě? Užít si společný večer s kapelou u dobrého jídla a pití? Kontaktujte naši agenturu, která pro vaši firmu připraví super akci na klíč! Pro více informací prosím neváhejte napsat na: program@zabloudil.cz a nechte se při svém plánování inspirovat Naším světem!
    Typ lanovky: čtyřsedačková dráha s pevně uchycenými vozy na nekonečném laněPřepravní max. rychlost: v zimě s 2,6 m/s, v letním období 1,5 m/sPřepravní kapacita: 2003 os/hodDélka trasy: 800m Počet traťových podpěr: 10 Nejvyšší podpěra: 12 mPočet sedaček: 87 Převýšení: 130,5 mV provozu: od roku 2010
    Tradiční dvousedačková lanovka vyvážela celoročně turisty od roku 1949 až do 2.9.2012, kdy byl její provoz ukončen. Za tuto dobu lanovku navštívilo na 20 miliónu turistů a na vrchol Sněžky vyvezla více než 7,2 miliónu cestujících.Nová lanová dráha na Sněžku byla postavena v období od 1.9.2011 do 19.12.2013. První úsek na Růžovou horu je v provozu od 20.12.2013, úsek na Sněžku od 22.2.2014. Lanová dráha vede v původní trase, pouze spodní stanice v Peci pod Sněžkou je posunuta níž k chatě Lesovna.Výstavbu lanové dráhy provedla stavební firma BAK stavební společnost, a.s., Trutnov společně s dodavatelem technologie firmou LEITNER A.G. (Itálie).Investorem a majitelem je Město Pec pod Sněžkou.


Dobrák FunPark - Koupaliště Brno

    Lanová dráha je vybavena rozběhovým pásem pro pohodlný nástup s lyžemi na nohou, dále bezpečnostním trojúhelníkem zabraňujícím propadnutí dětí pod zábranou. Lanová dráha také disponuje jedním vozem na přepravu osob upoutaných na vozík.
    Jízdné činí 25 Kč pro jednotlivou jízdu (nahoru nebo dolů) cestujícího staršího 6 let. Děti do 6 let se přepravují zdarma, a to pouze na klíně osoby starší 15 let, přičemž každá tato osoba může na klíně přepravovat pouze jedno dítě. Z automatů, umístěných u horní a dolní stanice, jsou jízdenky vydávány pouze po vhození kovových mincí. Automaty mince vracejí, bankovky lze rozměnit u obsluhy lanové dráhy. Jízdenku lze též zakoupit ve validátorech pomocí bezkontaktní platební karty. Uvedené jízdenky pro lanovou dráhu v ZOO neplatí pro přepravu v jiných dopravních prostředcích městské hromadné dopravy. Jakékoliv jiné jízdenky nebo průkazy jsou pro jízdu na lanové dráze neplatné.
    Na lanové dráze v ZOO se nepřepravují psi a to ani ve schráně. Přeprava složených dětských kočárků nebo golfových holí o velikosti příručního zavazadla je možná.


Nejčastějším výchozím místem výletu na Sněžku je malebné horské městečko Pec pod Sněžkou (750 m n.m.). Vyjít můžete pěšky buď Obřím dolem kolem Slezské boudy a nebo přes Růžohorky a Růžovou horu. Nejsnadněji se na nejvyšší vrchol České republiky dostanete lanovou dráhou Pec pod Sněžkou – Sněžka.

    Vítejte na přehledném katalogu lanových center a lanových parků pro Českou republiku. Naleznete v něm lanové centrum, lanový park nebo dětské lanové centrum ve vaší lokalitě, také foto a video galerii každé lanové atrakce a v neposlední řadě informace o tom, jak lanové centrum hodnotí jeho návštěvníci.
     Tento systém sjednocující nejvyšší jakost poskytovaných služeb se nazývá Xtrem. Lanové centrum, které získalo tento certifikát, muselo prokázat svoji bezpečnost, kvalifikaci personálu vyškolením, kvalitu používaného materiálu a celkovou schopnost zajistit bezproblémový chod lanového centra či parku.
    Provozovatel portálu, společnost Zabloudil, Xtrem s.r.o. je předním dodavatelem konstrukce lanových center a lanových parků. Naše činnost se zaměřuje také na stavbu lezeckých stěn, boulderových stěn, sportovních areálů a dětských hřišť pro Českou republiku. Pod naší záštitou též funguje systém revize lanových center. Provádíme revize pro zařízení jako jsou:  lanové parky, lanová centra a umělé lezecké stěny, boulderingové stěny, adrenalinové lanovky, mobilní lanové dráhy, dětská hřiště, multifunkční hřiště. Tento systém zajišťuje vše od projektu, výstavby, certifikace, školení instruktorů až po kompletní zajištění provozu areálu lezeckého či lanového centra.


Ocelová lana Warrington DIN 3059

    „Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“
     Restaurace Obří sudPondělí - neděle  9– 23 hod. Občerstvení Pondělí - neděle  9 – 22 hod.Bobová dráha Pátek - neděle  12 – 17 hod.Denní lyžování Pondělí - neděle  9 – 16 hod. Večerní lyžování Pondělí - neděle  18 – 21 hod.
    Uvažujete o realizaci vlastního lanového centra, multifunkčního hřiště, lanového dráhy nebo jiné lanové atrakce? Chcete vlastní projekt lanového centra a zajímá Vás, jak probíhá stavba lanové atrakce? Kontaktujte nás. 
    Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online: v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
    Do zoologické zahrady vás doveze autobusová linka 112 ze stanice metra C Nádraží Holešovice. Zavedeno je rovněž přímé spojení Bohnic a Troje linkou 236. Na obou linkách platí Tarif PID.


Lanová pyramida SC - výška 3,5 m, výška pádu 1,0 m, 6 zámků

    Na lanovou dráhu navazuje modrá sjezdová trať v délce 900 m, která je technicky zasněžována moderním zařízením funkčním již při teplotách od -1 C a Skipark. Veškeré tratě areálu jsou upravovány moderním strojem PARKBULI
    V oblasti prodeje ocelového kování působíme již od roku 1992, kdy jsme navázali první obchodní spolupráci s rakouskou firmou Brauckmann Gmbh. V letech 1996-2002 se firma profiluje ve specializovaný železářský velkoobchod a rozšiřuje sortiment o ocelové řetězy, lana a příslušenství.
    Lanové příslušenství - z konstrukční i pevnostní oceli, kování pro výrobu lanových ok, spojů, vazáků a lanových zakončení. Očnice, svorky, objímky, koncovky, vazáky a kleště, v mnoha variantách pro komerční účely i vysokopevnostní aplikace, z materiálů konstrukční ocel, tvárná litina, zušlechtěná ocel, hliník, nerez. Více než 300 položek skladem.
    Během let 2002-2006 dochází k dynamickému rozvoji firmy především díky progresivní spolupráci s holandským obchodním partnerem firmou Pashook BV. Úsporná cenová politika a flexibilní metoda naskladňování zásob umožnila vytvoření pevné pozice na českém trhu. Současně se podařilo úspěšně realizovat výstavbu vlastních skladových prostor a kancelářského zázemí.


Koncovka samosvorná se šroubem nerez A4

    V roce 2007 vzniká obchodní společnost Metaltrade International s.r.o., která zahajuje spolupráci přímo s výrobci z dálného východu. Během let 2008-2009 dochází k upevňování obchodních vztahů se strategickými partnery a přesměrování nákupních aktivit do východní Asie.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00