Jak na věc


lídl tento týden čtvrtek

Akční ceny z letáků Lidl (6. strana)

    Veškeré obchodní nabídky jsou pouze informativní a není na ně právní nárok. Provozovatel webu nezodpovídá za správnost údajů v letácích, nezprostředkovává nákup zboží ani doručování papírových letáků.
    - Pikok (uzeniny od lokálních výrobců, které prochází pravidelným testováním v souladu s IFS/BRC zahrnující také podznačku Pikok Pure, která neobsahuje konzervanty ani barviva)
    - Lupilu (dětské oblečení pro miminka i děti školou povinné za fantastické ceny a ve vynikající kvalitě)
    Lidl se nachází ve všech větších městech po celé České republice například v Praze, Brně, Ostravě, Olomouci, Českých Budějovicích, Plzni, Pardubicích nebo Hradci Králové. Prodejny mají otevřeno denně od 7:00 do 20:00. Akční letáky vycházejí každé pondělí a platí do neděle. Prolistujte si tematické letáky Lidl, ve kterých na vás čekají zajímavé akce, slevy a výprodeje.
    - Formil (speciální prací prostředky pro černé, bílé a barevné prádlo, chrání barvy a dokonale odstraňuje skvrny)


Informace o obchodním řetězci Lidl

    Společnost Lidl byla založena v 30. letech dvacátého století století členem rodiny Schwarz, obchod nesl název Lidl & Schwarz Lebensmittel-sortimentem-Großhandel. V 70. letech byl otevřel první obchod s názvem Lidl. Název sítě není zkratka, ale jméno Ludwiga Lidla, učitele v důchodu.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00