Jak na věc


líbímsetilife

Vězeňská Dámská Jízda - Patapuf Bar, Pardubice

    Na akci tě pozve clubberka, která ti pošle vzkaz s pozvánkou a prolinkem do sekce, kde se můžeš zaregistrovat. Doporučujeme ti tvojí registraci zkontrolovat (zda-li je tvůj nick na guest listu), aby u vchodu nedošlo ke komplikacím.
    Sekce fotoreportů je samostatná podsekce, kde najdeš všechny fotky ze všech akcí Líbímseti a díky velké databázi a rozpětí našich fotografů i fotky ze všech větších akcí po celé ČR. Více o fotoreportech v samostatném hesle fotoreporty.
    V sekci kluby jsou všechny významnější kluby po celé ČR s adresou, otevíračkou i komentářem. U každého klubu navíc najdeš fotogalerii z posledních parties, které se tam konaly, případně tipy na nadcházející akce.
    V novém konceptu LíbímsetiLife si můžeš vytvářet vlastní kalendáře akcí. Jednoduše si vybereš akci, na kterou půjdeš a přidáš si ji (přihlášením se na danou akci) do seznamu svých akcí. Na hlavní straně LíbímsetiLife pak vidíš akce, na které jsi se přihlásil ty a na které tvoji přátelé.
    V tipech a srazích najdeš ty nejlepší akce ve tvém regionu plus akce Líbímseti. Na ty se pak klasickým způsobem přihlášíš přes talčítko přihlášit se na akci, které najdeš hned pod vizuálem akce.


Velikonoční Párty - Neon Partyplace, Hradec Králové

    V akcích je kalendář se všemi oficiálními akcemi Líbímseti. Najdeš tu přehledně podle dnů, kdy a kde bude další akce Líbímseti a můžeš se na ní přihlásit.
    V soutěžích můžeš vyhrávat lístky na všemožné akce, party a koncerty. Každá jednotlivá soutěž má svá vlastní pravidla, tak si je nezapomeň pořádně pročíst!
    U vchodu do klubu narazíš na hostesky, které tě podle přezdívky najdou na guestlistu a následně budeš vpuštěn do klubu. Při sdělování přezdívky se vyjadřuj srozumitelně, zřetelně a nahlas, ve vetšině případech za tebou stojí velký dav lidí, který se do klubu chce dostat:)
    Spojení 3Bit Intenssimo s Líbímseti.cz představuje inovativní spolupráci se strategickým digitálním partnerem a otevírá nový prostor pro cílenou cross-mediální komunikaci s vysoce specifickou, jinak mediálně těžko zasažitelnou, ale přitom motivovanou cílovou skupinou teenagerů a mladých lidí. Kampaň ukázala, že i digitální prostředí může při netradičním zpracování splňovat i ta nejpřísnější kriteria pro penetrační program vycházející ze samých základů produktového benefitu, přičemž má obrovský potenciál pro rozšíření zásahu pomocí virálového efektu.


LíbímsetiLife Párty Time – BENEŠOV – 17.04.2010 21:00

    Moderovaný program, pikantní soutěže o letenky Sky Europe a další zajímavé ceny, super hudba a velká show. Vem kámoše a přijďte zapařit! PRVNÍCH 50 ZÍSKÁ VIP ČLENSTVÍ NA 10 DNÍ ZDARMA!...
    Líbímseti v rámci svých širších aktivit organizuje pro své uživatele i oficiální srazy, kde se mohou seznámit takříkajíc i tváří v tvář;) Informace o každé jednotlivé party Líbímseti najdete vždy na hlavní straně sekce LíbímsetiLife.
    Zde se konala již po několikáté libimsetiLIFE párty nejznámějšího seznamovacího serveru v ČR libimseti.cz! O zábavu a skvělou muziku se starali Dj Live a Dj Lucky. Celý večer se konaly různé soutěže, za které jste mohli vyhrát například voucher na oblečení v hodnotě 2000 Kč, bednu šampaňského, výrobky na úpravu účesu a podobně.
    V sekci fotoreporty. Jsou tam všechny fotoreporty z akcí Líbímseti a mraky a mraky fotek ze všech možných dalších akcí, takže ti stačí jen vyhledat akci, o kterou ti jde (buď podle místa, nebo data).


LíbímsetiLife Party Time – PRAHA – 21.04.2007 21:00

    V tipech a srazech je kalnedář, kde jsou všechny akce, které nejsou oficiálními akcemi Líbímseti. Jedná se o naše Líbímseti tipy na party (party, které by se vám podle nás mohly líbit), tak i o všichny akce uživatelů Líbímseti. Ano, každý si může zadat vlastní sraz. Stačí si jen otevřít přes položku akce kalendář, vybrat datum a přes jednoduchý formulář zadat vlastní sraz, kam se budou moci hlásit další jeho přátelé i všichni ostatní uživatelé, které sraz zaujme.
    Přehled funguje jako hlavní stránka sekce LíbímsetiLife. Ať už budeš kdekoliv (projíždět fotoreporty, akce, srazy, atd.) kliknutím na přehled se vždycky vrátíš na výchozí stránku.
    Slečny se svíjely do rytmu taneční muziky, koktaily tekly proudem a ten kdo měl pochyby o úspěchu akce po chvíli pochopil, že se zmýlil. Akce byla velmi vydařená a spousta lidí už se těší na další libimsetiLIFE párty! A my samozřejmě budeme u toho a přineseme vám zas nějaké fotky!
    Za velice krátkou dobu si moderovaný večer LíbímsetiLife Party Time, vybudoval top pozici v českém clubbingu a je vyhledávaným programem klubů a diskoték po celé ČR!
    GIRANDELLA Beach (cocktail bar & music club) se nachází v ulici Masarykova 25, BRNO 60200. Jedná se o bývalý Club Zelená Kočka ! ! ! Nuda v Brně určitě nebude ! ! !

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00