Jak na věc


léto technic nákladní auto

Harakiri vítězem mixů

    • akce nabité hudbou, divadlem a nezapomenutelnými zážitky• hvězdy hudební a herecké • zábavu, kulturu a skvělou atmosféru po celé léto• možnost přenosných permanentek  - limitovaná edice • od června do srpna vyžití v centru Českého ráje • další důvod, proč navštívit Český ráj a zpřijemnit si letní dovolenou 
    Léto v Aqualandu Moravia bude letos bez nadsázky kouzelné. Celá letní sezona, kterou otevíráme už 16. června velkolepým Festivalem úsměvů ve spolupráci s Rádiem Impuls, se totiž ponese ve znamení kouzelnických triků, magie a záhad. Čarovný zážitek si návštěvníci odnesou nejen z nepřeberného množství chystaných akcí, doprovázených kouzelníky a dalšími zástupy vystupujících z různých uměleckých sfér, ale také jedním opravdu skutečným kouzlem! A tady zbystřete pozornost, protože jsme pro vás na letošní léto připravili skutečnou senzaci:


horké novinky okolo dění na festivalu

    Během letních měsíců díky Aqualandu Moravia zjistíte, že kouzlení má mnoho podob. Kouzelnické triky budete mít šanci odkoukat od těch nejlepších v oboru. Na Festivalu úsměvů, události zahajující 16. června letní sezónu, vám úsměv a úžas na tváři vykouzlí finalista show Československo má talent Tomasiano. Oslava pátých narozenin aquaparku 4. srpna bude ještě báječnější díky Richardu Nedvědovi, baviči známém po celém Česku i Slovensku díky jeho trapnomagii. Na poslední akci letní sezony konající se 2. září vás svým uměním ohromí mistr České republiky v moderní magii Ondřej Sládek. A to zdaleka není vše! V Aqualandu Moravia totiž budou kouzelníci čarovat každý víkend! A úplně každý den jsou pro vás připraveny zábavné kouzelnické animace určené pro děti i dospělé. Pod záštitou našeho týmu báječných animátorů si tak užijete cvičení ve vodě, diskotéky, stejně jako nejrůznější hry a soutěže v kouzelnickém duchu.
    Připraveny jsou ovšem i tematické akce, na kterých v žádném případě nemůžete chybět. Proniknete tak do tajů přírody, folkloru, vesmíru, hudby nebo se naučíte kouzlit s míčem.
    Vskutku nezapomenutelný zážitek nabízí již tradičně také naše venkovní atrakce, které jinde v České republice nenajdete. Skutečný adrenalin do žil vám vlijí tobogány ABYSS a BOOMERANGO, které jsou pouze pro ty nejodvážnější. Zábavu ve venkovním areálu si užijete také v umělých vlnách nebo dětských bazéncích plných zajímavých atrakcí. Ten, kdo hledá odpočinek si zase přijde na své v nových venkovních bazénech s horkou termální vodou, díky unikátním venkovním masážím nebo v nově otevřených Denních lázních. Vstup do této zóny nekonečného relaxu a klidu si nyní navíc můžete dopřát za skvělou cenu skrze následující odkaz:  https://eshop.aqualand-moravia.cz/denni-lazne


Bazén DOBRODRUŽSTVÍ 262 cm + 2 x 3D potápěčské brýle

    Ke každé celodenní vstupence pro dospělého vám při nákupu na našem e-shopu přidáme vstupenku pro dítě do 150 cm zcela ZDARMA. To vše je zároveň vysvětlením, proč na našem e-shopu nenajdete v létě rodinné vstupné.  

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00