Jak na věc


lékárny dr max

Theraflu Forte 1000/200/12.5mg por.plv.sol.scc.10

    Internetové stránky vám umožní nalézt lékárnu ve vašem nejbližším okolí. Udružujeme aktuální databáze lékáren a sbíráme o nich informace jako je otevírací doba lékáren, či možnosti parkování. Sledujeme také zajímavé akce lékáren a řetězců, aby Vám neunikla žádná zajímavá sleva na léky či různé doplňky stravy.
    S klidným svědomím lze říci, že Alphega lékárny si dennodenně získávají řadu spokojených zákazníků, kteří se rádi vracejí. Proto věříme, že i pro vás a vaši rodinu se stanou místy, kam se budete s důvěrou obracet, a že naše Alphega lékárna se stane i Vaší Alphega lékárnou.
    Zároveň dbají na pestrost svých služeb, proto jsou v průběhu roku přímo v lékárnách zajišťovány řadou odborníků speciální poradenské dny zaměřené například na měření zraku, prevenci obezity či osteoporózy, nabízejí také výhodné akce na výrobky a další aktivity.
    Jsou to lékárny, jejichž prioritou je péče o Vaše zdraví a odměnou vy jako spokojený zákazník. Lékárny, které si každého zákazníka váží, přistupují k němu odborně, individuálně a s ochotou.
    Díky profesionálnímu a vřelému přístupu kvalifikovaných lékárníků a farmaceutických laborantů, poskytovaným nadstandartním službám a příjemnému prostředí se Alphega lékárny stávají centrem péče o zdraví celé rodiny.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00