Jak na věc


léčivý kámen sodalit

Vítejte na našich internetových stránkách.

    Bylinné čaje si poradí s mnoha neduhy tělesnými i duševními. Zejména jsou však vhodné jako prevence před případnými blížícími se chorobami, či je vhodné je užívat jako podpůrnou léčbu spolu s předepsanými léky. Máte-li pochybnosti, poraďte se s Vaším lékařem. V Léčivém domku v Žebráku Vám můžeme namíchat směs bylinného čaje přímo na míru dle všeobecné diagnózy, nebo dle Vašeho přání na Váš problém.
    Čarodějka kořenící směsí - dle receptu Ivana Píši, vhodná zejména na grilování, pečení a smažení drůbežího, krůtího a vepřového masa. Též vhodná na dušenou zeleninu, do polévek a omáček. Velmi chutná i na chlebu, topinkách, či vařených bramborech. 50g– 20,-kč.
    Co můžete přes léto ochutnat: Vanilka, čokoláda, pistácie, tvaroh, jogurt, malina, jahoda, lesní jahoda, borůvka, citrón, limetka, višeň, černý rybíz, ostružina, kaktus, pomeranč, meruňka, banán, zelené jablko, karamel, kokos, nugát, punč, pařížský krém, sušenka, černá sušenka, černá višeň, bezinka, černá bezinka, meloun.
    Dále ještě nabízíme ledovou tříšť těchto příchutí: citron - limetka, malina, citron, kaktus, pomeranč, černý rybíz, cola, jahoda, višeň, máta, tropic, modrá, mango, bílý grep, ledový čaj citron, ananas, broskev, lesní plody, meloun, borůvka. Vždy jsou k dispozici 3 - 5 druhů tříští.


Smaragd účinky, Léčivý kámen Léčivé kameny

    Pelyněk, zemněžluč, mateřídouška, kontryhel, pampeliška, tužebník, řepík, fenykl, komonice, čubet benedikt, šalvěj, rozmarín, přeslička, kopřiva, zlatobýl, kotvičník, podběl, lípa, heřmánek, měsíček, třezalka, meduňka, máta, dobromysl, vřez, levandule, hloch, chmel, řebříček, vrbovka, dubová kůra, chaluha, lékořice, puškvorec, lopuch, pýr, mochna husí, truskavec, jablečník, medvědice, yzop, jitrocel, jinan, jestřabina, bříza, ostružina, borůvka, cesmína, roiboos, lapacho.
    Prosíme vás neopírejte se o sousední nemovitosti a neničte fasády. Dodržujte prosím zákaz zastavení v obou směrech. Neparkujte ve vjezdech do domů. Udržujte čistotu a pořádek. Upozorňujeme řidiče, že v úseku před léčivým domkem a výdejem zmrzliny je zákaz zastavení.
    Všechno zboží z léčivého domku zasíláme též poštou na dobírku. Objednávky odesíláme do tří dnů. Objednávky přijímáme poštou, telefonem (311532222, 604364359), faxem (311 532 222), emailem viz. kontaky.
    Bylinný čaj štíhlá linie – recept Ivana Píši, směs čajů a bylin vhodná k redukci váhy. Pijeme 2-5x denně před jídlem. 1 kávová lžička na hrnek – 10 minut louhovat. Čaj není projímavý, působí hlavně na štítnou žlázu, na metabolismus a látkovou výměnu. Přímo odbourává tuky v těle. 50 g – 40,- kč.
    Všeobecná diagnóza - 50kč, harmonizace čaker za 20kč, čakry – tj. Sedm základních energetických bodů v těle. Každá jednotlivá čakra souvisí s jednotlivými orgány. - možnost zakoupení čaje čajčaker 50g – 40,-


lecivy.domek@wo.czobchod@lecivydomek.czivanpisa@gmx.com

    Více jak 190 druhů čajů vážených – černé, tmavé, červené, zelené, žluté, bílé, ovocné, ochucené (50 g 28,- –480,- kč) a přes 50 čajů balených (ve dřevěných krabičkách, plechovkách, v ozdobných sáčkách). Můžete si doma připravit velice dobrý a kvalitní čaj nejen při dlouhých zimních večerech. Ať pravé čaje, či ovocné, velice zdravé rooibosy nebo bylinky, protirakovinné a harmonizující lapacho, povzbuzující maté rancho, mnoho druhů puerů- energetický silný tmavý čaj zemité chuti, který upravuje činnost střev a přímo v nich odbourává tuky atd.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00