Jak na věc


léčivé bylinky s obrázkem

Shiitake – kdy může pomoci

    Jako léčiva označujeme léčivé přípravky, což jsou přípravky s léčebnými nebo preventivními vlastnostmi používané v případě onemocnění. Léčiva jsou v našem sortimentu rozdělena do podkategorií dle orgánových soustav na něž působí a jež jsou uvedeny níže.
    Tato léčiva mají prokázaný mimořádně příznivý účinek na lidské zdraví. Patří sem například Lesklokorka lesklá (Ganoderma lucidum) známá jako Reishi, která je významným adaptogenem.
    Řadí se mezi tzv. čínské léčivé houby, které představuji přirozený zdroj léčivých účinků. Nebo houba Shiitake, která napomáhá snižovat hladinu cholesterolu v krvi, potlačuje riziko zvýšení krevního tlaku.
    Z hlediska moderní medicíny léčivé houby výrazně zvyšují či udržují v rovnováze imunitu (imunostimulační a imunimodulační efekt), mají protinádorové účinky (antitumorózní efekt) a odbourávají volné radikály (antioxidační efekt).
    Posiluje celkovou obranyschopnost proti virovým onemocněním Pro své účinky bývají označovány také jako protirakovinné houby. Dalšími pak jsou Outkovka pestrá nebo Housenice čínská (Cordyceps sinensis). Všechny tyto houby mají blahodárné účinky na lidský organismus (pro udržování zdraví, podporu kvality a kvantity života), i když každá působí trochu jinak.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00