Jak na věc


léčebný kód - loyd alexander, johnson ben

Program Klasický léčebný pobyt zahrnuje

    Přijeďte prožít krásný prodloužený víkend do romantického prostředí jižní Moravy! Pokud jste tu ještě nebyli, jistě se budete chtít opět vrátit zpět. Budeme se snažit, abyste se u nás cítili jako v bavlnce.
    Léčebný kód budeme provádět v malé skupince, je to vhodné pro společné sdílení i léčení. Intenzita pocitů i průběh léčení se díky tomu násobí. V neposlední řadě najdete nové přátele a možnost vzájemných konzultací a obohacení. 
    K semináři si potřebujete koupit Příručku účastníka rodinného léčení, navrženou přímo Dr.Loydem pro tento náš seminář, kterou budete používat po celou dobu konání i následně po něm, při praktikování v domácím prostředí. Získáte ji nově přímo ode mne, je to pro vás tak jednodušší. Bez ní nemůžete seminář navštěvovat. Jsou tam všechny lekce / kategorie popsány, dále tam naleznete přepis videí od Dr.Loyda, pracovní listy k jednotlivým kategoriím a další důležité informace. Má téměř 130 stran velikosti A4. Po objednání a zaplacení  ( 650,- ) vám dojde na mail, vy si ji vytisknete celou nebo jen pracovní listy ( zbytek textu můžete mít např.na iPadu ) a budete nosit na jednotlivé lekce.  


CO SE MŮŽE DÍT, KDYŽ BUDETE PRAKTIKOVAT METODU "LÉČEBNÝ KÓD"?

    Spojení klasických metod léčení s nejmodernějšími medicínskými poznatky zaručuje mimořádnou efektivitu léčby. Protože naše zařízení nemá smlouvy se zdravotními pojišťovnami, léčba je vhodná především pro klienty – samoplátce.
    Poznejte jedinečnou krásu českých lázní. Vydejte se do míst, kde zapomenete na starosti všedního dne. Svěřte se do rukou specialistů, kteří vždy vědí, jak Vašemu tělu udělat dobře. Cítíte ten svěží vzduch? Vnímáte tu atmosféru? Spojte tradiční lázeňskou léčbu s relaxací a odpočinkem, a nechte se do sytosti hýčkat. Vybírejte z nabídky 1045 lázeňských a wellness pobytů pečlivě připravených na míru zákazníkům.
    -úvod do nové práce - shlédnutí videa od Dr.Loyda pro danou lekci, charakteristika emoce, její zaznamenání, nalezení doměnek, vzpomínek a tvrzení zaměřených na pravdu, ohodnocení emoce
    Zvýhodněný mimovíkendový pobyt zahrnuje vstupní lékařskou konzultaci, na základě které absolvujete 8 léčebných procedur, neomezený vstup do bazénu s léčivou jodovou mořskou vodou, fyzioterapeutická cvičení, privátní infrasaunu a mnoho dalších služeb.


Seminář Průvodce 12 kategorií - léčebné kódy - rodinné léčení, který je vytvořený přímo Dr.Loydem, autorem metody a knihy Léčebný kód. Jsem vyškolená Léčebnými kódy k lektorování toho semináře. První u mne proběhl v únoru 2014, mám tedy jako Průvodce nejdelší praxi a plno zkušeností. :-)

    Naplánujte si svou dovolenou na všední dny a víkend si poté můžete vychutnat v pohodlí domova se svou rodinou a přáteli. Nyní jsme pro Vás připravili pobyt za zvýhodněnou cenu, proto neváhejte a přijeďte do Lednice trávit své volné dny!
    Léčebný pobyt zahrnuje vstupní a výstupní lékařskou konzultací, na základě které absolvujete 24 léčebných procedur. Balíček obsahuje neomezený vstup do bazénu, fyzioterapeutická cvičení, privátní infrasaunu a mnoho dalších služeb.
    Využijte víkendový pobyt a poznejte jak léčit poruchy páteře (bolesti zad, prevence vzniku vadného držení těla, výhřez meziobratlového disku, skoliózu) díky unikátní metodě spirální stabilizace páteře.
    Tento pobyt je jedinečnou příležitostí opravdu si odpočinout a načerpat nové síly pro své tělo i mysl. Součástí je vstupní lékařská konzultace a dle doporučení lékaře 12 procedur. Naplánujte si týdenní dovolenou a zapomeňte na svět kolem Vás!


Lázně - lázeňské a wellness pobyty

    Lázeňské pobyty v délce od 7 do 14 dnů jsou sestaveny pro cílenou léčbu a prevenci zdravotních potíží. Lázeňští hosté - samoplátci mohou volit lázeňské pobyty se vstupní lékařskou prohlídkou a lékařem individuálně sestaveným léčebným programem nebo lázeňské pobyty s předem stanoveným programem vytvořeným pro optimální léčbu konkrétních zdravotních komplikací. Jednotlivá lázeňská města se zaměřují na léčbu a předcházení zdravotních potíží dle přírodních zdrojů, které se v dané lokalitě nachází. Léčené indikace jednotlivého lázeňského města zobrazíte najetím na otazník.
    Novinka! Vyzkoušejte u nás v hotelu originální metodu, jak léčit poruchy páteře (bolesti zad, prevence vzniku vadného držení těla, výhřez meziobratlového disku, skoliózu).
    V případě zájmu skupiny osob z jednoho města a okolí jsem ochotna vypsat speciální termín kurzu, jedná se zejména o Moravu, Vysočinu, Královehradecký kraj a Slovensko ( příhraničí ). Pořadatel bude mít kurz zdarma a část provize. Info na e-mail.
    Po přihlášení a zaplacení zálohy vám na mail přijdou podrobné instrukce. Prosím, věnujte jim dostatečnou pozornost a přečtěte si je alespoň 3 dny před začátkem kurzu. Je to velmi důležité.
    Cena : 1000,- až 2650,-  za celý kurz 12 lekcí  včetně speciální příručky ( 650,- ) přímo od Dr. Loyda a dalších pomůcek. Cena příručky je rovna nákupní ceně od společnosti Léčebné kódy, na 1.lekci ukáži fakturu a platbu. :-)


Lázeňské pobyty - odpočinek pro tělo i ducha

    Využijte svůj volný čas aktivně k poznávání nového prostředí na jižní Moravě. Během týdne budete absolvovat naplánované procedury, můžete cestovat po okolí a prozkoumávat zajímavá místa, rádi Vám některá doporučíme. Odvezete si jistě nevšední zážitky.
    © 2012 Spa Hotel Harmonie, realizace projektu KETNET s.r.o. (elektronické obchody, www stránky, internetové prezentace), hostováno a vyvinuto na redakčním systému MODElina, k internetu připojeno sití TaNET. Veškerý obsah je majetkem společnosti Spa Hotel Harmonie a jakékoliv jeho kopírování bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
    Ceny semináře se liší dle nájmu v dané lokalitě, počtu osob atd., najděte si svoje konkrétní město, rodinný příslušník a opakující mají taktéž nižší cenu. 
    Po přihlášení u mne vám zašlu podklady pro platbu 50% zálohy a instrukce ke kurzu. Pokud se následně nemůžete kurzu účastnit, zálohu je možno převést na jiný termín nebo kurz ve Studiu Děkujiti.  
    V naší nabídce najdete široký výběr lázeňských pobytů, díky kterým rychle a snadno zregenetujete své síly. Kromě lázeňských pobytů si můžete vybrat z dalších 11 druhů tématických pobytů odpovídající vašim požadavkům zájmům.


Léčebný kód - seminář  / Léčebné kódy - seminář

    Nevíte, jestli je víkendový seminář pro vás, jestli je metoda vhodná pro vás? Máte zájem o vyzkoušení 1 lekce? Ozvěte se na email : studio-dekujiti@seznam.cz
    10 z 12 kapitol/lekcí je zaměřeno na duchovní život a omezující faktory, pořadí je následující : neschopnost odpouštět, dobrota, laskavost, pokora, důvěra, láska, radost, klid, trpělivost, sebeovládání/škodlivé činnosti.
    Nejčastěji hledáte: Lázně, Víkendové pobyty, Lázeňské pobyty, Valentýnské pobyty, Lázeňské pobyty, Romantický víkend pro dva, Wellness pobyty, Interiérové dveře, Povinné ručení porovnání
    Poslední lekce je "oslavou" a shrnutím. Prohlédnete si výsledky "Vyhledávání programů srdce", bude příležitost všimnout si a sdílet změny, které se během kurzu a praktikování udály. Promluvíme si o úspěších a zmíníme, na čem je třeba ještě zapracovat.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00