Jak na věc


léčba akné

Systémová léčba neboli celková terapie

     Komplexní lázeňská péče dětíKomplexní lázeňská péče je druh lázeňské léčby, který je plně hrazen zdravotní pojišťovnou. Využít jej můžete u řady onemocnění, která jsou popsána v tzv. Indikačním seznamu pro lázeňsko ... (více)
    Opakují-li se u Vašeho dítěte častá onemocnění uvedená v našem indikačním seznamu, navštivte lékaře pro děti a dorost, který vystaví návrh na komplexní lázeňskou péči. Tento druh lázeňské péče trvá 28 dní a je plně hrazen zdravotními pojišťovnami:
    Lupénka je autoimunitní onemocnění kůže, které postihuje v Česku na 200.000 lidí a stále jich přibývá. Lze ji proto označit za civilizační onemocnění. Postihuje muže i ženy téměř všech věkových kategoriích. I když prozatím neznáme způsob, jak lupénku zcela vyléčit, můžeme vhodnými metodami zmírnit její průběh.
     Rezervace termínu - děti Poplatek za rezervaci vyžádaného termínu komplexní lázeňské péče (od 1.1.2019 - 16.12.2019) činí 1800 Kč / pokoj (nevztahuje se na konkrétní pokoj) a je nevratný FormulářJméno a příjmení dítěte


Máte otázky ohledně léčby lupénky? Napište nám!

    Prevence samotného vzniku onemocnění lupénkou není možná, ale lze se velice účinně pomocí prevence bránit exacerbacím (zhoršování). Velice důležité je vypozorovat faktory, které onemocnění zhoršují. Mezi hlavní příčiny patří stres, kouření a alkohol, špatná strava či nedostatek relaxace. Důležité je chránit nemocnou pokožku před poraněním a mechanickým drážděním, neškrábat se a nesnažit se násilně odstranit šupiny.
    Požadavky na rezervace v roce 2019 prosíme zaslat písemně formou formuláře (formulář níže) a to nejdříve od 1. 10. 2018. Případné požadavky před tímto termínem nebudou akceptovány.
    Priessnitzovy léčebné lázně mají ve specializované léčbě dětí více než dvacetiletou tradici. Malí „průduškáři a astmatici“ k nám jezdí od roku 1992, v roce 2015 jsme odléčili téměř dva tisíce malých pacientů. Kromě nemocí dýchacího ústrojí se ovšem zaměřujeme také na nemoci z poruch výměny látkové, duševní poruchy, nemoci kožní a nemoci onkologické. Ke snížení frekvence onemocnění, lehčímu průběhu nemocí a snižování užívání léků přispívají vedle komplexní lázeňské péče ve všech uvedených případech jednoznačně zdejší unikátní klimatické podmínky.


Jak nejlépe pečovat o kůži novorozence?

     Léčba dětíPriessnitzovy léčebné lázně mají ve specializované léčbě dětí více než dvacetiletou tradici. Malí „průduškáři a astmatici“ k nám jezdí od roku 1992, v roce 2015 jsme odléčili téměř dva tisíce malých pacientů. Kromě nemocí dýchacího ústrojí se ovšem zaměřujeme také na nemoci z poruch výměny látkové, duševní poruchy, nemoci kožní a nemoci onkologické. Ke snížení frekvence onemocnění, lehčímu průběhu nemocí a snižování užívání léků přispívají vedle komplexní lázeňské péče ve všech uvedených případech jednoznačně zdejší unikátní klimatické podmínky. Požadavky na rezervace v roce 2019 prosíme zaslat písemně formou formuláře (formulář níže) a to nejdříve od 1. 10. 2018. Případné požadavky před tímto termínem nebudou akceptovány. JAKÉ NABÍZÍME ZÁZEMÍ? V dětském věku je opakovaná lázeňská péče velmi důležitá, protože brání v rozvoji chronického onemocnění v dospělosti. Pro nás je proto důležité, aby se u nás děti všech věkových kategorií cítili jako doma, pobyt v lázních vnímaly max
    Zdravotní pojišťovna hradí ubytování, stravování (plná penze), vstupní, kontrolní a závěrečné lékařské vyšetření, léčebné procedury, případně dopravu, pokud si to vyžaduje zdravotní stav dítěte.
    Balneofototerapie představuje v základním cyklu 30 procedur, které pacient absolvuje minimálně 3x v týdnu pod dohledem zdravotnického personálu a za pravidelných kontrol lékařem, v pracovní dny dle předem objednaného termínu. Jedna procedura trvá od 30 do 45 minut. V této stacionární léčbě dochází ve většině případů ke zhojení, respektive k výraznému ústupu intenzity a rozsahu choroby.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00