Jak na věc


lázenske pobyty hrazené pojištovnou pohybové ustro

Doplatky klientů zdravotních pojišťoven 2019

    Ať už léčíte pohybový aparát, nebo si jen potřebujete odpočinout od každodenního shonu a stresu, najdete u nás vše, po čem vaše tělo touží. V našich procedurách využíváme přírodní léčebný zdroj – slatinu, kterou čerpáme z vlastního ložiska.
    Podle určené diagnózy lázeňskou komplexní péči absolvujete v délce 21 nebo 28 dní. Po celou dobu léčby jste v pracovní neschopnosti. Po návrhu lázeňského lékaře a schválení revizního lékaře pojišťovny si pobyt můžete prodloužit. U řady nemocí lze komplexní lázeňskou péči také každoročně, popřípadě v jiném intervalu, opakovat. Pokud Vám revizní lékař prodloužení neschválí nebo chcete-li využít lázeňské péče garantované lékařem dříve, než Vám umožňují podmínky hrazené péče, nabízíme Vám speciální léčebné pobyty a Medical Wellness pobyty pro samoplátce.
     Další informace Doplatky klientů zdravotních pojišťoven 2019Ubytování klientům s plně hrazenou komplexní péčí poskytujeme dle závazných pravidel indikačního seznamu a možností a kapacit jednotlivých lázeňských domů. Zvolit si samozřejmě může ... (více)


Odpočiňte si od každodenního shonua užijte si naše procedury.

    Podle určené diagnózy byste měli na léčebný lázeňský pobyt nastoupit do tří měsíců od vystavení návrhu. U pooperačních a poúrazových stavů je nástup na pobyt neprodleně nebo max. do 12 měsíců od úrazu či operace.
    Zdravotní pojišťovna Vám plně hradí léčbu, ubytování a stravování ve standardní úrovni. Ubytování Vám poskytujeme dle možností a kapacit jednotlivých lázeňských domů ve dvou kategoriích A a B. Zvolit si také můžete nadstandardní ubytování. Není však plně hrazeno pojišťovnou, část doplácíte podle aktuálního ceníku. Pojišťovna Vám nehradí ani povinný lázeňský poplatek 15 Kč/noc. Od poplatku jsou osvobozeny pouze osoby mladších 18 let, senioři nad 70 let a držitelé průkazu ZTP/P.
    Komplexní lázeňská péče je druh lázeňské léčby, který je plně hrazen zdravotní pojišťovnou. Využít jej můžete u řady onemocnění, která jsou popsána v tzv. Indikačním seznamu pro lázeňskou péči. V Priessnitzových léčebných lázních využijete plně hrazené péče pojišťovnou u 28 indikací zařazených mezi nemoci onkologické, nemoci z poruchy výměny látkové a žláz s vnitřní sekrecí, kožní nemoci, dýchacího ústrojí a duševní poruchy.


Díky našim procedurám se budete cítit jako znovuzrození

    Rezervační poplatek na rok 2019 činí 1800 Kč / osoba. Rezervace se nevztahuje na požadovaná čísla pokojů, situování, patra nebo požadavky na pokoje s balkónem. Rezervační poplatek je u komplexní lázeňské péče a příspěvkové péče nevratný. Žádost o rezervaci je možná pouze písemně, nelze telefonicky.


Vážení klienti, lázeňské procedury nejsou vhodné pro děti do 15ti let, některé do 18ti let. Jejich čerpání je nutné konzultovat při objednání lázeňského pobytu či služby.

     Komplexní lázeňská péčeKomplexní lázeňská péče je druh lázeňské léčby, který je plně hrazen zdravotní pojišťovnou. Využít jej můžete u řady onemocnění, která jsou popsána v tzv. Indikačním seznamu pro lázeňskou péči. V Priessnitzových léčebných lázních využijete plně hrazené péče pojišťovnou u 28 indikací zařazených mezi nemoci onkologické, nemoci z poruchy výměny látkové a žláz s vnitřní sekrecí, kožní nemoci, dýchacího ústrojí a duševní poruchy. MĚSÍC LÁZEŇSKÉ PÉČE Podle určené diagnózy lázeňskou komplexní péči absolvujete v délce 21 nebo 28 dní. Po celou dobu léčby jste v pracovní neschopnosti. Po návrhu lázeňského lékaře a schválení revizního lékaře pojišťovny si pobyt můžete prodloužit. U řady nemocí lze komplexní lázeňskou péči také každoročně, popřípadě v jiném intervalu, opakovat. Pokud Vám revizní lékař prodloužení neschválí nebo chcete-li využít lázeňské péče garantované lékařem dříve, než Vám umožňují podmínky hrazené péče, nabízíme Vám speciální léčebné pobyty a Medical We
    Pobyt na komplexní nebo příspěvkovou léčbu je možné rezervovat s předstihem, před vystavením lázeňského návrhu, dle Vašich požadavků a dle aktuální volné kapacity.
    Lázně Bludov jsou moderním lázeňským zařízením, nacházejícím se v krásném prostředí podhůří Jeseníků. Poskytují profesionální lázeňskou péči založenou na nejnovějších lékařských poznatcích v oborech balneologie, obezitologie a léčebné rehabilitace. Níže si můžete vybrat z našich služeb a s naší pomocí vyřešit problémy, které Vás trápí. Nebo si přijeďte jen tak odpočinout od každodenního shonu.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00