Jak na věc


lázeňský dům slavkov u brna vysetreni ultrazvuk or

Stravování, snídaně, obědy a večeře

    Pro Vaše větší pohodlí jsme připravili seznam lázeňských pojmů, které by se Vám mohli hodit při výběru lázeňského pobytu. Lázeňské procedury jsou obsaženy v téměř každém lázeňském anebo welllness pobytu. Seznamte se s nejznámějšími lázeňskými procedurami.
    Příjem hostů a pacientů je v Lázeňské recepci v budově Říp. Host je povinen se po příjezdu na recepci ohlásit, předložit průkaz totožnosti, vyplnit Registrační kartu, uhradit cenu za objednané služby a vyzvednout si dokumenty k pobytu a klíče od pokoje.
    Všechny zásuvky ve Vašem pokoji i v koupelně jsou napájeny proudem 220V/AC/50Hz. Z hygienických, bezpečnostních a protipožárních důvodů je přísně zakázáno používat vlastní elektrospotřebiče (varné konvice, spirály) s výjimkou holicího strojku či fénu na vlasy. Nerespektováním zákazu porušíte Lázeňský a ubytovací řád Lázní Mšené a vystavíte se riziku ukončení pobytu bez náhrady a povinnosti uhradit způsobené škody.


Ostraha areálu pro váš klid a pohodu

    V Lázních Mšené platí ve všech ubytovacích objektech, chodbách i pokojích včetně balkonů přísný zákaz kouření a užívání otevřeného ohně (např. svíčky), vyjma označených prostor. Některé budovy jsou vybaveny poplachovým systémem a kouřovými detektory. V případě porušení zákazu Vám bude účtován zvláštní poplatek za mimořádný úklid ve výši 2.000 Kč a související náklady, a může Vám být ukončen pobyt bez náhrady. Kouření je povoleno na vyhrazených venkovních stanovištích (v okolí popelníků).
    Pro výměnu ložního prádla nebo ručníků se obraťte na pokojskou. Pro praní, sušení i žehlení soukromého prádla můžete za poplatek dle ceníku využít nabídky prádelny. Vaše prádlo předané paní pokojské do 9:00 Vám bude vráceno následující den. Příplatek za expres do 3 hodin je 100% (denně od 9:00 do 15:00). Další informace a ceník služeb u paní pokojské, nebo v Lázeňské recepci.
    Lázně Mšené nenesou odpovědnost za ztrátu cenností a peněz klientů. Pro uložení peněz a cenností jsou některé pokoje vybaveny bezpečnostní schránkou. V Lázeňské recepci Říp je možné využít úschovu peněz v hotovosti za poplatek 60 Kč/osobu/pobyt. Maximální výše pro úschovu peněz v hotovosti v lázeňské recepci je nejvýše 10.000,- Kč včetně.


Dárky, dárkové poukazy, suvenýry

    Pro volání mimo Lázně můžete použít telefonní automat v budově Říp. Případný nedostatečný signál vašeho mobilního telefonu je třeba řešit s Vaším operátorem. Pokojový telefon je vyhrazen pouze pro komunikaci Vaší zdravotní indispozice s Lázeňskou recepcí nebo se zdravotním personálem. Stačí pouze zvednout sluchátko.
    Lázně Mšené Vám nabízí denní program pro volný čas. Aktuální program koncertů, tanečních večerů a přednášek najdete ve Velké lázeňské restauraci. Všichni hosté mohou využít venkovní posilovnu, badminton, pétanque, kuželník, ping-pong, nebo si půjčit kola. V areálu a okolí lázní jsou vyznačeny turistické trasy a trasy pro Nordic Walking. V Café & Restaurant Letzel v Pavillonu Dvorana najdete deskové hry a karty, v salonku kulečník. V ubytovacích objektech mohou být zdarma k zapůjčení knihy a časopisy.
    Vaše pošta a vzkazy Vám budou doručeny na Lázeňskou recepci, balíky do sekretariátu vedení společnosti v budově Praděd. Poštovní schránka je na budově Praděd. Pobočka pošty v obci Mšené–lázně.


Lázeňský slovníček - popis lázeňských procedur

    Při odjezdu opusťte svůj pokoj včas. Pokud váš pobyt končí snídaní, CHECK OUT proveďte v Lázeňské recepci do 10:00. Pokud končí obědem, CHECK OUT proveďte do 12:00. Při pozdějším odhlášení bude účtován poplatek ve výši 50% ceny ubytování dalšího dne, po 18:00 plná cena. Pokud chcete pobyt prodloužit do 18:00 za poplatek 200 Kč/os., kontaktujte Lázeňskou recepci nejméně 1 den předem. Při ukončení pobytu host odevzdá klíče od pokoje v Lázeňské recepci v budově Říp a uhradí cenu za dosud nezaplacené služby.
    Lázeňské pobyty v délce od 7 do 14 dnů jsou sestaveny pro cílenou léčbu a prevenci zdravotních potíží. Lázeňští hosté - samoplátci mohou volit lázeňské pobyty se vstupní lékařskou prohlídkou a lékařem individuálně sestaveným léčebným programem nebo lázeňské pobyty s předem stanoveným programem vytvořeným pro optimální léčbu konkrétních zdravotních komplikací. Jednotlivá lázeňská města se zaměřují na léčbu a předcházení zdravotních potíží dle přírodních zdrojů, které se v dané lokalitě nachází. Léčené indikace jednotlivého lázeňského města zobrazíte najetím na otazník.
    V naší nabídce najdete široký výběr lázeňských pobytů, díky kterým rychle a snadno zregenetujete své síly. Kromě lázeňských pobytů si můžete vybrat z dalších 11 druhů tématických pobytů odpovídající vašim požadavkům zájmům.


CHECK OUT - Odhlášení z pobytu, uvolnění pokoje

    V případě mimořádné události zachovejte klid a ihned informujte Lázeňskou recepci telefonem, umístěným v každém pokoji. Stačí pouze zvednout sluchátko. Nouzové východy, hydranty a hasicí přístroje jsou řádně označeny piktogramy a nápisy. V případě požáru dbejte požární poplachové směrnice umístěné u vstupu do objektu.
    Děkuji za pochopení a akceptování Lázeňského a ubytovacího řáduPlatnost od 1.11.2018 Bc. František Ochředitel a předseda představenstvaLázně Mšené, a.s.
    WIFI mohou klienti lázní využít zdarma ve všech lázeňských objektech a v Café & Restaurant Letzel v Pavillonu Dvorana. V Lázeňském lobby v budově Říp je hostům k dispozici PC s internetovým připojením. Nastavování WIFI připojení na zařízení klienta z důvodu na straně klienta je zpoplatněno částkou 100,- Kč/úkon.
    Dárky, lázeňské suvenýry, oplatky, víno, kosmetiku a další zboží zakoupíte v Lázeňském obchodě ve Wellness Praděd. Dárkové poukazy na procedury a pobyty zakoupíte v Lázeňské recepci.
    Teplotu ve všech pokojích lze regulovat ovládací termohlavicí na radiátoru. Žádáme klienty, aby při odchodu z pokoje uzavřeli okna, nevětrali vytápěné prostory a termohlavice nastavili na 1. stupeň.


Lázně - lázeňské a wellness pobyty

    Nejčastěji hledáte: Lázně, Víkendové pobyty, Lázeňské pobyty, Valentýnské pobyty, Lázeňské pobyty, Romantický víkend pro dva, Wellness pobyty, Interiérové dveře, Povinné ručení porovnání
    V Lázních Mšené můžete platit bezhotovostně Vaší platební nebo kreditní kartou v Lázeňské recepci v budově Říp, v obchodě ve Wellness Praděd a v Café & Restaurant Letzel v Pavillonu Dvorana. Přijímáme karty VISA, VISA ELECTRON, MAESTRO, MASTER CARD, AMERICAN EXPRESS a DINERS CLUB INTERNATIONAL.
    Na pokoji máte možnost sledovat televizi. Pokud není Váš pokoj vybaven přijímačem, můžete požádat o jeho zapůjčení za poplatek u vaší pokojské. Přijímače jsou naladěny na příjem všech dostupných kanálů, sami neupravujte nastavení. Případnou poruchu v příjmu signálu hlaste pokojské, nebo Lázeňské recepci v budově Říp. Opětovné nastavení TV po neoprávněné manipulaci a ladění zařízení klientem je zpoplatněno částkou 100,- Kč/úkon.
    Toaletní, kosmetické a základní hygienické potřeby můžete zakoupit v Lázeňském obchodu ve Wellness Praděd. Pokud potřebujete toaletní papír, obraťte se na paní pokojskou, nebo Lázeňskou recepci.


Lázeňský a ubytovací řád Lázní Mšené, a.s.

    Návštěvy jsou povinny se registrovat v Lázeňské recepci. Návštěvy mohou zůstat i přes noc po uhrazení povinného poplatku, a pokud nebude překročena kapacita pokoje. Aktuální výši poplatku za přenocování návštěvy Vám sdělí Lázeňská recepce.
    Pokud chcete, aby byl Váš pokoj uklizen v určitou dobu, informujte prosím Vaši pokojskou a pro upozornění zavěste na vnější kliku dveří Vašeho pokoje kartu „Prosím uklidit“. Nepřejete-li si být rušeni, zavěste kartu „Prosím nerušit“.


Lázeňské pobyty - odpočinek pro tělo i ducha

    Vstup do ubytovacích objektů a pokojů je povolen pouze ubytovaným hostům. Dbejte, aby vstupní dveře do ubytovacího objektu byly vždy řádně zavřeny. Při odchodu z pokoje se ujistěte, že jsou zavřená okna, zhasnutá světla a TV, vypnuté nebo ztlumené topení. Dveře řádně zavřete a zamkněte. V pokoji nenechte volně ležet cennosti. Každý pokoj je vybaven uzamykatelnou skříňkou, vybrané pokoje bezpečnostními schránkami. Není dovoleno svévolně pohybovat nábytkem ani jakkoliv zasahovat do vybavení a elektroinstalace pokoje. Za škody způsobené na pokoji a jeho vybavení odpovídá host. Při poškození, či nestandardním znečištění pokoje (včetně kouření na pokoji) si Lázně Mšené vyhrazují právo účtovat poplatek za mimořádný úklid ve výši 2.000 Kč a požadovat náhradu způsobených škod. Při ztrátě klíče od pokoje či budovy je hostu účtován poplatek ve výši 1.000 Kč. Za ztrátu klíče od skříní ve wellnessu, v balneu nebo u bazénu je účtován poplatek 500 Kč.
    V lázeňském areálu používejte komunikace k tomu určené. Odpadky odhazujte pouze do odpadkových košů. Na centrální odstavné ploše jsou k dispozici kontejnery na tříděný odpad. Nekrmte kachny mimo rybník. Nekrmte, prosím, ani kočky. Z hygienických a bezpečnostních důvodů není krmení volně žijících zvířátek v blízkosti budov žádoucí.
    Poznejte jedinečnou krásu českých lázní. Vydejte se do míst, kde zapomenete na starosti všedního dne. Svěřte se do rukou specialistů, kteří vždy vědí, jak Vašemu tělu udělat dobře. Cítíte ten svěží vzduch? Vnímáte tu atmosféru? Spojte tradiční lázeňskou léčbu s relaxací a odpočinkem, a nechte se do sytosti hýčkat. Vybírejte z nabídky 1045 lázeňských a wellness pobytů pečlivě připravených na míru zákazníkům.
    Abychom zachovali krásný lázeňský park i budoucím generacím, vydali jsme Návštěvní řád lázeňského parku a areálu Lázní Mšené. Děkujeme, že jej při svém pobytu v lázních dodržujete.


Změna procedur, dokoupení dalších procedur, změna časování

    Konzumace alkoholických nápojů v areálu Lázní je povolena v restauraci vč. zahrádek, v altánu, na volných travnatých plochách nebo v pokoji výhradně ubytovaným hostům. Porušení tohoto nařízení může vést k vykázání z areálu Lázní. Neubytovaní návštěvníci Lázní mohou využít restauraci vč. zahrádek. Osoby pod vlivem alkoholu a/nebo omamných látek nemohou čerpat ani objednané a již zaplacené procedury a služby, a to bez náhrady.
    Snídaně, polopenze i plné penze poskytujeme ve Velké lázeňské restauraci v Pavillonu Dvorana. Snídaně od 7:30 do 9:30, obědy od 12:00 do 14:00, večeře od 17:30 do 19:30, pokud není stanoveno jinak. Host je povinen na vyžádání obsluhy prokázat v restauraci své předplacené stravování, a to barevným páskem na ruce a ubytovací kartou. Café & Restaurant Letzel v Pavillonu Dvorana nabízí bohatý jídelní a nápojový lístek.
    Hosté mohou svůj automobil v areálu lázní odstavit jen na určených místech. Za poplatek lze využít závorou uzavřených nehlídaných odstavných ploch. Poplatek na ploše u Villy Kyselka je 50 Kč/den, u objektu Říp 30 Kč nebo 50 Kč/den. Poplatek uhraďte v Lázeňské recepci, proti záloze 200 Kč obdržíte vjezdovou kartu na celý pobyt. Nehlídaná odstavná plocha zdarma se nachází za objektem Pavillon Dvorana. Auto není trezor! Nenechávejte ve vozidle cenné věci.


Pokrývky a polštáře, dětské postýlky

    Bohoslužby se konají v lázeňské Kapli Salve, termíny jsou k dispozici na vývěsce u kaple. V kostele v Budyni n. Ohří každou neděli v 9:00 a v Charvatcích každou neděli od 10:30, mimo první neděle v měsíci.
    V případě potřeby zdravotní pomoci se obraťte na pracovníky v léčebném oddělení, nebo na Lázeňskou recepci v budově Říp. Okamžitou pomoc si přivoláte pohotovostním telefonem z pokoje.
    Těší nás, že jste si pro svůj pobyt vybrali právě náš rodinný lázeňský resort Lázně Mšené. Abychom zpříjemnili pobyt Vám i ostatním klientům, sestavili jsme tento Lázeňský a ubytovací řád. Prosíme, abyste respektovali uvedená pravidla a pokyny personálu tak, abyste si pobyt Vy i ostatní hosté užili ničím nerušeni. Vaše Lázně Mšené, a.s.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00