Jak na věc


láska nebeská soundtrack

Laserová operace očí Praha metodou LASEK

    Láska se nikdy nechodí dívat do matriky. Nikdo nemiluje ženu proto, že je tak a tak stará, proto, že je krásná nebo ošklivá, hloupá nebo duchaplná. Miluje, protože miluje.
    Miluji tě a vím, že v životě nebudu nikoho tak milovat, protože už nikdy nebudu takový, jako v tuto chvíli, jež mizí, zatímco já o ní mluvím a kterou nemohu zadržet ani za cenu svého života.


Další informace o laserové operaci očí LASEK

    Při této metodě se vrchní epitelová rohovková vrstva o tloušťce 70 nm, která se u PRK zcela odstraňuje, jen mechanicky uvolní a odklopí. Jedná se o vrstvu, která v případě komplikace, tj. poškození, může zase zcela dorůst. Pod ní ležící rohovka se ošetří laserem. Po této excimerové laserové ablaci se epitelová vrstvička vrátí na své původní místo. Pooperační ránu kryje poté tato vlastní epitelová lamela, což vede k značnému snížení bolesti a ochraně před infekcí. Optická rehabilitace je takto značně rychlejší než po PRK a je srovnatelná s metodou LASIK. Také riziko vzniku jizvy je významně nižší než u metody PRK, jelikož uchovaná vrstva epitelu slouží jako přirozený obvaz. Epitelový lalok stabilizujeme obvazovou čočkou na 4-5 dnů. Po odstranění čočky je epitel srostlý s rohovkou, což zamezuje proniknutí bakterií do rohovkového stromatu a vzniku hlubokých rohovkových zánětů.
    Láska, kterou cítíme každý k sobě, není výjimečný, ale od přírody pěstěný pocit. Vypjatý egoismus naproti tomu zasluhuje výtku spravedlivou, neboť je sebeláskou vystupňovanou přesmíru.
    Láska má své iluze a každá iluze má svůj zítřek. Z toho důvodu se už tolik milenců rozešlo, ač věřili, že jsou spojeni navždy. Skutečnou zkouškou je bolest a štěstí. Když dvě bytosti prošly touto dvojí zkouškou života, rozvinuly v ní své chyby a své pře.


Nová metoda léčby zeleného zákalu nyní i v ČR

    Laserovou operaci očí v naší klinice provádíme různými metodami, nejčastěji naši zákazníci využívají laserovou epitelickou keratektomii neboli LASEK. Na naší klinice v Chamu se provádí od zavedení v roce 1999, o prvních výsledcích této metody jsem publikovala v Ocular surgery News. Operace očí LASEK má oproti metodě LASIK mnohem menší rizika při zachování jejich předností. Lalokové komplikace odpadají. LASEK lze použít také u tenkých, příliš plochých nebo strmých rohovek, u malých očí s úzkými očními štěrbinami, u nemocí rohovky (recidivující eroze, dystrofie bazální membrány), kde metoda LASIK je kontraindikována a proto nemožná.
    V lásce a umění se nedá opisovat, každý se musí vyjádřit po svém. Jedna z věcí, na nichž se lidé všech dob shodují, je platonická láska k pravdě a reálný strach, který k ní mají.
    Kdo miluje, bezděčně se přizpůsobuje duši milovaného. Tak silně touží, aby ho nezranil, aby byl úplně takový jako on, že tajemnou a náhlou intuicí čte v hloubi jeho duše nepostřehnutelná hnutí.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00