Jak na věc


květinařstvi ceske budějovice pražská

Vítáme Vás na stránkách květinářství

    popis činnosti:- vazba kytic - dárkové kytice, svatební kytice, netradiční a smuteční kytice, tvorba ikeban a smutečních kytic do držáku- výroba dekorací - dárkově balené hrnkové květiny, dárkové balení zboží aj.- příprava květin do prodeje, aranžování zboží na prodejně- pro lepší představu o pracovní náplni se podívejte do fotogalerie květinářství
    Květinářství Arnapi, Praha 6, působí na českém trhu v oblasti prodeje a aranžování květin a bytových dekorací od roku 1992. V prodejně květinářství na 200 metrech čtverečních se snažíme nabídnout co nejširší sortiment řezaných a hrnkových květin, bytových doplňků a dárkového zboží, viz služby květinářství.
    Pro usnadnění výběru a nákupu květin jsme pro naše zákazníky připravili internetový obchod, kde nabízíme květinová aranžmá a dárkové kytice. Online nabídka květin je denně aktualizovaná, nemusíte se obávat, že Vámi vybrané květiny nebudou k dostání.
    Objednané květiny si můžete vyzvednout v prodejně na Praze 6, nebo si je nechat doručit, ale také je doručíme za Vás - rozvoz květin zajistíme ve Vámi zvoleném čase a na požadované místo. Květinářství Arnapi rozváží květiny přímo ze své prodejny po Praze, Praze - západ a Praze - východ, viz možnosti doručení květin v květinářství.


Květinářství Sokolov - reference zákazníků

    - Řezané květiny - dárkové kytice, květiny z lásky, svatební kytice a dekorace, ikebany na stůl, smuteční kytice- Květiny a rostliny - pokojové květiny, sazenice letniček a trvalek pro zahradu, hrnkové květiny - Umělé květiny a květinové dekorace - aranžmá, věnce, věnečky, kvetoucí a zelené rostliny - Keramika - užitková i dekorační keramika jak do bytu, tak i na zahradu - Truhlíky, květináče a obaly na květináče - keramické, proutěné, plastové, plechové, skleněné a hliněné - Hnojiva, substráty a postřiky proti škůdcům - Exteriérové a bytové doplňky a dekorace - keramické, dřevěné, proutěné, skleněné, plechové a litinové - Dárkové zboží - např. dřevěné figury, šperkovnice, plyšové a látkové hračky, kovová auta a motorky, lucerny a hodiny - Svíčky, esence, vonné oleje, ubrousky, přání, koupelové sole a vonná mýdla- Sezónní dekorace - adventní a vánoční dekorace, dárky k Valentýnu, velikonoční dekorace a výzdoba, dekorace na dušičky
    Naleznete zde překrásné království barev, kde květiny voní celým obchodem a keramická výzdoba dotváří příjemný interiér.Odborně zaškolený personál v květinářství nabízí našim klientům nejen veškeré služby týkající se oblasti květin, ale také Vám ochotně poradí v oblasti botaniky a zahradnictví.
     požadujeme: - praxe v oboru nutností- cit pro vázání kytic, zdobení dekorací a hrnkových květin- schopnost tvořit dekorace podle zadání- znalost hrnkových květin a jejich pěstování- 8 hodinová pracovní doba
    V případě, že si nevyberete květiny z online nabídky, můžete se inspirovat ve fotogalerii květinářství a květiny telefonicky objednat na č. 233 350 146.
    Jednoduchá, ale velice elegantní svatební kytice ze žlutých kal. V její jednoduchosti je krása, působí romanticky, vznešeně a hodí se ke každé nevěstě.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00