Jak na věc


kumpánovi muzikanti

Čekejte prosím, jste v pořadí

    V nabídce tohoto večera se objeví reprezentativní kulturní program, ale stranou nezůstanou ani vína ze zmiňovaného vinařství. Závěrem tohoto plesu je představit a nabídnout k ochutnání dvacet čtyři vzorků nových mladých vín ročníku 2008. Na všechny návštěvníky čekají vína vyráběná z hroznů z celé Moravy, jako jsou např. Rulanda bílá, Chardonnay, a Savignon aj. Celým večerem bude slovem provázet Vladimír Salčák, který vyplní čas mezi střídáním přizvaných kapel. Pro folkloristy bude vyhrávat CM Grajcár Martina Zlomka a vystoupí také mužský pěvecký sbor z Boršic u Blatnice.
    Ples zaznamenal nebývalý zájem a je těsně před vyprodáním, proto ti, kteří si již obstarali vstupenky, jistě zažijí velmi atraktivní večer věnovaný kvalitnímu vínu a dobré muzice. Místem konání 1. vinařského plesu je kulturní dům ve Vlčnově a začátek je naplánován na 20.00. Přijďte včas, jelikož je připraveno ihned na úvod plesu překvapení. Při představování nového produktu z vinařství Zlomek a Vávra najde jedna z přítomných dam v sektu na dně skleničky malé diamantové překvapení.
    Historicky první ples vinařů a přátel vína se uskuteční tuto sobotu 21. února. Všem milovníkům vína přináší Vinařství Zlomek a Vávra z Boršic u Blatnice nejen tento typický slovácký mok, ale také kvalitní hudební produkci, které bude dominovat momentální hvězda na dechovkovém poli, kapela Kumpánovi muzikanti. Jedná se o třináctičlennou sestavu, která obráží domácí i zahraniční vystoupení a vždy předvádí ojedinělou moderní hudební dechovkovou show.


Přihlásit se k odběru novinek

    Toto jsou internetové stránky společnosti IRSnet CZ s.r.o., IČO: 26732122, se sídlem Politických vězňů 934/15, Nové Město, 110 00 Praha 1, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 90221. Společnost IRSnet CZ s.r.o. je členem koncernu AGROFERT.
    Po potvrzení formuláře Vám zašleme aktivační odkaz na Vaši e-mailovou adresu. Po kliknutí na tento aktivační odkaz bude Váš účet aktivovaný.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00