Jak na věc


kulturní dům liberec

Kulturní dům Crystal Česká Lípa

    Dům kultury byl realizován v r.1985 jako 1.etapa komplexu, ve kterém v druhé etapě (směrem k ulici Lipové) byl navržen celek 3 kinosálů a ve třetí etapě jako celek obchodních, restauračních, administrativních a rezidenčních bytových ploch (směrem k tř. 1.máje). Ve 2.NP bylo navrženo propojení s foyerem DK, což by výrazně umožnilo zkvalitnit kulturní služby o veškeré druhy restauračních zařízení. Tím by byly urbanisticky a architektonicky dotvořeny prostory navazující na dolní centrum.
    Ubytování Český ráj - informace o ubytování a turistických službách v Českém ráji / Ubytování Lužické hory - ubytování v Lužických horách, Šluknovsku a části Českého Švýcarska / Ubytování Krkonoše - informace o ubytování a aktivní dovolené v Krkonoších / Ubytování Máchovo jezero - Ubytování v okolí Mácháče, Kokořínska a Dubského Švýcarska / Ubytování Jizerské hory - vyberte si ubytování a poznejte krásy Jizerských hor / Ubytování České Švýcarsko - poznejte krásy Českého Švýcarska opravdu zblízka
    Nedílnou součástí kulturního domu je restaurace, která Vám nabízí posezení v příjemném prostředí a letní terasu s širokým výběrem jídel a nápojů. Restaurace je vhodná pro pořádání svatebních hostin, smutečních hostin, podnikových oslav, promočních hostin a jiné. Možnost rezervace pro uzavřené společnosti.
    V Kulturním domě se odehrávají společenské a kulturní akce různého druhu, koncerty, představení, plesy, semináře, školení, prezentace, kongresy, podnikové akce, výstavy, kurzy a další.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00