Jak na věc


kuchyn drez v rohu

Láhev s difuzérem Fresh, 800ml, růžová

    Kuchyně jsou navíc dodávány po skříňkách, tedy závěrečné rozestavění skříněk si můžete zvolit dle svého uvážení. Na našem webu naleznete pravidelně aktualizované fotografie pořízené před demontáží. Celý náš sortiment můžete vidět vystavený ve skladu v Jindřichově Hradci, kde si je můžete osobně prohlédnout. Po výběru a zakoupení kuchyně Vám nabízíme možnost využití dopravy nábytku a spotřebičů přímo naší firmou. 
    Milujete vaření, kuchyně je vaše království, ale už teď víte, že si při pořizování nové kuchyňské linky nebudete moci příliš vyskakovat? Žádné obavy. Krásná a funkční kuchyně nemusí stát desítky, ne-li stovky tisíc. Ano, nebude na míru, ale to je, vzhledem k obrovské nabídce kuchyňských sestav a jejich variabilitě, jen nepodstatný detail…
    Mladí manželé z Brna si při pohledu na svou kuchyň v panelovém bytě 3+1 říkali asi toto: “Je potřeba vyměnit původní podlahu a obklady. Bude také nutné opravit omítku a zaznělo i ono obligátní mělo by se vymalovat. A tak bylo rozhodnuto. Nevzhledná a nemoderní kuchyň se dočkala kompletní rekonstrukce.
    Rekonstrukce kuchyně je stále vděčným tématem. Nová podoba našeho království chutí se v první řadě odvíjí od našich finančních a prostorových možností. A jaká by měla být? Určitě jednoduchá a funkční. Střídmost se přitom promítá do sestavy i linie a dává vyniknout barvě a materiálu. Jak to chodí, když si dopřejeme kuchyň na míru?


1.12.2017Moderní pojetí prostoru v panelovém bytě

    Kuchyně dospěly, jsou si vědomé své důležitosti, ale nepotřebují se kvůli tomu bůhvíjak vystavovat. Integrovaly se do obytného prostoru, a někdy je při vstupu na první pohled ani nezaregistrujete.
    Příběh dvou sester, které skončily v dětském domově a babička si je vybojovala až po několika letech, má šťastný konec. Sestry si přály novou kuchyň jako poděkování obětavé babičce, jenže ona zase pokoj pro ně. Nakonec se splnil sen všem.
    Skříň, která skýtá spoustu úložného prostoru, s možností variabilního pojetí vnitřku a rovněž přístupu k uloženým předmětům ze všech stran – to je SPACE TOWER firmy Blum. Máte výborný výhled ze všech stran. Pro bezúchytková čela jsou obzvlášť praktické oba způsoby otvírání od firmy Blum – mechanický i elektrický.
    Neváhejte nás kontaktovat a případně navštívit v našem skladě v Jindřichově Hradci, kde se můžeme společně domluvit na všech podmínkách a dalším postupu. Těšíme se na Vás!
    Prostor v panelákových kuchyních bývá omezený, obvykle je malý a úzký. I přes tento handicap zkušený návrhář může navrhnout hezkou, funkční a ergonomicky řešenou kuchyň.


18.7.2018Nová kuchyně krok za krokem

    Jedná se o projekt návrhu rekonstrukce interiéru koupelny, WC, kuchyně a předsíně v panelovém bytě. Tento projekt je ve stavu návrhu, proto jsou připraveny jenom vizualizace. Architekt byl osloven ke spolupráci, když klient viděl publikovanou realizaci v časopise PANEL PLUS.
    Trápí vás kuchyně se zastaralou pracovní deskou nebo nevhodně zvoleným dřezem? Staré vybavení lze během pár hodin proměnit ve stylovou a prostornou kuchařskou „dílnu“, kde můžete dát průchod své fantazii. Díky odborným tipům z projektových marketů Hornbach zvládnete renovaci kuchyně s vynaložením minimálního úsilí.
    Kuchyně osobně jezdíme přebírat do Německa a poté zajišťujeme jejich prodej. V domácnosti je sami rozebereme a pečlivě naskladníme do vozidla k přepravě. Tím si zajišťujeme vysokou kvalitu a hlídáme, aby se kuchyň během demontáže a přepravy jakkoli neponičila. V našem skladu si následně můžete prohlédnout všechny nabízené kuchyně, abyste se přesvědčili o jejich perfektním stavu a nekupovali zajíce v pytli.
    Nová kuchyň by měla nejen dobře vypadat, ale musí být také praktická a poskytovat plnou funkčnost a komfort. S kováním Blum můžete získat prostor i tam, kde jste ho původně neplánovali.


Slánka a pepřenka Unicorn, černá a bílá

    Její návrhy jsou vždy tím nejlepším řešením na míru každému zákazníkovi. Deset let praxe v kuchyňském studiu z ní sice neudělalo dokonalou kuchařku, jak sama říká, zato v ní zanechalo cit pro ergonomicky a esteticky dokonalou kuchyni. Dnes přinášíme rozhovor s designérkou Zuzanou Gajdůškovou.
    Lucie je velkou milovnicí koní. Spolu s manželem postavila před 15 lety dům a vybudovala farmu. S manželem se ale záhy rozvedla a na všechno byla najednou sama. Farmu nechtěla opustit, a tak musela manžela vyplatit. Na dokončení domu a vysněné kuchyně nedošlo.
    Jestliže chcete kuchyň snadno, rychle a levně, klikněte na kuchyně Nika nebo Junona - za bezkonkurenční cenu si můžete pořídit typizovaný celek v délce 260, 250, 240 nebo 180 cm. K těmto délkám je možné doplnit další skříňky nebo si složit s jednotlivých skříněk vlastní kuchyň na míru. Již zmíněné sestavy o šířkách 260, 250, 240 a 180 cm jsou ovšem za zvýhodněné ceny, navíc včetně pracovní desky, u dodatkových skříněk již pracovní deska není v ceně. Je možnost také přiobjednání věncových lišt ke kuchyním Nika, věncové lišty k sestavě nejsou v ceně.


22.7.2015Levná kuchyně do paneláku: Jak ji vybrat a ušetřit na ceně?

    Kuchyně je srdcem domova, ať jsme zapálení gurmáni či nikoliv. Je to místo setkávání a také prostor pro přípravu jídla, a tak bychom jejímu výběru měli věnovat dostatečnou pozornost. Jak neudělat chybu při rekonstrukci? Připravili jsme pro vás pět bodů, jak byste měli správně postupovat, aby vše dávalo smysl a mělo řád.
    Při rekonstrukci bytu se často zamýšlíme, zda oddělíme stolování od kuchyně zcela, nebo v kuchyni vyčleníme kuchyňský kout. Ovšem v tomto rozhodování nehraje ani tak roli nostalgie, jako spíše prostor, který máme pro stolování k dispozici, případně naše představa o jeho vybavení a uspořádání.
    Zabýváme se dovozem a prodejem použitých kuchyní z Německa. Kuchyně spolu se spotřebiči vykupujeme z německých domácností, jejichž majitelé rekonstruují nebo prodávají svůj byt či dům. Kuchyně z dovozu jsou velmi kvalitní a často jsou vybaveny i potřebnými a kvalitními spotřebiči.
    V případě, že požadujete také montáž zakoupené kuchyně, nabízíme Vám grafické zpracování Vaší kuchyně podle Vašich přání a dispozic. Spolupracujeme s několika truhláři, kteří Vám kuchyň namontují dle Vašich požadavků, můžete si vybrat uspořádání skříněk a spotřebičů přesně podle Vás.


22.7.2019Proměna kuchyně jako překvapení pro sestru

    Kolik prostoru člověk potřebuje, aby se v koupelně cítil příjemně? Mladší generace určitě přivítají prostoru více, také plánují nebo už mají rodinu, a v tom případě se v koupelně každý kousek místa hodí. Ve vyšším věku nebývají naše nároky až tak velkorysé. Důležité je, aby koupelna nabízela veškeré pohodlí a současně byla i hezká na pohled.
    Opět se vracíme, v rámci možností, k velké kuchyni. Bývala ale doba, kdy byl kuchyni vyhrazen ten nejmenší prostor v bytě. Bylo to hlavně z úsporných důvodů, proto většina rodin hledala obytné prostory na úkor kuchyně. V nejednom panelákovém bytě byla kuchyňka zřízena v předsíni nebo v komoře, aby se rodina vtěsnala do malého bytu.
    Máme stálou nabídkou více jak 70 kychyňských linek skladem v Jindřichově Hradci.Všechny linky zavezeme vlastní dopravou až k Vám domů a na spotřebiče Vám dáme záruku 3 měsíců!
    Ideální kuchyně je snem každého, a nejen žen. Všechno kolem kuchyně je omezeno prostorem, polohou kuchyně, stylem i financemi. Proto je důležité si vše důkladně promyslet a naplánovat.
    Nedělejte kompromisy a využijte neomezené možnosti Facebetonu. Nedávno opomíjené řešení, dnes znak moderny. Beton vystoupil ze stínu panelákových sídlišť a stal se nedílnou součástí moderního interiéru. Zde vyniká svojí univerzálností a vytváří pocit stability a klidu.


9.12.2014Blum přináší prostor do vaší kuchyně

    Kuchyň je místem v našem domově, kde většina z nás tráví relativně velké množství času. Dovolujeme si Vám nabídnout širokou škálu kuchyňských nástrojů, velké množství prkének, nožů, struhadel, misek, dóz a odměrek, táců a podnosů, dochucovacích sad, sklenic, hrnků a šálků, skleněných nádob a karaf, termosek a termošálků a spoustu dalšího moderního příslušenství do kuchyně v pestrých barvách a různých provedeních. Do kuchyně patří odkapávače, odpadkové koše, které jsou také součástí našeho sortimentu. Jako specialitu považujeme fondue, v současné době velmi populární. Příprava jídla a pití se nemusí odehrávat pouze v kuchyni a tak jsme si pro Vás připravili grily, grilovací sady, piknikové tašky, koktejlové sady, ledové příslušenství. Milovníci vína si u nás také přijdou na své, jsou pro ně přichystané krásné stojany na víno, vývrtky a chladiče na víno.
    Vzhledem k tomu, že za pořízením rezidenčního bytu nestálo akutní řešení bytové otázky, nebylo nutné dělat kompromisy a majitelka si mohla s jeho zařizováním pohrát. Nejnápadnějším prvkem interiéru se stal obklad za kuchyňskou linkou.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00