Jak na věc


krytiny na schody

KATEPAL KL asfaltový šindel samolepící - černá

     Stavebniny PaP Bohemia s.r.o. nabízejí nejrůznější střešní krytiny i na Vaši střechu. Vybírat můžete ze široké škály materiálů, barev, velikostí i výrobců.
    V naší nabídce naleznete střešní krytiny a klempířské výrobky. Střešní systémy Vedag. Den Braven lepidla, tmely, silikony apod. Fasádní a interiérové byrvy Ekolak.
    Společnost SATJAM, s.r.o. působí na českém trhu od roku 1995, jako dodavatel kovových lehkých střešních krytin, trapézových plechů, okapových systémů, profilů, doplňků a mnoha jiných výrobků používaných ve stavebnictví. Vyrábí a dodávána trh moderní střešní systém s důrazem na kompletnost, funkčnost, kvalitu a přijatelnou cenu. Střešní krytiny SATJAM získaly v roce 2004 jako první v ČR ocenění kvality Czech Made.
    Nabízíme také k prodeji zateplovací systémy, fasádní a interiérové barvy, dekorativní omítkoviny, nátěrové hmoty, lepící a stěrkové hmoty a penetrační nátěry firmy Ekolak.


KATEPAL KL asfaltový šindel samolepící - červená

    Široký výběr střešních krytin vhodných jak pro rekonstrukce, tak pro novostavby, vám dává jedinečnou příležitost vybrat si právě to, co potřebujete. K dispozici vám bude ucelený systém, který řeší zastřešení vašeho domu po estetické i funkční stránce. Okapy, o které se nemusíte starat. Bezúdržbový okapový systém, který splňuje vaše požadavky na funkčnost i estetiku. Stejně jako moderní příslušenství pro střešní plášť je významným doplňkem vaší nové nebo rekonstruované střechy. Trapézové plechy nachází v moderním stavitelství nejrůznější uplatnění - od jednoduchých střešních krytin až po konstrukční prvky v rámci velkých stavebních projektů. Se stěnovými kazetami a dalšími fasádními prvky jsou základem lehkých opláštění.
    GUTTA ŠINDEL TOPGLASS BEAVER - červená. Asfaltové střešní šindele Topglass Rectangular a Beaver jsou střešní krytina tvořená šablonami z pásu oxidovaného asfaltu, minerálními plnivy a nenasákavou n...
    GUTTANIT 11 deska 2000 x 830mm - černá. Bitumenové vlnité střešní desky Gutta jsou jedním z nejekonomičtějších a nejvíce funkčních řešení pro střechy a obklady stěn na nejrůznějších typech stře...
    Díky podrobnému rozdělení dle materiálů, výrobců a poté sérií si jednoduše vyberete střešní krytiny na jednom místě i včetně doplňkových tašek. Střešní krytiny jsou přehledně rozděleny dle použitého materiálu, až si zvolíte materiál, stačí si jen vybrat výrobce a poté sérii, ve které naleznete klasické tašky i příslušenství, jako například odvětrávací tašky, anténní prostupy, zábrany sněhu apod.


GUTTA ŠINDEL TOPGLASS RECTANGULAR - hnědá

    Moderní, účinné a spolehlivé řešení zateplení šikmých střech, zajišťující optimální splnění stavebně fyzikálních požadavků na tepelnou ochranu a ochranu proti kondenzaci. Tepelně izolační panely jsou vyrobeny z polyisokyanurátové pěny PIR vypěněné mezi dvě vrstvy papírové vložky opatřené z vnější strany hliníkovým povlakem.
    GUTTA ŠINDEL TOPGLASS BEAVER - hnědá podzim. Asfaltové střešní šindele Topglass Rectangular a Beaver jsou střešní krytina tvořená šablonami z pásu oxidovaného asfaltu, minerálními plnivy a nenasáka...
    GUTTA ŠINDEL TOPGLASS RECTANGULAR - červená. Asfaltové střešní šindele Topglass Rectangular a Beaver jsou střešní krytina tvořená šablonami z pásu oxidovaného asfaltu, minerálními plnivy a nenasáka...
    Specializujeme se na montáž nových střech, rekonstrukci stávajích střech, budování půdních bytů formou suché výstavby a realizaci dřevostaveb. Našim zákazníkům vždy poskytujeme kompletní poradenský servis a kvalitní provedení tesařských, pokrývačských, klempířských a sádrakrtonářských prací. Naše nabídka zahrnuje stavební práce v oblasti rekonstrukce střech nebo realizace střech na klíč.


KATEPAL JAZZY asfaltový šindel samolepící - červená

    Výroba probíhá ve dvou výrobních závodech v Ostravě a v Písečné u Jeseníku na ploše téměř 80 000 m2. Čtrnáct profilovacích výrobních linek skýtá záruku dodávek výrobků ve špičkové kvalitě, množství a termínu. Od roku 2006 je společnost SATJAM členem skupiny jednoho z největších výrobců ocelových profilů v Evropě, společnosti Pruszynski Sp. z o.o.. Prodej a zákaznický servis zajišťuje pět vlastních obchodních středisek a síť obchodních partnerů, kterými jsou téměř všichni prodejci stavebních materiálů v ČR. Poradenství pro investory, architekty a projektanty v rámci větších projektů je zajišťováno z centrály firmy v Ostravě. Odbornost realizačních firem je zdokonalována pravidelnými bezplatnými školeními.
    GUTTA ŠINDEL TOPGLASS RECTANGULAR - hnědá. Asfaltové střešní šindele Topglass Rectangular a Beaver jsou střešní krytina tvořená šablonami z pásu oxidovaného asfaltu, minerálními plnivy a nenasákavo...


Jednoduchý výběr střešních krytin

    Mezi nejznámější a nejpoužívanější patří betonové střešní krytiny, které nabízejí opravdu širokou škálu barev a díky míchání pigmentů již do směsi, jsou betonové krytiny stálobarevné. Další nabízené střešní krytiny jsou vyráběny ze speciální keramické hlíny pálením, proto se tyto tašky nazývají pálené nebo také keramické. Pálené střešní krytiny vynikají možnostmi několika povrchových úprav. Tyto střešní krytiny jsou také vysoce odolné proti znečištění. Mezi odolné krytiny patří plechové tašky, které odolávají dešti, UV záření, sněhu i mrazu. Plechové střešní krytiny jsou vhodné pro použití na složitější střechy, protože se s nimi dobře pracuje. Pokud hledáte střešní krytiny s dobrými izolačními vlastnostmi, doporučujeme asfaltové (bitumenové) šindele. Bitumenové krytiny jsou velmi lehké a pružné a navíc snadno recyklovatelné, proto je najdete na střechách po celém světě.
    Nabízíme kvalitní střešní krytiny od předních výrobců, proto je kvalita vždy zaručena. Vybírat můžete střešní krytiny od výrobců KM BETA, Bramac, Mediterran, Tondach, Satjam, Hille, Katepal, Kerabit a Gutta.
    Bitumenové vlnité střešní desky Gutta jsou jedním z nejekonomičtějších a nejvíce funkčních řešení pro střechy a obklady stěn na nejrůznějších typech střech. Stovky tisíc střech položených po celém s...
    Prodáváme stavební tmely, silikony, lepidla a polyuretanové pěny této světoznámé holandské firmy Den Braven. Skladem je široký výběr jejich rozsáhlého sortimentu za velmi příznivé ceny.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00