Jak na věc


kryci kominove nastavce

Komínové stříšky, hlavice, nástavce a ventilátory

    Krycí desky čtyřprůduch základní universální jsou vyrobeny ze sklovláknitého betonu v přírodní barvě, lepí pomocí lepící malty CKMB k poslední vrstvě tvarovek.
    EKO FLEX GAS - tl. 0,3 mm (AISI 304) jsou dodávány standardně se světlostí komínového průduchu DN 100, 110, 120, 125, 130, 140, 150 , 160, 180, 200 a jsou určeny pro vložkování komínů pro odvod spalin s přirozeným tahem bez trvalé kondenzace od spotřebičů plynných paliv.
     Nerezové nástavce od firmy CIKO se používají k spojování a přechodům z prostřední na nadstřešní část. Jsou důležitým prvkem komínové soustavy, jelikož zajišťují stabilitu systému a spolehlivé vedení spalin skrze komínový systém ze spotřebiče až po konec kouřovodu. 


Komínová krycí deska CIKO základní universální

    Komínové nástavce - z třívrstvých nerezových systémů se používají jednak pro vyřešení problémů komínů s nedostatečnou účinnou výškou (které jsou umístěny například daleko od hřebenu střechy nebo blízko vyšších objektů, u nízkých objektů, kde komín musí mít vzhledem k použitému spotřebiči určitou účinnou výšku, výrazně převyšující objekt apod.) nebo tam, kde je jejich použití vyvoláno architektonickými požadavky. Kombinace univerzálního keramického komína s mimořádně dlouhou životností, uvnitř budovy, a subtilního třívrstvého nerezového nástavce nad střechou je potom ideálním řešením.
    BERTRAMS DW - je třísložkový univerzální komínový systém vyrobený z nerezové oceli. Podle použité tepelná izolace komínového průduchu rozlišujeme několik typů.
    EKO STAR - je třísložkový komínový systém s komínovým průduchem tvořeným tenkostěnným šamotovým potrubím opatřeným kvalitní tepelnou izolací a pláštěm z nerezové oceli v matném nebo lesklém provedení.
    BERTRAMS EW - Klasifikace závislá na způsobu použití komínové vložky z nerezové oceli. Jedná se o plazmou v ochranné atmosféře podélně svařované potrubní díly opatřené hrdlem pro snadné spojování, které jsou vyrobeny standardně z nerezové oceli třídy ČSN 17 348 o síle stěny 0,5mm, 0,6mm,0,8mm nebo 1,0mm. Řada EW je vhodná na odvod spalin s přirozeným komínovým tahem t.j. podtlakem od spotřebičů na kapalné, plynné a pevné paliva.
    DW 25 – Komínový systém s čedičovou izolací a podélně vrstvenými vlákny s=35 mm. Jakost dle ČSN 17 349, s=0,6 mm. Použití: odvod spalin od plynových spotřebičů, přetlak 5000 Pa s teplotou spalin do 200°C.


Komínová krycí deska CIKO základní tříprůduch universální

    Krycí desky dvouprůduch základní universální jsou vyrobeny ze sklovláknitého betonu v přírodní barvě, lepí pomocí lepící malty CKMB k poslední vrstvě tvarovek.
    Kromě funkce estetické také krycí desky CIKO V3 UNIVERSAL splňují důležité izolační a mechanické funkce. Krycí desky CIKO zajišťují dlouhou životnost a tím pádem i dlouhou záruku. Při kvalitní montáži má tento prvek extrémně dlouhou životnost.
    Krycí desky pro obezdění universální jsou vyrobeny ze sklovláknitého betonu v přírodní barvě, lepí pomocí lepící malty CKMB k poslední vrstvě cihelných tvarovek.
    Krycí desky základní universální jsou vyrobeny ze sklovláknitého betonu v přírodní barvě, lepí pomocí lepící malty CKMB k poslední vrstvě cihelných tvarovek.
    DW 22.5, DW 22.58 – Komínový systém s čedičovou izolací a podélně vrstvenými vlákny DN 150 s=35 mm, DN 160 s=55 mm, DN 170 s=50 mm, DN 200 s=60 mm, DN 250 s=60 mm. Jakost dle ČSN 17 349, s=1,0 (0,8) mm. Použití: odvod spalin od spotřebičů na pevná paliva, podtlak s maximální teplotou spalin 450°C.


Komínový nerezový nástavec ICS25 UNI/200/170

    Školení a získání certifikátu odborných montáží komínů. Další školení v Rakousku u firmy Ortner, moderní kamnářská technika a design Fresco. Více…
    Krycí desky dvouprůduch pro obezdění jsou vyrobeny ze sklovláknitého betonu v přírodní barvě, lepí pomocí lepící malty CKMB k poslední vrstvě tvarovek.
    DW 22.3, DW 22.38 – Komínový systém s keramickou tepelnou izolací s=35 mm. Jakost dle ČSN 17 349, s=1,0 (0,8) mm. Použití: odvod spalin od spotřebičů na pevná paliva, podtlak s maximální teplotou spalin 450°C.
    SCHIEDEL ICS - Univerzální třívrstvé nerezové komíny, vhodné pro všechny druhy paliv a všechny typy spotřebičů. Může být navrhován jak v podtlakovém, tak i v přetlakovém režimu provozu. Kvalitní nerezová ocel třídy 1.4404 a dokonalé technické řešení a zpracování umožňuje i mokrý provoz. Systém umožňuje jednoduchý přechod na jednoplášťové systémy. Řada ICS 25: Tloušťka stěny 0,5 mm, izolace 25 mm. Řada ICS 50: Tloušťka stěny0,6 mm, izolace 50 mm.


Koncový díl s Meidingerovou hlavou průměru 200mm

    EKO FLEX - tl. 0,4 mm (AISI 316L B2) jsou dodávány standardně se světlostí komínového průduchu DN 120, 130, 140, 150, 160, 180, 200 a jsou určeny pro vložkování komínů pro odvod spalin s přirozeným tahem bez trvalé kondenzace od všech spotřebičů paliv.


Komínový nerezový nástavec ICS25 UNI/180/180

    Komínový nerezový nástavec ICS50 UNI/200/180Nerezový nástavec Schiedel ICS50 výšky 180mm pro komíny UNI PLUS průměru 200mm. Izolace tloušťky 50mm.Komínové nástavce z třívrstvých nerezových systémů se používají jednak pro vyřešení problémů komínů s nedostatečnou účinnou výškou (které jsou umístěny například daleko od hřebenu střechy nebo blízko vyšších objektů, u nízkých objektů, kde komín musí mít vzhledem k použitému spotřebiči určitou účinnou výšku, výrazně převyšující objekt apod.) nebo tam, kde je jejich použití vyvoláno architektonickými požadavky. Kombinace univerzálního keramického komína s mimořádně dlouhou životností, uvnitř budovy, a subtilního třívrstvého nerezového nástavce nad střechou je potom ideálním řešením.Pro třívrstvé nerezové komínové nástavce se využívá standardních prvků systémů ICS vhodné pro prodloužení keramických komínů Schiedel. Účelem je dosažení potřebné účinné výšky komína nebo splnění požadavků architektonického vzhledu nad střechou. Skladba příslušenstv
    Krycí desky CIKO jsou důležitou součástí v přípravě k obezdění komína. Mezi typické typy patří jedno, dvou a tříprůduchové desky. Jsou vyráběny z kvalitního betonu tak aby plnili svou funkci v nadstřešní části komína. Krycí desky CIKO V3 UNIVERSAL nabídnout také pěkný přírodní odstín a tak pomohou komínovému systému CIKO i z estetického hlediska.
    SCHIEDEL KERASTAR - Komínový systém Schiedel KeraStar patří mezi vícevrstvé nerezové komíny s tenkostěnnou keramickou vložkou, minerální izolací a nerezovým pláštěm. Důležitou vlastností systému je jeho malá hmotnost, která umožňuje založení komína i bez základu a zároveň zaručuje rychlost výstavby bez mechanizace. Systém lze použít jak v exteriérech tak v interiérech, aniž je nutné dodatečné opláštění např. sádrokartonem. Použití tenkostěnné keramické vložky zaručuje dlouhou životnost systému při zachování atraktivního vnějšího vzhledu a nízké hmotnosti nerezového komínového systému.


Komínové nástavce o průměru 160 mm

    DW 22.4 – Komínový systém s čedičovou izolací a podélně vrstvenými vlákny s=35 mm. Jakost dle ČSN 17 349, s=0,5 (0,6) mm. Použití: odvod spalin od spotřebičů na plyn a lehký topný olej, podtlak s maximální teplotou spalin 400°C.
    Krycí desky tříprůduch základní universální jsou vyrobeny ze sklovláknitého betonu v přírodní barvě, lepí pomocí lepící malty CKMB k poslední vrstvě tvarovek.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00