Jak na věc


krmne davky granuli pro králíky

Krmné žlaby na zakázku

    Krmné žlaby pro další použití, jiných rozměrů či požadavků vyrobíme na zakázku. Technologie výroby je stejná jako u typového krmného žlabu s tím, že rozměry žlabu budou upraveny dle konkrétních podmínek, možností přepravy či požadavků zákazníka.
    Krmné žlaby jsou vyráběny v negativní formě pro litý beton, takže po odformování je vnitřní povrch krmného žlabu ocelově hladký. Krmný žlab má šířku v patě 1 metr, zadní výšku 1 metr, přední výšku 60 cm a průměr krmného profilu je cca 80 cm. Hmotnost 1kusu je 2400 kg.
    Krmné žlaby se dopravují na korbě nákladního automobilu a usazují se pomocí autojeřábu na předem připravené podloží. Krmné žlaby jsou opatřeny závitovými pouzdry pro následné osazení ohradníku.
    Ač jsou Krmné žlaby vyrobeny z kvalitního, nepropustného betonu, je nutné nasákavý povrch betonu chránit vhodným nátěrem.
    Námi vyráběné krmné žlaby slouží k vytvoření nekonečného krmného žlabu pro venkovní chov skotu. Vyrobíme samozřejmě i krmné žlaby na zakázku podle konkrétních požadavků zákazníka.


Krmné žlaby typové

    Krmné žlaby jsou využívány v živočišné výrobě, zejména pro výkrm skotu ve volné přírodě. Tvar krmného žlabu je uzpůsoben tak, aby skot měl ideální přístup ke krmivu a zároveň, aby krmivo nebylo vytlačováno mimo krmný žlab. Jednotlivé prvky krmného žlabu mají délku 3 metry, sestavují se do řady za sebou a po sestavení se tak vytvoří krmný žlab v požadované délce. Jednotlivé prvky krmného žlabu jsou opatřeny zámkem, který zabraňuje v jejich vzájemnému posunu.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00