Jak na věc


krkonošská kuchařka jiří marhold

Chundelka s bramborovými noky

    Penzion se nachází ve středu sportovního centra Krkonoš v Rokytnici nad Jizerou nedaleko od náměstí. Jeho poloha je ideální pro rekreaci v západní části Krkonoš.
    Vážení přátelé na této stránce si můžete stáhnout zajímavou periodickou tiskovinu Krkonošská sezóna, kterou vydává Sdružení svazku měst a obcí Krkonoše a vychází 2x ročně.. V Krkonošské sezóně najdete tipy na výlet, články o historii Krkonoš, něco o řemeslné výrobě, mapy a další zajímavé články.
    Krkonoše jsou dostupné široké veřejnosti pro jejich přístupnost, není zde žádný větší problém k návštěvě i méně zdatným jedincům. Z několika horských středisek vedou lanové dráhy například na Čertovu horu, Medvědín, Sněžku, Černou horu a další.
    V Krkonoších mimo jiné najdete nejvyšší horu České republiky SNĚŽKU se svými 1602m. Je zde mnoho přírodních a specifických úkazů jako například krásné přírodní vodopády, bohatou a vzácnou květenu (Hvozdík pyšný, Koniklec jarní, Prvosenka nejmenší, Lomikámen, Lišejník zeměpisný), která je chráněna pro svojí jedinečnost.


Přidávat recepty mohou pouze přihlášení uživatelé.

    Rokytnice je díky rozmanitosti terénu vhodná jak pro začátečníky, tak pokročilé. Rovněž uspokojí i nejnáročnější milovníky lyžařských sportů. Celkem se v oblasti nachází 23 sjezdových tratí.zdroj: idnes.cz
    Miluji vaření mobilní aplikace je jedna z nejobsáhlejších aplikací na českém trhu. Na nic nečekejte a stahujte nekonečnou zásobu receptů do vašeho mobilu!
    Krkonoše jsou ideální pro pěší turistiku a rozrůstající se cykloturistiku, která je z pochopitelných důvodů omezena na níže položená místa ale i ta je zajímavé navštívit. V dnešní době existuje nepřeberné množství tras jak pro pěší tak pro vyznavače horských kol.
    V Krkonoších začíná pouť několik českých řek, snad každý ví , že nejznámější a nejdelší řeka LABE pramení v nadmořské výšce 1386 metrů na Zlatém návrší, dále zde pramení řeka Úpa a Bílé Labe.
    Krkonošská kuchyně nabízí mnoho zajímavých a chutných jídel. Nejznámější je asi tradiční krkonošské kyselo, bramboráky nebo česnečka, vynikající je i cibulačka, rizoto s houbami nebo čočka na kyselo, vyzkoušet byste měli i medovec s marmeládou. Všechna tato a mnohá další jídla obsahuje kuchařka krkonošských specialit.


Nerezový kráječ na ananas - Ibili

    Lyžařský areál nacházející se v západních Krkonoších nabízí mimo jiné lyžování na svazích 1 315 metrů vysoké Lysé hory. Lanová dráha na tuto horu je unikátní tím, že jako jediná vede I. zónou Krkonošského národního parku.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00