Jak na věc


krajský soud v brně, husova

FK Slavoj Žatec - ASK Lovosice (Krajský přebor - Ústecký kraj, 30. kolo)

    Karel Poborský, který na práci v Akademiích dohlíží společně s Petrem Koubou a Václavem Mrázkem, si nové prostory pochvaloval. „Areál je krásný. Tihle kluci už naštěstí ani nevědí, co je to škvára, na které jsem začínal já. V tichosti jim závidím,“hodnotil Karel Poborský zázemí krátce poté, co slavnostně přestřihl symbolickou pásku.
    „Bude to velká akce pro stovky dětí. Věříme, že i město se bude chtít ukázat a půjde do toho s námi,“ přiblížil Karel Poborský turnaj, kterého se vedle českých akademií zúčastní například také skotští Glasgow Rangers.
    Členové olomoucké Regionální fotbalové Akademie (RFA) se dočkali nového zázemí. Tréninkové prostory ve čtvrtek 28. března slavnostně otevřel společně s předsedou Fotbalové asociace České republiky (FAČR) Martinem Malíkem a generálním sekretářem Janem Paulym vedoucí Úseku talentované mládeže (ÚTM) Karel Poborský
    Dovolujeme si Vás pozvat  na slavnostní otevření nově vybudovaného zázemí pro Regionální fotbalovou akademii Olomouckého kraje., které se uskuteční 28.3.2019             od 16 00 hod. na hřišti FK Nové Sady Olomouc. ( viz pozvánka)


TJ Krupka - SK Štětí (Krajský přebor - Ústecký kraj, 29. kolo)

    Krajský úřad plní úkoly v samostatné působnosti uložené mu zastupitelstvem a napomáhá činnosti výborů a komisí. Funkce krajského úřadu jsou vymezeny v §67 zákona o krajích. Krajský úřad tvoří ředitel a zaměstnanci kraje zařazeni do krajského úřadu. Krajský úřad se člení na odbory, oddělení. Krajský úřad Plzeňského kraje je členěn na 17 odborů.
    V neděli dopoledne na mistrovském utkání TJ Sokol Opatovice – TJ Sigma  Lutín byla předána plaketa hráči TJ Sokol Opatovice  Janu Hostašovi za nejhezčí  gól  Krajského přeboru  v podzimní  části SR 2018/2019.
    Jedním z orgánů kraje je krajský úřad. Krajský úřad vykonává přenesenou působnost s výjimkou věcí, které jsou zákonem svěřeny zastupitelstvu nebo zvláštnímu orgánu.
    zdravíme touto cestou všechny příznivce regionální kopané na Olomoucku. Připravili jsme pro fotbalové funkcionáře, hráče i fanoušky nové webové stránky, které mají zlepšit informovanost zainteresovaných o fotbalovém dění v našem regionu. Naší snahou je dodávat co nejvíce informací v nejkratším možném časovém úseku. Velkou pozornost chceme věnovat také mládeži a nechceme zapomínat ani na historii regionálního fotbalu.


Základní informace o krajském úřadu

    V patnácti podzimních kolech krajského přeboru probíhala hlasování o nejlepší gól týdne. Vítězné akce se staly součástí velké ankety o gól podzimu, jehož autora ocení v úvodu jarní části sezony olomoucký Krajský fotbalový svaz.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00