Jak na věc


krajina ve stínu bohdan sláma

UCHOVEJME NAŠI KRAJINU PRO DALŠÍ GENERACE, CO JE TO KRAJINA? KRAJINA JSME MY!, JAK MŮŽEME POMOCI NAŠI KRAJINĚ?

    No myslím , že se tohle všechno bude brzké době vracet do nějakého přijatelného normálu...Obnova bude sice trvat ,ale již se to řeší i v čechách..
    V našem internetovém obchodě malemodely.cz najdete spoustu mašinek, lokomotiv, vozů, vagonů a vagonků, zkrátka malých i větších vláčků...Můžete v pohodě nakupovat a vybírat v našem e-shopu ze8862 položek od 31 výrobců, z toho 1553 skladem a 1038 novinek Nabízíme také domky, modely budov železničních staveb, zahradní železnice, figurky - nejen železniční personál a spoustu materiálu pro stavbu krajiny modelové železnice, posypy, foliáže, stromky. Veškeré vybavení pro elektrifikaci kolejiště, návěstidla, semafory a digitalizaci kolejiště, dekodéry, ovládací pulty, zkrátka vše co železniční modelář potřebuje...
    Líbí se Vám některý z motivů, ale chtěli byste jej v jiném provedení? Nabízíme celkem 50 variant provedení a rozměrů. Ozvěte se nám a určitě pro Vás najdeme vhodné řešení.


Kategorie Ručně malované obrazy

    V nabídce obrazů z našeho obchodu si můžete velmi snadno zvolit vhodný doplněk do svého bytu. V žádném případě se ovšem nejedná o obyčejné obrazy, které už dávno nejsou nijak v kurzu. V našem obchodě najdete pouze velmi originální zpracování moderních obrazů. V nabídce nechybí samozřejmě vícedílné obrazy ani oblíbené obrazy na plátně. Velmi žádané jsou také ručně malované obrazy s atraktivními motivy či nevšední skleněné obrazy různých druhů. Dokonce si u nás můžete pořídit také praktické obrazy s hodinami, které zkrášlí váš byt a zároveň vás uvědomí o aktuálním čase.
    Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
    V sobotu 2. 2. 2019 proběhla v Brně bedlivě sledovaná konference Prolomit sucho - Péče o krajinu, půdu, lesy a vodu. Doporučujeme přednášku prof. Fanty a shrnutí jeho zahraničních zkušeností v několika minutách (stopáž po 1. hodině) v situaci v lesnictví a navazující vystoupení dr. Marady pro zemědělskou půdu. https://facebook.com/jakub.a.slabak/videos/... ... Zobrazit víceZobrazit méně

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00