Jak na věc


krčma vicov lucie havelková marian vašut

Menu pro tento den nebylo vyplněno

    Se zatajeným dechem budete vnímat energii, která sálá z klenutí a starých kamenných zdí. Každá věta hlučné obsluhy a tóny středověkých písní se vám dostanou pod kůži.
    Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
    Firemní akce v naší krčmě pro vás rádi připravíme, můžete si zamluvit celou středověkou krčmu pro váš firemní večírek nebo pro soukromou oslavu. Vánoční večírky v Praze jsou oblíbené a pro firmy je pořádáme již řadu let.
    Pokud dostanete hlad (nebo chuť), váš žaludek určitě také nebude strádat. Můžete si u nás dát různá krajové speciality, jako například slezský bigos či bramborovou hanušku.


Zveme vás do naší zcela nové, na zelené louce postavené, Krčmy U supa

    Krásnou neděli Všem máme dobré zprávy :)Naše malebná hospůdka se nyní rozrostla o 20 venkovních míst k sezení. Pivovar Morava nám zapůjčil tyto dva slunečníky a díky nim Vám můžeme zpříjemnit chvíle strávené u nás. Sezení pod slunečníky je bez obsluhy, proto Vás od srdce žádáme a prosíme o slušné chování. Krčmu a tuto zahrádku dělí silnice, buďte proto prosím obezřetní.Děkujeme Vám za přízeň a těšíme se na Vaši návštěvu. :)Krčma U Supa ... See moreSee less
    Zážitek s programem - u nás se přenesete do středověku, dobová hudba a tanečnice, ohnivá show, středověké menu, falešný hráč, věštkyně budoucnosti, to vše v naší středověké krčmě. Vybavení krčmy je stylově laděno právě do středověku, dřevěné lavice a stoly, keramické nádobí, uctivá a slušná obsluha v dobových kostýmech, jídlo a nápoje připravené na základě tradičních historických receptur. Zajišťujeme u nás i firemní akce, oslavy a večírky.
    Středověká krčma Praha, to je místo pro váš firemní večírek, nebo firemní akci. Zažijte netradiční zážitek přímo v Praze v naší středověké krčmě. Krčma Anno Domini 1471, místo pro firemní akce, firemní večírky a netradiční zážitky.
    Středověká krčma v Praze, váš gurmánský zážitek s programem. Navštivte naši středověkou krčmu a zažijte netradiční atmosféru Prahy roku 1471 v naší historické krčmě. Pokud hledáte netradiční zážitek, je pro vás středověká krčma Anno Domini 1471 to pravé místo.


RezervaceStůl vám zarezervujeme na čísle 558 333 255. Pro rezervaci větších soukromých akcí využijte tento formulář.

    Novinka na čepu :)Nově pro Vás máme na výčepu světlé 13° America Wheat Beer z Mini Pivovaru Ogar, které má své rodiště v Kunčicích pod Ondřejníkem. Jakmile se pivečko vyčepuje jeho nástupcem bude 11° Ořechovo-medový Speciál z Vámi již známého pivovaru Morava.Je na co se těšit, proto neváhejte a zastavte se u nás.Těšíme se na návštěvu. ... See moreSee less

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00