Jak na věc


krátký uces pro hubený obličej

Skvělý krátký účes pro srdčité a dlouhé obličeje

     O Kirsten Dunst (která má kulatý obličej) se říká, že nemá ráda, když jsou její vlasy ostříhané do dokonale rovných úhlů a vyfoukané dorovna. Je radši když nejsou upraveny perfektně. Tento jemný, vrstvený střih se nosí záměrně rozcuchaný. Chcete-li dosáhnout tento vzhled na rovných vlasech, použijte zahušťovací sprej a vlasy buď natočte nebo je zmačkejte během sušení.
     Takže chcete jít nakrátko. Nebo chcete lepší krátký účes. Nebo možná jen chcete vědět, který krátký účes na vás bude vypadat dobře. Přišli jste na ideální místo. Bez ohledu na tvar obličeje – ať už jsou kulatá, oválná, čtvercová, srdčitá nebo dlouhá – jsou krátké účesy, které se Vám budou hodit, i takové, které ne. Pokud jste se rozhodli pro změnu účesu, budou Vás zajímat tyto informace: Základní pravidla změny účesu
     Oválné tváře mohou být někdy trochu déle. Pokud máte dlouhou nebo oválný obličej, která je delší, zvažte sofistikovaný bob jako je tento. Úhly zvýrazní silné čelisti a dlouhé vrstvy přidají bobu pohyb, takže nebude vypadat příliš hranatě nebo jako přilba. Dlouhá ofina zamaskuje vysoké čelo. Požádejte kadeřníka, aby Vám vlasy ostříhal tak, že kolem očí a líc budete mít ve vlasech vrstvy.


Sofistikovaný bob: skvělý pro dlouhé nebo oválné obličeje

     Když máte hranatý obličej je to všechno o změkčení okrajů. Tento vlnitý účes shag na modelce Arizoně Muse se skvěle hodí k jejímu tvaru obličeje. Pokud máte vlnité vlasy, nevyrovnávejte jejich (většina lidí má do určité míry přirozeně vlnité vlasy – jednoduše si vlasy zmačkejte jak Vám schnou).
     Žena s tímto účesem má ve skutečnosti rovné vlasy ostříhané do klasického, šikmého bobu, což je skvělý střih pro ženy s dlouhými tvářemi. Vlasy natočené, což přidává šířku jinak hubené tváři.
    A v případě, že celý účes kaskáda je vyroben, pak je možné léčit vlasů pěnu, který je přidělen ke každému vláknu.S ofinou je možno kombinovat různé účesy. Tato krátká muži, kteří se dobře hodí hubené ženy a jakékoli jiné dlouhá nebo středně vlasy. Zejména rány by mělo být provedeno na ty, které příroda udělil vysoké čelo.
     V tomto článku Vám řekneme, jaké krátké účesy se nejlépe hodí na každý tvar obličeje a proč. Zjistěte na jakých tvarech obličejů vypadají nejlépe účesy pixie, bob a shag. Nejprve se však ujistěte, že víte, jaký je tvar Vašeho obličeje.
     Pokud máte hranatý obličej, předveďte svou silnou čelist s bobům sahajícím po čelist, jak je tento střih na Keiře Knightley. Požádejte svého kadeřníka o postupný bob, který je kratší vzadu a směrem dopředu se šikmo prodlužuje.


Rozcuchaný bob: skvělý krátký účes pro kulaté obličeje

    Dojde-li k podbradek, tahle vlasy pokrýt. Pokud je to žádoucí, se špičky kadeře lze mírně našroubovat. Tento účes je snadné styl pro každodenní nošení, stejně jako oslavy, promoce či svatby.
     Dlouhý bob je skvělý střih pro jakýkoliv tvar obličeje. Speciální vynikne na dlouhých tvářích, protože se zužuje pod velkým úhlem, což zvýrazňuje strukturu kostí. Dlouhá, na bok začesaná ofina zakrývá velké čelo. Je to nádherný krátký střih. Je to také skvělý účes pro srdcovitý obličej.
    Účes, se zajímavým názvem „skřítků“ v takových žen stejné barvy. Co je zajímavé, mladé a kreativní lidi někdy tak moc jsou řezané. Je důležité, aby se vysoké Bouffant a odstranit všechny vlasy z tváře. Výběrem Pixie si uvědomit, že tento účes potřebovat časté úpravy a neustálé styling.Prodloužený bean univerzální. Vhodné jako standardní oválným obličejem a čtverec nebo dívka s tupým nosem. Hlavní věc je, aby se na správnou cestu.


Dlouhý bob je skvělý pro srdčité obličeje

     Dlouhý bob je všeobecně lichotivý účes pro tváře všech tvarů. Střih dává okrouhlé tváři úhly a strukturu, což vyrovnává měkké linie. Délka (5 cm nebo více pod bradou) je při tomto střihu klíčová. Můžete přidat dlouhé vrstvy, čímž dodáte vlasům texturu a vlasy ostříhat pod úhlem podél linie čelisti, čímž bude tento střih méně nudný a modernější.
     Požádejte svého kadeřníka o měkký, zužující se bob, dosahující přímo na bradu. Jak Vám vlasy schnou, zmačkejte si je abyste v nich vytvořili přirozené vlny. Snažte se nenosit vlasy zahrnuty za ušima.
    Pro kruhové a oválné tváře kadeřníci doporučujeme provést třesku. Bude vyhladit obličejové rysy a dát obraz elegance. Bangs může mít šikmé, roztrhané a kaskády. Stack může být také zcela odlišné způsoby, od dokonale plochý, neopatrné prameny.
    Střední a dlouhé vlasy - je to dar z nebes pro vlasy v různých stylů a různých možností. Můžete si vybrat účes večer, každý den ve škole, a ten, který bude vypadat šik se závojem.
    Vypadá to nádherný dlouhý šikmé, vrstvené rány. Pro ty, kteří jsou krátké, perfektní bob bob s prodloužením. Zvedl korunu ostříhat a pak se dívka bude vizuálně vyšší. Vlasy po ostříhání musí být dokonale hladké, jinak vlasy ztratí svůj tvar. Zatímco leží na zadní části hlavy je měkký fleece.


Video: Účesy pro kulatý obličej s fotografií Bangs

     Cameron Diaz je důkaz toho, že pravidla jsou na to, aby se porušovala. Boby obvykle nevypadají dobře na kulatých tvářích, ale tento konkrétní bob vypadá na Cameron Diaz, která má přirozeně kulatý obličej, fantasticky. Proč? Ofina začesaná do boku přidává její účesu úhly a její vlasy jsou velmi rovné, což účesu nepřidává šířku po stranách hlavy.
     Pokud máte oválný obličej, můžete nosit prakticky jakýkoli účes, včetně krátkých účesů. Funky střih je pro oválné obličeje ideální. Žena, která nosí takový účes (a tetování) si žádá pozornost, což je nejen odvážné, ale i sexy. Dobrý stylista bude při odvážném střihu zohlednit i tvar vaší hlavy. Stejně jako máme všichni různé tvary obličeje, máme i různé tvary hlavy.
    Správně vybraný účes bude tváří vizuálně zdůrazňují ovál a krásné oči a rty. Díky srážkám můžete upravit obrys obličeje, zdůraznit výhody a nevýhody odstranit. Je důležité se rozhodnout, co závisí vaše vlasy (přímá nebo zvlněná), z tohoto zařízení. K dispozici jsou účesy, které mladá žena. Typicky, oni používají staré dámy jako mladá dívka s účesem bude vypadat směšně, ne na věku.
     Zatímco téměř všechny pixie krátké účesy vypadají skvěle na oválných, čtvercových a srdčitá tvářích, tento účes vypadá skvěle na kulatých tvářích, protože přidává objem do horní části hlavy, čímž kulatý obličej opticky prodlužuje.


Vlnitý krátký účes shag je vhodný pro čtvercový tvar

     Jennifer Aniston si jednou své dlouhé vlasy, kterými je známa, nechala ostříhat do dlouhého bobu, který vidíte zde na obrázku. Jeho délka je ideální – kdyby sahal po bradu, zvýraznil by jaká je špičatá.
     Pixie účesy lichotí srdcovitě obličeji, a dokonce i okrouhlé tváři (Ginnifer Goodwin na tomto obrázku má kulatý obličej). Pixie střih se stává stále populárnější, čím více celebrit se ostříhá na tento chlapecký no stále ženský střih.
    Dívky s kulatým obličejem je ideální pro krátké vlasy v kaskádě nebo čtyřkolky. Ale co je nejdůležitější, že ona nebyla kratší než bradu, protože člověk se objeví i oblejší.
    Některé dívky samy hoří bruneta. Ale ve skutečnosti, že barva na kole a oválným obličejem nevypadá. Dodává několik let a vypadá to příliš těžké. Bylo by lepší, aby mírné zesvětlení vlasů (jeden ze stylů zvýraznění). Takže tvář bude vypadat měkčí a lépe.
     Dlouhé boby jsou nádherné, a je to sázka na jistotu, pokud jde o krátké vlasy a kulatý obličej. Délka vlasů pomáhá opticky zúžit kulatý obličej. Opět platí, vlasy vyfoukejte dorovna nebo je vyžehlete.


Pixie: perfektní krátký účes pro oválné, čtvercové, kulaté a srdčité obličeje

     Boby jsou skvělé na tvářích všech tvarů. Musíte jen dát pozor na to, jaký typ obličeje máte. Tento konkrétní střih vypadá skvěle na oválných, srdcovitý a dlouhých tvářích.
    Perfektní bob s ofinou nebo bočním loučení. Pokud žena vlasy, samy o sobě, hustá a hladká, zatímco kterým stěží potřebovat. No, jestli to účes bude chtít, aby se sami majitel lezení, bude muset narovnat.
     Pokud máte čtvercovou tvář, vyhněte se ostrým, šikmým střihem jakým je například klasický šikmý bob. A zatímco dlouhá ofina začesaná na stranu zakryje široké čelo, tupá ofina ho naopak jen zvýrazní.
     Jen proto, že máte po padesátce, to neznamená, že si musíte vlasy ostříhat, ale tento účes (který není krátký, ale spíše střední délky) je velmi lichotivý na oválných a dlouhých tvářích. Objem vlasů dodává účesu šířku a tato délka vlasů se obvykle hodí všem. (Pokud máte dlouhé vlasy, nenechte kadeřníka aby Vám ostříhal příliš z vlasů, které Vám sahají po ramena, jinak odejdete s pokleslým, vláknitým, plochým účesem).
    Účesy pro střední vlasy na kulatý obličej, můžete vidět různé fotky. Každý svým způsobem krásná. Ale pro ženy je třeba zdůraznit jedinečnost a krásu tváře.


Účesy pro ženy s kulatým obličejem (s fotografiemi)

    Loučení. Pro Chubby je docela důležité nuance. Je nutné, aby se zabránilo takové loučení, když jsou jednoznačně ve středu. Zvláště v případě, vlasy tenké. Je lepší dát loučení asymetrický vzhled. Tak to bude hladké kruhového funkce.
    Velmi stylový vzhled pevně svázaný ohon a obkruchenny kadeř vlasů. Ale takový styling stylové vypadá pouze na rovném a těžké vlasy.Stále relevantní druhy copánků, pletená úhledně, ale zároveň příležitostná.
     Všechno to spolu pomáhá zvýraznit lícní kosti a oči, je to skoro jako kdyby jste si pomocí tohoto účesu přidali lícní kosti. Ne každému se pixie střih hodí. Tento vzhled funguje nejlépe na drobných ženách s vlnitými nebo rovnými vlasy. Tento střih může dlouhou tvář ještě více opticky prodloužit.
     Pixie se může zdát ten typ účesu, který stačí umýt a můžete vyjít z domu, a je tomu tak. Budete se však muset nechat podstřihnout každých pět až šest týdnů. Tento střih je nejlepší pro ženy které nemají kudrnaté nebo vlnité vlasy.


Šikmá ofina začesaná stranou je skvělá pro kulaté obličeje

     Všimněte si úplně nádhernou blond barvu vlasů, kterou má na této fotce. Věřte, že to není její přirozená barva vlasů. Jít nakrátko však není pro lidi se slabým srdcem. Diaz na začátku roku 2012 v Jay Leno Show řekla, že se svým krátkým bobům nebyla nejprve spokojená. Ukázalo se, že byl mnohem kratší, než očekávala. „Rozplakala jsem se a cítila jsem se tak zranitelná,“ řekla Diaz Lenovi. Zdá se, že Diaz byla tak rozrušená, že křičela, následkem čehož se jí kadeřnice rozplakala. „Nakonec jsem jí napsala několik emailů ujišťují ji, že se ji nechystám zabít,“ řekla Diaz.
     Pokud máte vysoké čelo, zkuste dlouhou, stranou začesanou ofinu a pokud máte přirozeně vlnité vlasy, nevyrovnávejte jejich. Držte se dál od extrémně dlouhých nebo krátkých účesů. Ty Vaši tvář opticky prodlužují.
    Quick účes, který stojí za pozornost - banda. Udělej to rychle a snadno. Je pouze nutné, aby byly všechny tyto provazce na ohonu na zátylku, pak vazba velmi lehký cop a otočit ho.
    Myšlenka, která je vhodná pro mnohé - rybí ocas. Tento stylový účes a stuhy. A je ideální pro svatbu. Pokud dříve to utěsněny, aby nedošlo k dostat ven, žádné vlasy, nyní naopak, jeho vazba uvolněně a mírně rozcuchaná. Je to velmi rychle, aby jejich vlastních rukou.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00