Jak na věc


krátké střihy mikáda

Kupujete recyklovaný toaletní papír a kapesníky?

    Jestli by pro vás mělo být něco tou největší motivací k podobné změně, jste to rozhodně vy sama. Dejte si proto na čas, napište si seznam pro a proti, sepněte si vlasy a zkuste experimentovat před zrcadlem. Pokud se rozhodnete do toho opravdu jít, neměla byste se nechat nikým jiným zviklat, a i kdybyste se zprvu lekla, co jste to se sebou udělala, určitě se časem naučíte, jak s novým lookem pracovat. Změnu ocení jak vaše oživené já, tak i vaše okolí. Vy i vaši kamarádi budete mít na co nového se dívat, vy se zabavíte plánováním nové image a vaše hlava se nebude v letních vedrech pařit. A až vás přestanou bavit? Necháte je jednoduše dorůst!
    Krátké šaty mají asi nejširší využití v létě, kdy se každá žena snaží být krásnou a odhalit své půvaby. K tomu jsou ideální krátké šaty k vodě a letní krátké šaty. Ale i v zimě a chladnějším období, mají krátké šaty široké využití. Co třeba večírky, párty, večeře a divadla? Ale nejen ve společnosti. Krátké šaty, se vám hodí i doma, na příjemný večer a jeho okořenění. Sexy krátké šaty vám okoření erotický večerní život. Vidíte, že pro každé naše krátké šaty najdete mnoho uplatnění a rozhodně vám nemusí zahálet ve skříni.
    To, že jsou vlasy korunou krásy pro každou ženu, není nutné zdůrazňovat. Pokud vaše vlasy vypadají zdravě a vy se cítíte dobře, máte vyhráno. Jak tedy ještě více vylepšit svou kštici? Nechte se inspirovat účesy vévodkyně ze Sussexu.


Krátké mikádo s vystříhaným krkem

    Krátké šaty jak elegantní a sexy, tak vzdušné i přiléhavé, na večírky i k vodě. U nás najdete krátké šaty na všechny příležitosti. Jediné co mají společné je, že jsou pohodlné, příjemně se nosí a extrémně sluší. Jinak jsou každé jiné. U nás najdete velký výběr barev a střihů. Pokud potřebujete zachránit na poslední chvíli, například před dovolenou nebo večírkem, můžeme vám také pomoci. Velký výběr šatů máme skladem a tak u vás mohou být další pracovní den. Kromě širokého výběru krásných krátkých šatů, velkého množství barev a rychlého doručení máme další klad našich krátkých šatů. A to je cena. Všechny naše šaty jsou za rozumné ceny.
    Máme tu první adventní týden. V nákupních centrech vrcholí předvánoční nákupní horečka, ale vy nemáte ani dárky ba ani inspiraci na dárky vašim blízkým. Žádné obavy, značka Mohito má pro vás tipy na vánoční dárky.
    Již dvanáct let se hair stylistka Lucie Bugnerová věnuje prodlužování a zahušťování vlasů na nejvyšší úrovni a s maximální individuální péčí ve svém salonu Lussi Bugner v Brně. 
    Krátké vlasy jsou tento rok opravdu in a ne nadarmo se říká, že nové vlasy prvním krokem k novému já. Pokud váháte, jestli krátký sestřih zvolit, nebo ne, máme pro vás 5 důvodů, proč rozhodně do krátkých vlasů jít. 
    S podzimem jsme se nadobro rozloučili a poslední listopadové dny budou ve znamení chladných dnů. To si žádá změnu vašeho šatníku. Jak vybrat správnou pánskou košili do mrazivého počasí?


Inspirace pro muže: Jak se nosí košile v zimě?

    Pravdou je, že s odvážným sestřihem si můžete dovolit experimentovat s oblečením mnohem snáze než s klasickým dlouhým účesem. Ptáte se proč? Krátké vlasy jsou momentálně v kurzu a pro hodně lidí jde o odvážnou věc. Experimentování a extravagantní kousky se teď nosí čím dál víc a hranice módy už jsou opravdu neurčitelné. Když se rozhodnete, že budete experimentovat s bláznivými barvami nebo střihy, budete působit pro ostatní ještě odvážněji, a i když si třeba budete myslet, že jste něco překombinovala nebo šlápla vedle, možná jste právě zavedla nový trend!
    Když zrovna nebudete mít náladu oblékat se do šatiček, ale stále si budete chtít připadat žensky, s krátkými vlasy se vám otevírají nové obzory i ve světě líčení. Vaše líčení se může stát také o něco odvážnějším a výraznějším než s dlouhými vlasy, aniž byste působila zmalovaně. Krátké vlasy vám neohraničují obličej tolik jako dlouhé vlasy, které vám splývají k ramenům. Můžete ho tak ohraničit tím, že si vyhrajete s konturováním nebo upozorníte na jiné přednosti, například výraznou rtěnkou či kouřovými stíny.
    Doprava zdarma od částky 1500 pro Českou republiku a 3000 pro Slovensko. Doručení v ČR další pracovní den po odeslání, na Slovensko doručení DHL do 48 hodin.


Jak se učesat na společenskou akci?

    Krátké šaty jsou převážně oblíbeny u mladších žen a slečen, délka pod zadek nevyhovuje každé ženě. Pokud jste ale zákaznice, která má tyto krátké šaty pod zadek v oblibě můžeme nabídnou velký výběr za velmi zákaznicky přívětivé ceny. Levné krátké šaty za několik stokorun budou Vaše, levné krátké šaty jedině od obleč se sexy. Nabídka je opravdu široká, barvy všechny a velikosti převážně univerzální. Nakupte si levné krátké šaty s obleč se sexy za jedinečné ceny ve slevě.
    Jsou všude a vy se divíte, že ještě nejste bez vlasů. Alespoň v nějaké části života jsme to zažila každá. Vypadávání vlasů se může zdát jako banalita, ale když řídne naše hříva, sebevědomí klesá strmě dolů.
    Hodně žen se bojí odhodlat ke kratšímu sestřihu ze strachu, aby nepůsobily přiliš mužně. Ve skutečnosti ale není vůbec čeho se bát. Pokud jste zastánkyní ženských, romantických či sexy looků, s krátkými vlasy rozhodně o nic nepřijdete. Možná i naopak. S krátkými vlasy si můžete dovolit vyrazit klidně celá v růžové a nemusíte se bát toho, že byste vypadala jako panenka barbie. Krátké vlasy váš dámský outfit vyváží a výsledný efekt vás může jedině potěšit.


Kadeřnice celebrit radí: přírodní péče o vlasy se vyplatí!

    Když se ostříháte nakrátko, budou se na vás lidé na ulici otáčet a kroutit hlavou, jak si může někdo vůbec nechat něco takového udělat na hlavě. Budou přemýšlet nad tím, jestli jste muž nebo žena. Pryč s těmito mýty! Žijeme ve 21. století a krátké vlasy u žen nejsou zas tak neobvyklou věcí. Většině lidí, které na ulici potkáte, na vás nic zvláštního připadat nebude, někteří se za vámi možná otočí a budou vám tiše závidět vaši odvahu do něčeho takového jít, ale těch pár lidí, kteří vás budou s krátkými vlasy kritizovat, by si stejně něco našli i kdyby byly vaše vlasy dlouhé. Takže pokud se vám krátké vlasy líbí a máte chuť do toho jít, není co řešit!

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00