Jak na věc


krátké chlapecké účesy

Skalp – proč byste se měli starat o vlasovou pokožku?

    Není jiný účes, který by v historii způsobil tolik poprasku jako právě mikádo. Ikonický sestřih milují ženy napříč celou planetou a dějinami. Kdo si ho oblíbil v minulosti a kdo ho moderně nosí i dnes? 
    Náročné téma MET Gala pro otevření prestižní výstavy pro rok 2019 bylo módní nadsázka, záměrný nevkus a ironie. Jak se celebrity oblékly, kdo vynikal nejvíce a jaké šaty byly nejúspěšnější?
    Každá žena, která někdy vyzkoušela krátký účes, ví, že krátké vlasy jsou sexy. Některé celebrity jsou průkopnicemi v sestřizích krátkých vlasů. Například zpěvačka, modelka a módní návrhářka Victoria Beckham se se svými krátkými vlasy dokáže chovat jako chameleón. Je důkazem toho, že i s krátkým účesem se dají dělat opravdové divy a že to, že se ostříháte neznamená, že jste odsouzena k jedné imagem až do chvíle, kdy vám vlasy opět nenarostou.
    Výhody krátkého účesu Krátké vlasy nabízí mnohem větší množství variací pro účesyÚdržba krátkých vlasů je s moderními stylingovými přípravky jednoduchá Jsou mnohem zdravější než vlasy dlouhéNepotřebují takovou péči jako dlouhý účesKrátký účes dá krásně vyniknout tvaru obličeje a zvýrazní oči


Vyhrajte lístek na Colours of Ostrava s Tsampou ProTibet!!!

     Rozcuchaný účes je velmi dobrý krátký střih, který vypadá funky. Při tomto účesu se vlasy upraví trochu divokým způsobem, čímž se vytvoří rozcuchaný vzhled. Tento střih je velmi vhodný pro muže, kteří svým vlasům nechtějí věnovat mnoho času, ale chtějí mít stylový účes.
    Nejprestižnější americký módní panel CFDA uděloval své ceny vybraným jednotlivcům. Vedle panenky Barbie byla za obrovský celoživotní přínos módě oceněna Jennifer Lopez. Červený koberec patřil hlavně J Lo, ale i jiné mladé tváře zazářily!
     Tento účes je nejpopulárnější mezi všemi funky krátkými účesy. Vlasy se při něm ostříhají na krátce a nechají se volně na hlavě, podobně jako při jakémkoliv obyčejném chlapeckém střihu. Pomocí vlasových stylingových přípravků, můžete samozřejmě upravit takto krátké vlasy různými způsoby. Můžete si také vlasy zpřevracet aby stáli nahoru.
    Pochutnat si – udržovat linii – nehladovět. A ještě tím pomáhat na druhé straně světa! Připadá Vám to nemožné? Vyzkoušejte tsampu – tradiční tibetské jídlo, které k nám přináší nezisková organizace MOST ProTibet. Vymyslete svůj vlastní recept a vyhrajte lístek na Colours of Ostrava!


5 domácích masek, které oživí vaše vlasy

    Herečka Renée Zellweger mile překvapila, když konečně shodila svou dlouhou hřívu a nechala díky krátkému střihu vyniknout své pěkné tváři. Stejně tak se rozhodla herečka Mariska Hargitay, které krátký sestřih sluší mnohem více než dlouhé vlasy, na které jsme u ní byli doposud zvyklí. Prohlédněte si naše fotografie žhavých účesů, stačí si jen vybrat a objednat se do kadeřnictví.
    Už Vás napadlo ostříhat si vlasy nakrátko? Fotografie v naší galerii Vám jistě pomohou k dalšímu kroku. Hvězdy a celebrity v naší galerii vypadají v krátkých vlasech zkrátka stylově a rozhodně přitažlivě. Opravdu není důvod dál otálet!
     Krátký kohout je účes, při kterém jsou vlasy po bocích hlavy ostříhané nakrátko, čímž zůstane po středu hlavy linie vlasů, která se vyčeše vzhůru. Obecně platí, že tento účes bude vypadat dobře jen tehdy, pokud vlasy stojící vzhůru nabarvíte. Pokud si nechcete ostříhat vlasy po stranách hlavy, jen kvůli novému účesu, můžete nosit falešného kohouta. Při falešném kohoutovi, není třeba ostříhat vlasy po stranách hlavy. Falešného kohouta můžete vytvořit tak, že vlasy po středu hlavy prostě vyčešete vzhůru.
     Jakýkoliv špičatý účes vždy dodá obličeji funky vzhled. K vytvoření tohoto účesu potřebujete jen trochu gelu na vlasy. Funky vzhled lze dosáhnout nabarvený konců vlasů. vlasy můžete našpicatiť jakýmkoliv způsobem a vytvořit tak rozcuchaný vzhled.


Na černo: krátké střihy pro černé vlasy

     Pokud jde o starší ženy, nejvhodnější je pixie střih nebo jiný podobný krátký účes. Takové účesy nevyžadují další péči o vlasy, které se starší ženy chtějí obvykle vyhnout. Výše uvedené střihy jsou jen některé z nejpopulárnějších krátkých funky účesů. Existuje mnoho dalších účesů, které mohou vypadat funky.
    Ke krásným a zdravým vlasům jednoduchou cestou - a tím je domácí péče. Vytvořte si několik zaručených masek, které vaše vlasy oživí a dodají jim potřebný lesk.
    Střih je u krátkých účesů velmi podstatný. Většina žen se dlouho a složitě rozmýšlí, než se rozhodne pro chlapecký sestřih. Jak moc krátké? Jak moc sestříhané? Jak budu chlapecký střih upravovat?  Jak nepříjemný a zdlouhavý je návrat k delším vlasům? Celebrity s krátkými vlasy v naší galerii Vás možná budou inspirovat a pomohou Vám v rozhodnutí k novému kratšímu účesu.
    Baví vás šití, tvorba vlastních návrhů a jejich realizace? Jste vlastně taková malá švadlenka sobě samé, nebo jen nejbližší rodině? Pak by vám tyto látky neměly uniknout.
    Máte jen pár minut, a přesto chcete vytvořit stylový účes? Žádný problém. Několik jsme jich pro vás vybrali. Jednoduché, rychlé a trendy. Co víc si můžeme přát?


Galerie: Krátké střihy pro ženy

    Ostříhat si své dlouhé vlasy na krátko si zaslouží trochu rozvahy. Nakonec, vlasy nenarostou zpět do své délky za noc. Možná také zvažujete, zda se krátké vlasy budou hodit k Vašemu obličeji a stylu. Budou Vás Vaši sourozenci představovat jako svého mladšího bratra? Jste připravena na to, že se nový účes stane součástí Vaší osobnosti? Na druhé straně, krátký účes může přitáhnout žádanou pozornost k Vašemu obličeji a může podpořit image profesionální ženy.
     Tento účes zahrnuje normální bob střih s ofinou začesanou na jednu stranu obličeje. Známým ho udělala Paris Hilton. Je to jeden z účesů s ofinou, který vypadá dobře na krátkých nebo středně dlouhých jemných vlasech.
    Upravit krátké vlasy nezabere moc času. Krátké vlasy rychle uschnou a mohou se snadněji upravit do žádoucího tvaru bez většího úsilí. Trochu vosku nebo pudru na vlasy stačí k vytvoření krátkého účesu. To jsou jistě dobré důvody proč mít krátký sestřih, který dopřeje nadměrně namáhaným vlasům tolik potřebný odpočinek. Pokud patříte k těm ženám, které se snadno rozhodují a rády experimentují, možná se ráda zbavíte své dlouhé hřívy a vyzkoušíte zcela nový vzhled. Změna je kořením života.


Celebrity na červeném koberci při zahájení MET Gala výstavy splnily tématický večer na jedničku!

     Pokud chcete vypadat stylově, ale nechcete věnovat velkou pozornost časté péče o vlasy a jejich údržbě, krátké funky účesy jsou tou nejlepší alternativou. Tyto účesy nejsou vhodné pro každého. Nosí je z velké části teenageři a mladí lidé, kteří preferují punkový vzhled. Tyto účesy zcela závisí na tom, jaké barvy vlasů, vzory a vrstvy preferujete.
    Jedna z nejvýznamnějších událostí filmového světa je filmový festival v Cannes. S ním se pojí i tradiční přehlídka na červeném koberci. Jak vypadaly slavné dámy před lety a v nedávné minulosti? 
     Konkávní bob zpopularizovala Victoria Beckham. Při tomto bobe je na pravé straně obličeje ofina, které obvykle sahá až po líc. Ofina na levé straně je kratší než na pravé.
    Také jste to zaregistrovali? Luxusní módní značky jako by zaměstnávaly jeden a ten samý tým designérů pro svá loga. Pojďte se s námi podívat na to, proč jsou všechna loga luxusních módních značek téměř identická.
    Není důvod, alespoň prozatím, měnit to, co dobře funguje. Spolupráce značky H&M a italského návrháře Giambattisty Valli je jedním z těchto případů.
    Hailey Bieber, Rihanna a Ariana Grande přicházejí s vlastní kosmetickou řadou. Celebrity si začínají tvořit osobní značky se svými jmény. Podle vzoru miliardářky Kylie Jenner ustupují od parfémů a vrhají se do světa krásy. 


Share This Story, Choose Your Platform!

     Kombinace mulletu a typického krátkého kohouta je také další dobrý krátký funky účes. Při mullete se přední vlasy ostříhají nakrátko a zadní vlasy se nechají dlouhé a rozpuštěné. Vyčesáním vlasů po středu hlavy vzhůru dosáhnete kombinaci krátkého kohouta a mulletu. Nabarvený vlasů dodáte tomuto funky účesu punkový vzhled.
    Připravili jsme pro vás stručného průvodce světem pánských šortek. Jak vybrat ten správný střih, který vám padne jako ulitý a čemu se vyvarovat? I když neexistují přísná pravidla pro nošení kraťasů, je dobré mít na paměti pár věcí…
    Modelka Agyness Deyn je známá svým kraťoučkým střihem, který připomíná chlapecký styl, stačí však jen pár triků v podobě prodloužené ofiny a sčesání do čela, a najednou je tu účes, který má opravdový šmrnc. Herečky Elisha Cuthbert a Katie Holmes jsou ženami mnoha tváří. Obě jsou pověstné tím, že pravidelně střídají krátké a dlouhé účesy. A proč také ne? Život je přece změna. Oběma to v krátkém účesu moc sluší! Pokud toužíte po účesu, který je výstřelkem poslední doby, inspirujte se vlasy zpěvačky Rihanny, zezadu chlapecký, zepředu dívčí.


Krátký účes číslo 2: Ashlee Simpson

     Při tomto účesu, jsou ve vlasech vytvořeny vrstvy s ofinou na čele až po oči. Konce vlasů jsou zastřihování, což jim dodává texturovaný vzhled. Tento účes vypadá na temeni hlavy postupně prostříhaný a na koncích rozcuchaný. Tento účes je vhodný pro lidi s podlouhlou nebo oválnou tváří.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00