Jak na věc


krásnější díky plastice

PŘEČTĚTE SI U NÁS: Lenorské střepiny, občasník obecního úřadu Lenora, zde jsou v elektronické podobě

    Plánujete dovolenou, ale nevíte, kam vyrazit? Rádi byste se vydali na vlastní pěst prozkoumat Španělsko? Nevíte, jaký typ ubytování je tím nejlepším pro rodiny s dětmi? Otázek při plánování dovolené vyvstane celá řada, najít odpověď ale na ně nemusí být vůbec těžké. Stačí se poradit s těmi, kteří jsou zcestovalí a kteří řeší stejné problémy jako vy.
    Hezčí vzhled tvého dekoltu si můžeš zařídit díky jednoduché masáži. Vezmi si olejíček nebo hodně mastný krém a krouživými pohyby prsa masíruj. Netlač, ať si neublížíš nebo to není nepříjemné. Klidně tuhle prácičku můžeš nechat na tvém příteli a vychutnat si to jako milostnou předehru. Erotické vzrušení totiž našemu poprsí přidává na kráse. Při sexu se ti do těla vyplavují hormony, které – mimo jiné - vypínají pleť a zpevňují prsa.
    Nejen bodlák má na naše poprsí blahodárné účinky. I spousta dalších darů přírody ti zajistí hezčí prsa. Magické účinky slibují například červený jetel, pískavice a plody trpasličí palmičky (seženeš na internetu), respektive kosmetické přípravky s jejich výtažky.
    Přála by sis pevnější a krásnější prsa? Můžeš je mít dokonce i bez plastické operace. Stačí je masírovat tou správnou technikou a těmi správnými přípravky.


Bojujete s šedinami? Víme jak na ně!

    Vážený návštěvníku našich stránek,rádi bychom Vás informovali, že na této internetové stránce už nepodporujeme prohlížeč Microsoft Internet Explorer verze 6 (odvozené a předešlé verze).
    V případě zájmu o jakýkoliv titul z české a zahraniční produkce, který nemáme v internetovém knihkupectví neváhejte a napište: název knihy, autora, vydavatele a ISBN. Pokud nevíte všechny údaje, nevadí, knihu dohledáme a objednáme. O průběhu objednávky Vás budeme informovat.
    Že jsou ženy upovídanější než muži, to je obecně známý fakt. Dokazuje to i průzkum četnosti využívání mobilních služeb, něžné pohlaví v počtu provolaných minut i odeslaných SMS zpráv vítězí na celé čáře. Komu ženy nejčastěji volají? Jaké je jejich nejoblíbenější mobilní zařízení? A jak často využívají data? Omrkněte detailní statistiky.


DOMOV PRO SENIORY STACHY – KŮSOV: Nabídka volných pracovních míst

    Protože jsou prsa tvořena z velké části tukem, jsou vcelku těžká – takže na ně bohužel o to víc působí gravitace. Pokud si myslíš, že povadlá a povislá prsa mají jen starší dámy, tak se velmi mýlíš. Povolené poprsí trápí už tvé vrstevnice! A nemusí se to týkat jen těch, kterým příroda nadělila velká prsa. Pokud nemáš pružnou pleť a nevěnuješ se alespoň trochu sportu a posilování svalstva, povolené můžeš mít klidně i drobnější prsa.
    Aktuální nástup vysílání ve formátu DVB-T2 znamená pro většinu domácností nutnost změny. Buď musí doplnit televizor dalším zařízením, nebo pořídit zcela nový.
    Vyzkoušej i dostupnější gely z přírodních výtažků z mořských řas, esenciálních olejů, či směsi různorodých bylin s ovesnými vločkami. Nejen že zpevňují poprsí, tlumí také menstruační bolesti, odbourávají tuky, mají příznivé účinky na psychiku a působí jako afrodiziakum. Můžeš vyzkoušet také kakaové máslo. Každodenní masáž poprsí tímto balzámem směrem nahoru udělá divy.
    Jak vůbec vypadají hezká prsa? Jsou veliká, nebo tak akorát do ruky? Kupodivu nejde až tak moc o velikost, ale spíš o to, aby byla pevná, souměrná, měla hebkou pokožku bez stop nehezkých strií. Máme pro tebe pár triků, jak si jednoduše dopřát krásnější poprsí.
    Spolu se stažením e-booku se dozvíte další tajemství homeopatie pro zdraví a krásu . Ale nebojte se, spamovat Vás nebudu. Vše seriózně dle pravidel. Těšte se na e-mail od Vera*zdravější-krásnější. 


MĚSTSKÁ KNIHOVNA VIMPERK: Literární, kulturní a jiná výročí v prosinci 2018

    Můžeš zkusit i tajemnou asijskou recepturu. Masáž CHI se od klasické masáže neliší, také spočívá v krouživých pohybech, které bys měla praktikovat ideálně dvakrát denně. Rukama musím pohybovat směrem dovnitř a před samotnou masáží je třeba dlaně zahřát třením, aby měly příjemnou teplotu. Magický účinek maáže CHI ale spočívá v přípravku, kterým se masíruje. Vsaď na progesteronový krém nebo bodlákový mléko.
    Šedé vlasy jsou přirozenou součástí procesu stárnutí, s kterou se dříve nebo později bude muset potýkat většina z nás. Právě proto nyní Garnier přichází s třemi novými odstíny oblíbené řady Color Naturals, které jsou speciálně vyvinuté tak, aby poskytly dokonalé krytí i pro ty nejodolnější šediny.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00