Jak na věc


královské vánoce

Nejpohodlnější postele na světě

    Princ Harry zřejmě vynechá tradiční lov bažantů, na který se sjede celá královská rodina. Může to ochladit vztahy mezi bratry, kteří si lov vždycky užívali.
    Že manželství princezny Diany a prince Charlese nebylo zrovna šťastné, není žádným tajemstvím. Už při zásnubách ji prý doslova traumatizoval. A stačila mu na to jediná věta. Vztah následníka trůnu s Dianou propírá kontroverzní dokument Diana: Svými vlastními slovy.
    Americká média přišla s tvrzením, že vévodkyně Kate čeká už čtvrtého potomka. Měla otěhotnět jen osm měsíců po narození prince Louise. Reagovat na zvěsti už musel i Kensingtonský palác.
    Z prince Harryho je abstinent. Vzdát se alkoholických nápojů jej přiměla jeho manželka vévodkyně Meghan. Ta podporuje prince ve zdravém životním stylu, Harry dokonce začal posilovat a vyhýbá se i kofeinovým nápojům.
    Hypnos vyrábí jedny z nejlepších postelí na světě. Každá luxusní postel je ručně zpracovaná k dokonalosti. Je uzpůsobena vašim potřebám a osobnímu vkusu. Kombinace taštičkových pružin, použitých přírodních materiálů a belgického damašku s ručním bočním prošitím matrace posiluje pověst postelí Hypnos coby nejpohodlnějších na světě.


Konec krále divokých večírků: Meghan zakázala Harrymu pít!

    Wellness služby a procedury Masáže Aromaterapeutické masáže jsou hluboce relaxační procedury pro celé tělo, navozují  svalové i psychické uvolnění, pomáhají odbourávat stres a napětí, provádí se přírodními oleji. Candella masáž je luxusní procedura se speciálními masážními svíčkami, které napomáhají  uvolnění svalů, regeneraci pokožky a celkovému uvolnění organismu. Jedná se o jednu z  nejnovějších lázeňských procedur. Read More ...
    Pětatřicetiletá Pippa Middleton září štěstím! Poprvé od porodu v říjnu 2018 se ukázala na veřejnosti s celou rodinou, včetně jedenáctitýdenního syna. Při rodinné dovolené u moře ve slunném Karibiku byl malý Arthur okamžitě středem pozornosti. Novopečení rodiče zářili štěstím.
    Dlouholeté zkušenosti nám dovolují vědět a znát co zákazník lázní vyžaduje a potřebuje ke konečné spokojenosti. V nabídce naleznete procedury, které jsou typické pro každé lázně, ale zároveň nabízíme procedury, které jsou moderní a nové.
    Britská vévodkyně Kate sice vypadá jako něžná dáma, dokáže se ale pořádně rozčílit. Tak tomu bylo také na večírku, kterého se účastnila i bývalá přítelkyně prince Williama. Kate i Williama prý rozpálila doběla.
    Vedle procedur pro Vás nabízíme i ubytování v několika penzionech v Poděbradech, proto aby Váš odpočinek byl dovedený k dokonalosti a krásy Poděbrad jste si mohli užít v několika dnech.


Princ William změnil plány na Vánoce! Kate probrečela noci

    Princ Harry má údajně se svou neteří a synovci skvělý vztah, na veřejnosti se k nim ale chová chladně. Odbornice na královskou rodinu teď odhalily, že to má nařízeno - z poměrně podivného důvodu.
    Pokud patříte mezi fanoušky královské rodiny a chtěli byste do ní patřit, máte příležitost. Královna Alžběta II. hledá novou uklízečku. Kromě dobrého platu Buckinghamský palác nabízí 33 dní dovolené v roce a možnost bydlet v jedné z královských rezidencí.
    Smutné Vánoce zažila vévodkyně z Cambridge, když se princ William rozhodl na poslední chvíli změnit své plány. Svátky tak netrávil se svou přítelkyní, ale s rodinou. Kate byla velmi nešťastná.
    V našich lázních nabízíme lázeňské a wellness služby pro každého. Veškeré procedury, které naleznete v našich lázních spojují moderní, kvalitní služby v historickém, tradičním prostředí. Masáže, zábaly, manikúra, pedikúra, ale i perličkové koupele s vonnými přísadami a oleji….to vše a mnohem více naleznete v naší nabídce.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00