Jak na věc


královská láska anna březinová

Sportovní pondělí

    Celý den se nám věnovaly naše učitelky, četly nám pohádky, chodila za námi kouzelná babička(nebo dědeček) a vyprávěli nám pohádky, s dětmi jsme si společně hráli na všechno možné, naše třídy byly nádherně barevné a k jídlu jsme dostávali dobroty. Také jsme hodně chodili ven a každý den jsme se tam těšili.
    Královská medovina je skupina tradičních značkových staroslovanských léčivých likérů z medu, bylin a koření. Každý z tržních druhů je vyroben podle originální receptury. Při výrobě se používá pouze vybraných přírodních surovin, a tedy každý z tržních druhů Královské medoviny je stoprocentním přírodním výrobkem. Díky bylinám a medu blahodárně působí zejména na zažívací ústrojí.
     Královská medovina - mandlová je nápoj vyrobený z prvotřídního medu, 18 druhů vzácných bylin, přísad a pravých...
    Zubní pasta s propolisem - na každodenní použití. Má dezodorační a uklidňující účinky. Používá se při onemocnění...
    Dopřejte svým rukám jemné mýdlo s příjemnou medovou vůní. Vaše ruce umyje, zjemní a provoní. Jemné mýdlo...
    ústní spray s propolisem - pomocník při bolestech v krku. Používá se k ošetření dutiny ústní při chřipkách,...
    příchody dětí, volné hry, individuální činnosti, spontánní hra, skupinové hry, podněcování dětí k vlastní aktivitě


Královská medovina - MANDLOVÁ 0,5l

    Dolská medovina - mandlová se vyrábí kvašením roztoku včelího medu. Další ryze přírodní přísady podle...
    Královská medovina - klasik je lehký nápoj vyrobený z medu a 15 druhů klasických bylin jesenické flóry podle tradiční...
    V naší školce podporujeme tvořivost a kreativitu a děti malování a tvoření milují. A k tvoření se dá použít spoustu materiálu už jen jeho sběr je velká zábava:-) Vernisář výtvorů probíhá každý den v šatně Královské školky.
    Královská medovina - skořicová je bylinný nápoj vyrobený z prvotřídního medu, 18 druhů bylin a skořice. Jedinečnou recepturou, jejíž...
     Královská medovina - přírodní je přírodní lehký nápoj vyrobený z medu a 15 druhů klasických bylin jesenické flóry podle tradiční staroslovanské receptury.
     Královská medovina - skořicová je bylinný nápoj vyrobený z prvotřídního medu, 18 druhů bylin a skořice. Jedinečnou recepturou,...
    Není nad to, ukázat dětem, jak se vyleze na žebřiny a bezpečně zase sleze dolů, jak nejlépe vyšplhat na strom, udělat kotrmelec, skákat na trávě a další pohybové aktivity, které si možná pamatují jejich rodiče z dětství.


Královská medovina - SKOŘICOVÁ 0,5l

    Královská medovina - bylinná je nápoj vyrobený z prvotřídního medu, 22 druhů vzácných bylin a 2 druhů exotických koření....
     Královská medovina - ořechová je bylinný nápoj vyrobený z prvotřídního medu, 17 druhů vzácných bylin a pravých...
    Královská medovina - klasik je lehký nápoj vyrobený z medu a 15 druhů klasických bylin jesenické flóry podle tradiční staroslovanské receptury. Středně sladká chuť se prolíná s jemnou bylinnou chutí.
    Královská medovina na rozdíl od jiných medovin je unikátní tím, že se nevaří, tedy neprochází tepelným zpracováním. Významné látky, které jsou v medu se vařením neničí a zůstávají v medovině!!!
     Královská medovina - bylinná je nápoj vyrobený z prvotřídního medu, 22 druhů vzácných bylin a 2 druhů exotických...
     Královská medovina - klasik je lehký nápoj vyrobený z medu a 15 druhů klasických bylin jesenické flóry podle tradiční...


Královská medovina - ZLATÁ KARPATSKÁ 0,5l

    V každém z nás je spousta talentů. Rockové hvězdy jsou zábavné a inspirativní. A naše Královská školka nastuduje takové představení, že nezůstane jediný kapesník suchý. Výběr z nástrojů pro budoucí hudební hvězdy: piano, bicí, kytara, perkusy, rumbakoule, židle, stůl, činely apod. Naše učitelky jsou velmi ale velmi odolné a rockování (čti rokování:-) ) milují spolu s dětmi.
    Linda Mahelová je bylinkářka a zahradnice celou svou bytostí. vytvořila program Zahrada mysli a my z něj budeme čerpat a spolu s dětmi růst a učit se a plnit různé dobrodružné úkoly a přitom poznávat sami sebe navzájem skrz přírodu.
     Královská medovina - archivní je nápoj vyrobený z prvotřídních chuťově atraktivních tmavých lesních medů, 22 druhů...
    Královská školka je projekt, který si klade nemalé cíle. Především se v ní musí děti cítit jako královny a králové, princové a princezny, jako středobod světa, kde se jejich přání hrát si na cokoliv plní ve skutečnost. Chtěla bych, aby se našim dětem vybavily vzpomínky asi takovéto:
    Již brzy se u nás bude mluvit anglicky. Zavádíme tzv. english days, potom budeme navazovat is jinými jazyky. Sledujte naše stránky a facebook, brzy zde bude více informací:-)
     Zlatá karpatská medovina je zlatožlutý bylinný nápoj vyrobený výhradně z chuťově atraktivního akátového medu a směsi bylin...


Královská medovina - klasik 0.14l

    Zámecká medovina je přírodní nápoj z medu a bylin, vyrobený dle středověké slovanské receptury. Tento nápoj byl velmi...
    Činnosti jsou dětem nabízeny hravou formou přiměřenou jejich individuálním schopnostem a dovednostem. Děti nejsou do nabízených či řízených činností nuceny. Náplň dne je flexibilně upravována podle aktuálních potřeb vycházejících ze zájmu dětí a pro pobyt venku je zohledňováno počasí.
    Svačinky i obědy pro naše děti v Královské školce pečlivě připravují v restauraci Beseda, a ve školce zase učitelky podrobují kontrole, co děti jí, co jim chutná a co třeba vůbec neznají. A i tom vás budeme informovat na našich stránkách! Třeba pudink dětem moc nechutná, to jsme netušili. Mnohem raději mají našlehaný tvarohový dezert.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00