Jak na věc


královna ze sáby proroctví

Poštovní známky Ostrov Man, Velká Británie 2007 Královský pá...

    Královna mečů představuje bdělou, inteligentní osobu, která ztělesňuje břitký rozum, intelektuální zvědavost a nezávislost, která je obratná a chytrá, avšak také nad věcí, až chladná.
    Ve výkladu vy sami - používali jste své mysli, pravdy a logického myšlení, abyste ve svém světě vybudovali pořádek. Své utrpení a radosti jste spojili s praktickou filosofií, takže se vám ve světě vede dobře. Jste dobří a nápomocní přátelé, přestože někdo možná říká, že nemáte žádné emoce. Pozor na přílišnou závislost na pořádku. buďte flexibilní, jestliže se věci nevyvíjejí podle vás. Dovolte druhým, ať se chovají tak, jak myslí, že je správné. Vaše způsoby nejsou způsoby vhodné pro každého. Neodmítejte city ve snaze se ochránit.
    Královna holí představuje sebevědomého člověka, který ztělesňuje rozhodnost, podnikavost a dynamičnost, snadno se nadchne a je schopen motivovat a strhnout druhé.


Poštovní známka Velká Británie 1967 Královna Alžběta II. Mi#...

    Ve výkladu vy sami - vaše srdce je plné hlubokého zájmu o vaše nejbližší, nebo o vaši vlastní duševní pohodu. Přesto že věci kolem vás nemusí vypadat dokonale, vyznačuje se tato situace smyslovou krásou. Možná vám dělá starosti trvalost nějakého ( milostného nebo jiného) vztahu. Dbejte na potřeby svého srdce. Pozor, abyste ne nenechali opít vlastními city. Nedovolte, aby zastínily skutečnost do té míry, že byste nevěděli, co se opravdu děje. Buďte ve svém zájmu o druhé opatrnější. Lidé někdy musí udělat své vlastní chyby. Možná jim hrozí nebezpečí, že je vaše přehnaně pozorná péče zadusí.
    Africká královna Ve snímku, který je právem pokládán za filmovou klasiku, se v hlavních rolích představují legendy stříbrného plátna Katharine Hepburn a Humphrey Bogart. Bogartovi přinesla role těžkého alkoholika a obchodníka na řece cenu Oscara a Katharine Hepburn mu sekunduje báječným výkonem v roli upjaté misionářky, která je během první světové války okolnostmi nucena Bogarta doprovázet na jeho lodi ‘Africká královna’. Na nedobrovolné společné plavbě po proudu nebezpečné řeky se toho o sobě oba postupně hodně dozvídají. Parametry produktu Africká královna český název The African Queen původní název 1951 rok výroby USA , Velká Británie země výroby Dobrodružný , Drama , Romantický , Válečný žánr John Huston režie Humphrey Bogart , Theodore Bikel , Robert Morley , Walter Gotell , Katharine Hepburn , Peter Bull hrají 95 minutdélka 4:3 , barevný obraz anglický 2.0 , český 2.0 zvuk české titulky


Poštovní známky Hongkong 1973 Královna Alžběta II. TOP SET M...

    Královna Pentaklů představuje schopného člověka, stojícího oběma nohama na zemi, který ztělesňuje realističnost, zdatnost, píli a ochotu přijmout zodpovědnost, který je neochvějný a vytrvalý a může pro druhé znamenat jistotu, oporu a bezpečí.
    Ve výkladu vy sami - pracovali jste usilovně a dobře. Díky svým dovednostem a pečlivému rozdělení svých prostředků jste si vybudovali život plný smyslových požitků a krásy. Jste na svou praktičnost velmi hrdí. lidé kolem vás se radují z plodů vaší práce. A jakkoli vám to skýtá potěšení, právě tak se vám dostává zadostiučinění z výsledků vašeho vynaloženého úsilí. Dbejte na to, abyste se nezačali upínat na konečné výsledky a nepřišli tak o veškerou radost z procesu tvorby. Hrozí nebezpečí, že si budete dělat přílišné starosti o hmotné zabezpečení. Přestože je moudré být opatrný, dejte pozor na posedlost šetrností - nenechejte svůj duchovní, tvůrčí a citový život padnout na oltář praktičnosti.


Poštovní známka Turks a Caicos 1977 Královna Alžběta II. Mi#...

    Ve výkladu vy sami - tiše potlačujete svou vášeň, která je připravena každým okamžikem vybuchnout. Hledáte příležitost k uvolnění energie. Může to být ve formě vašeho nového projektu, nebo pomoci druhému se vzrušujícím podnikem. Milujete činnost pro činnost a není vám proti mysli, když publikum obdivuje vaše schopnosti a velké nadání. Pozor na Ego a touhu po společenském nebo profesionálním postupu. Přestože umíte být opravdovými a loajálními přáteli, vaše Ego se tady může připlést do cesty.
    Spider Man 1xDVD • John Tucker musí zemřít • Miluji tě Beth Cooperová • Gladiátor speciální vydání k 10 výročí • Všichni dobří rodáci DVD • 500 dní se Summer • Rychlí a zběsilí • Není zač • Zelená zóna • Čtyři vraždy stačí drahoušku
    otevřenost, přístupnost, cílevědomé myšlení, přímočarost, rozhodnost, osvobození se z dřívějších závislostí, poznávání, lehkost vzdušného elementu, chytrost, nezávislost.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00