Jak na věc


králíkárna zateplená

Králíkárna sestava s výběhem, 2 patra 110x96x103 cm

    Poskytnout domácím mazlíčkům dostatek prostoru a ideální místo k odpočinku by měla být samozřejmost, pokud už si nějaké to zvířátko domů pořídíme. Máte-li králíčky, morčata nebo jiné hlodavce, určitě ocení velkou králíkárnu s výběhem FREETIME.
    Nechcete si králíkárnu sami vyrábět a ani doma nemáte žádnou vhodnou? Nevadí, v dnešní době není nic jednoduššího, než si ji koupit. Dvoupatrová králíkárna o rozměrech 116 x 111 x 65cm je vyrobena z borovicového dřeva lakovaného za účelem vyšší odolnosti, vhodná je pro králíčky i morčata a dokoupit k ní lze i zimní izolaci.
    V části kotce má zvířátko soukromí, druhá část je opatřena pletivem. Dřevo králíkárny je už ošetřeno ochranným nátěrem nezávadným pro hlodavce a střecha pokryta nepromokavým materiálem. Čištění kotce se bát nemusíte, je usnadněno díky vyjímatelné podlážce z pozinkovaného plechu. Králíkárnu FRED obdržíte v rozloženém stavu pro přepravu a podle přiloženého návodu ji snadno smontujete.


Levná dřevěná králíkárna FRED - kotec pro králíky, morčata a malé hlodavce

    Obě patra lze propojit i uzavřít podle potřeby, k usnadnění pohybu zvířat mezi patry slouží dřevěná rampa, zvířata tedy můžeme chovat odděleně i pohromadě. Pro snadné čištění domku je v podlážce vysouvací plastová vana, otevřít lze jak přední dvířka, tak i krytou střechu. To usnadní přístup dovnitř, úklid i manipulaci se zvířaty. Uvnitř kotce je vestavěný domeček, který králíčkovi zajistí soukromí a klid. Nerušený odpočinek je totiž potřeba nejen pro lidi, ale i pro zvířata.
    Prostorná králíkárna je ideální volbou ubikace pro vaše domácí mazlíčky, ať už se jedná o králíčky, morčata, případně některé jiné hlodavce. Můžete si ji sami vyrobit, ale pokud to nezvládnete nebo na to nemáte čas, jednoduše si králíkárnu kupte. K nejprostornějším a nejdůmyslněji řešeným patří králíkárna LIBERTY s výběhem, vynikající pro hobby chov.
    Králíkárna je tradiční variantou, jak ubytovat králíky, ať už zakrslých nebo větších plemen. Hodí se i pro morčata a jiné hlodavce. Pokud králíkárnu nemáte a nechce se vám ji vyrábět, je rychlou a jednoduchou variantou si ji koupit. Moderní králíkárna FRED poskytne zvířatům komfort, je prakticky řešená a z kvalitního materiálu.
    Kde ubytovat králíčky nebo morčata? Třeba v krásné velké králíkárně s výběhem. Především máte-li zvířátek více, je toto bydlení pro ně ideální jak svými rozměry, tak i praktickým řešením. Luxusní mega králíkárna o rozměrech 123 x 96 x 76 cm je dvoupatrová, přičemž spodní patro slouží jako výběh.


Králíkárny pro moderní hobby chov králíků a morčat

    Jde o odolný výrobek určený pro venkovní prostředí a nevadí mu všemožné povětrnostní vlivy, střecha je opařená krytinou. Část kotce je krytá a část s výhledem, přístup je zajištěn několikerými dvířky, střecha se dá odklopit pro usnadnění kontroly zvířat nebo čištění vnitřního prostoru. Je lepší umístit ubikaci někam do zákrytu, zejména při nepříznivém počasí, dá se snadno přemístit v případě potřeby, tak, aby zvířata měla dostatek trávy a vhodný povrch výběhu.
    Na zahradu je ideální a dá se přenášet z jednoho místa na druhé podle potřeby, není vyloučeno ani umístění v interiéru. Kotec je doplněn výběhem a odpočinkovým místem, rozměry králíkárny jsou 145 x 65 x 100 cm a výběhu 140 x 65 cm. V nejvyšším bodě činí výška vnitřního prostoru 50 cm. Materiálem je borovicové dřevo ošetřené bezbarvým lakem proti nepřízni počasí, venkovní prostor je opatřen pletivem a na střeše je krytina proti vodě.
    Jaké obydlí pořídit králíčkům nebo morčatům? Tradiční volbou je králíkárna, ovšem v moderní podobě může být velmi pěkná, praktická a hodit se nejen na zahradu, ale i do vnitřních prostor. Pro hobby chovatele je vynikající dvouposchoďová králíkárna APPARTMENT, ideální pro dva králíčky nebo pro morčata.


Králíkárna Trixie - 2 patra 116x111x65cm

    Nejlépe poslouží na zahradě, ale umístit se dá i na terasu, balkon nebo do interiéru. Podle potřeby a stavu trávníku ji navíc můžete libovolně přesouvat. Její rozměry jsou 175 x 70 x 110 cm a výběh má plochu 175 x 70 cm. Ideálním materiálem pro králíkárnu je samozřejmě dřevo, tato je zhotovena ze dřeva borovicového, ošetřeného bezbarvým ochranným lakem.
    Hobby chovatelé ocení králíkárnu 4-Seasons, která je zateplená a určená svými dispozicemi pro jednoho až dva králíčky nebo pro morčata. Její rozměry jsou 127 x 66 x 110 cm a váží 42 kg. Obdržíte ji v rozloženém stavu, ale jde jednoduše smontovat. Králíkárna stojí na nohách s plastovou krytkou, jejichž výšku lze nastavit. Přední stěna je opatřena třemi dvířky, dvoje jsou s pletivem a jedny plné. Čištění usnadňuje odnímatelná podlážka s plastovým povrchem.
    Většina králíkáren se skládá z kotce, který má uvnitř jak domeček nebo krytou část pro nerušený odpočinek, tak i pletivo pro výhled ven a větrání, a dále z výběhu, který je více otevřený, zajištěný kovovou mřížkou nebo pletivem. Přístup z jedné části do druhé je vyřešen dvířky, která se dají uzavřít. Z jednoho patra do druhého se hlodavci pohybují po dřevěné bezpečné rampě.


Velká králíkárna s výběhem 123x96x76cm

    Vypadá jednoduše a pěkně, nemusíte se za ni stydět ani u moderní novostavby a schovávat ji někam za dům. Hodí se jak do venkovních prostor, tak i do těch vnitřních. Zejména v zimě se doporučuje kotec přestěhovat do teplejších prostor, minimálně by měla být umístěna pod střechou a chráněna před nepřízní počasí i průvanem. Rozměry této králíkárny jsou 100 x 45 x 62 cm, takže je vhodná pro jednoho králíčka nebo pro jiné malé hlodavce, oblíbená je zejména u hobby chovatelů. Patro je ve výšce 40 cm od země, přístup dovnitř kotce zajišťují dvoje dvířka a také výklopná střecha.
    Praktická zateplená králíkárna umožní chovat králíky a morčata celoročně venku. Pokud ji umístíme do závětří nebo pod střechu a zajistíme zvířatům vše potřebné, nebudou strádat ani v zimním období. Abyste si nemuseli kotec pro vaše mazlíčky vyrábět sami, poohlédněte se po nějaké hotovém výrobku.
    Pokud ji doplníte výběhem, který se ke králíkárně vyrábí, budou mít zvířata luxus volby, zda pobývat uvnitř nebo na trávě. Dodává se v rozloženém stavu, ale není příliš náročné ji složit. Je vyrobena ze dřeva ošetřeného speciálním lakem a barvou, nezávadnými pro zvířata, rovněž střecha je z odolného a kvalitního materiálu, aby do ní nezatékalo.
    Králíci a morčata jsou oblíbenými a poměrně nenáročnými mazlíčky, ovšem ke spokojenému životu potřebují dostatek životního prostoru, vhodnou ubikaci a pokud možno i venkovní výběh za příznivého počasí. Jak jim toto vše poskytnout? Pořiďte jim králíkárnu s výběhem vyrobenou z lakované borovice s předními dvířky a stěnami výběhu z potažené kovové mřížky.


JETI Spin 77 PRO, Spin 99 PRO-nove

    Je prakticky řešená a dostatečně velká pro jednoho i několik hlodavců, podle situace. Králíkárna s výběhem má rozměry 104x97x52cm a jedná se o kvalitní ubikaci rozdělenou do dvou pater, přičemž to spodní slouží jako výběh a průchod mezi nimi lze uzavřít. Jakmile zvířata vypasou trávu, dá se celá králíkárna přesunout zase o kousek dál. Umístění je ale možné i na balkoně, na terase nebo uvnitř domu.
    Sestava králíkárny s výběhem poskytne hlodavcům a králíkům dostatek pohodlí a prostoru, pocit bezpečí i možnost se proběhnout. Tato moderní králíkárna vypadá pěkně a dekorativně, není třeba ji někam schovávat, ani když máte pěkný nový dům, a hodí se do interiéru i exteriéru. Rozměry jsou 110 x 96 x 103 cm. Dodává se jako stavebnice a složit ji je velmi snadné. Dvoupatrová králíkárna je vyrobena z ošetřeného borovicového dřeva, výběh opatřen kovovou mřížkou s práškovým nástřikem.
    Je bytelný a nabízí spoustu prostoru, hodí se pro jedno i více zvířat. Rozměry jsou 151 x 107 x 80 cm (d x v x h), rozměr vany 71 x 60 cm. Zvíře si může vybrat, zda chce pobývat v kotci nebo ve spodní části na trávě, přičemž dvířka mezi oběma patry lze uzavřít a přechod je zajištěn vestavěnou rampou. Dvířka u kotce i výběhu zajistí přístup dovnitř a plastové okno s rámem ochrání vůči nepřízni počasí, přičemž dovnitř vpouští světlo.


Zateplená dřevěná králíkárna 4-Seasons

    Správně zvolená králíkárna je skvělým předpokladem k úspěšnému hobby chovu. Dalšími kroky pak jsou vymyslet její nejideálnější umístění a zajistit zvířatům vše, co k životu potřebují. Pokud budeme udržovat ubikaci v čistotě a řádně se o ni starat, vydrží mnoho let ve skvělém stavu a stane se zajímavým prvkem zahrady.
    Nechybí ani plastový výsuvný šuplík pro snadnější čištění a několikeré dvířka včetně přístupu seshora. Zvíře si může zvolit, zda chce trávit čas ve výběhu nebo se schovat uvnitř králíkárny, pro přesun z kotce do výběhu slouží praktické schůdky. Taková králíkárna je ideální pro každého hobby chovatele, který nechce ubikaci sám vyrábět a vyžaduje praktičnost spolu s pěkným vzhledem kotce.
    Přístup ke čtyřnohým svěřencům a úklid kotce usnadňují různá dvířka, otevírací střecha a praktická je výsuvná podlážka z omyvatelného materiálu. Dvířka by se měla snadno otevírat, ale zároveň být dobře zajištěná před únikem mazlíčků nebo vniknutím jiných zvířat dovnitř.


AC motor EMAX GT 5335/10-(3,2kW)-nový

    Střecha je zkosená, s nepromokavým povrchem, zateplení je vyřešeno polystyrenovou izolací o tloušťce 4 cm, rolovací ochrannou stěnou a vloženými plexiskly s větracími otvory. Uvnitř kotce mají zvířata schůdky umožňující přístup do horní části, kde je větší teplo. Zvířatům tedy bude uvnitř příjemně v teplém i chladném počasí. Součástí kotce je i drátěný držák na lahev.
    Jak vybrat vhodnou králíkárnu? Měla by mít velikost odpovídající počtu zvířat, tak, aby králíci či morčata měli dostatek životního prostoru a nedocházelo k šarvátkám. Kvalitní materiál je samozřejmostí, většinou se jedná o borovicové dřevo šetřené laky a barvami nezávadnými pro zvířata, jelikož zejména u králíčků se nevyhneme tomu, aby materiál alespoň neochutnali. Ochrana před vnějšími vlivy je zajištěna zateplením a správným technickým řešením kotců. Dovnitř by se neměli dostat predátoři a ostatní domácí zvířata.
    Další variantou je umístit ji do kůlny nebo někam pod stříšku a do závětří. Některé králíkárny mají pod zkosenou střechou prostor, kde se dají nejen uskladnit chovatelské potřeby, ale který po naplnění senem či slámou plní funkci další izolace. K nezatepleným králíkárnám se dá sehnat zateplení dodatečně.


H0 Fleischmann BR 86 DR katalog.č.40860

    Čištění domku je usnadněno vyjímatelnou plastovou vaničkou. Dřevěný dům je vyroben ze smrku ošetřené glazurou proti nepřízni počasí, odolá i mrazu a dešti a střecha je rovněž chráněna speciálním nátěrem. Obložení v zadní části výběhu je dobrou ochranou proti větru. Dům pro hlodavce má i půdičku, která se hodí jako úložný prostor, v zimě ji můžete vyplnit slámou nebo senem pro ještě lepší izolaci.
    V podlážce je vysouvatelná plastová vana, díky které se vnitřek lépe čistí. Střechu lze otevřít, prostor pod ní je vhodný pro skladování věcí nebo ke zlepšení tepelné izolace po zaplnění slámou. Mega králíkárna poskytne králíkům a hlodavcům komfort, možnost výběhu chráněného před predátory a dá se libovolně přemísťovat podle potřeby. Dodává se ve složeném stavu společně s návodem a všemi spojovacími komponenty.
    Rozměry králíkárny jsou 118 x 61 x 130 cm a výška patra 50 cm, přičemž stojí na dřevěných nohách s nastavitelnou výškou, opatřených plastovým krytem proti vlhkosti. Přístup do králíkárny je pomocí čtyř dvířek, dvoje jsou plné a dvoje s pletivem a ochrannou rolovací stěnou. Jsou zde ještě jedny boční dvířka pro přístup do výběhu. Samozřejmostí jsou vyjímatelné podlážky, které ulehčí čištění kotců. Přístup z patra do patra lze uzavřít, aby měli králíci soukromí.


Králíkárna s výběhem 104x97x52cm

    Chcete svým králíčkům nebo morčatům dopřát to nejlepší? Důmyslné obydlí s výběhem jim poskytne soukromí, útočiště i prostor k pasení a kontakt s okolním světem. Dřevěný dům Natura s výběhem skvěle kombinuje bezpečný kotec s výběhem na čerstvém vzduchu pro hobby chovatele králíků nebo morčat.
    Nemusíte se bát náročného čištění nebo špatného přístupu dovnitř. Králíkárna má vysouvatelnou podlážku, opatřena je několikerými dvířky a střecha lze otevřít. Králíkárna se dodává v rozloženém stavu, vše potřebné k montáži je přiloženo a nechybí ani rampa pro přesun zvířat mezi přízemím a prvním patrem.
    Přístup do výběhu lze regulovat pomocí uzavíratelného okénka mezi výběhem a patrem, například z důvodu nepřízně počasí. Králíkárna je vyrobena z borovice ošetřené speciální glazurou a odolné vůči zimě i dešti, hodí se tedy skvěle do venkovního prostředí. Přední dvířka kotce a dvířka výběhu (na bocích i zepředu) jsou zhotovena z potažené kovové mřížky a spolu s plnými dvířky vestavěného domku slouží ke snadnému přístupu do prostor králíkárny.


Dvouposchoďová králíkárna APPARTMENT 118x61x130cm

    Pokud jsou králík nebo morče zdraví, navyklí postupně na pobyt venku a mají k dispozici dostatek podestýlky, sena a krytý domeček, zvládají většinou bez problémů celoroční umístění králíkárny venku. Vyhneme se místům, kam prší, fouká nebo svítí přímé slunce.
    Máte králíky nebo morčata pro hobby chov nebo se chystáte si nějaké takové zvířátko pořídit? Pak budete potřebovat prostorné obydlí pro vaše mazlíčky, nejlépe pořádnou králíkárnu ze dřeva. Zvířata ocení krytý kotec, soukromí a zároveň i možnost pobytu na trávě a čerstvém vzduchu s novými podněty.
    Součástí ubikace samozřejmě musí být i seníček na seno, napáječka a miska, zvolit je třeba vhodnou podestýlku a ujistit se, že je kotec dostatečně zateplen, aby v něm mohla zvířata pobývat celoročně.
    Tento domov pro hlodavce má dvě patra, přičemž dvířka mezi nimi lze uzavřít. Králíkárna LIBERTY je vybavena pro snadný přístup a čištění nejen dvířky, ale i výklopnou střechou a plastovým výsuvným dnem kotce. Výška štítu umožňuje králíkovi i stoj na zadních s oporou, což ještě více přispěje ke spokojenosti zvířátek.


Heli párty Břeclav II 31.5-2.6.2019

    Dřevěnou králíkárnu s výběhem pohodlně umístíte na zahradu, nejlépe na chráněné místo s udržovanou trávou, ale není vyloučeno umístění v interiéru nebo na balkoně. Jakmile zvířátka výběh vypasou, můžete celou sestavu posunout o kus dál. Čerstvá tráva, vzduch a možnost být venku za pěkného počasí potěší asi každé ho králíka nebo morče.
    Tradiční ubikací pro králíky je králíkárna a dnes se uplatňuje i v hobby chovu, ovšem v moderní podobě. Pokud chceme dopřát zvířatům dostatek prostoru, může být králíkárna ideální a umístit se dá na zahradě i uvnitř domu.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00